Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Здравейте

1.Подарявам 4 бр летни гуми DUNLOP SPORT MAXX 205/55/16 91W DOT 3607 - стават за един сезон,нямат лепенки,балони и тн,ако някой е на зор.

2.Подарявам 4 бр летни гуми BRIDGSTONE R623 195/70/15 DOT 3302 БУСОВИ - почти нови,нямат лепено,балони и др.

3.Подарявам 2 бр зимни гуми DUNLOP WINTER SPORT M3 185/60/15 DOT 3005 - грайфера е на 50%.

4.Подарявам 4 бр нови тампони за рейката (тези който са на носача)FEBI GERMANY.

5.Подарявам изпарител от газов инжекцион BRC Sequent 24 - ПОВРЕДЕН- когато го сменях момчетата от оторезираният сервиз на BRC казаха че може да се отремонтират някви мембрани,но не могат да ми дадат гаранция и аз предпочетох да сложа нов с 18мес. гаранция,ако някой мисли че ще му свърши работа.....

Айде че гумите ми пречат много,ако никой не ги иска БАЙ МАНГАЛ ще обзаведе каруцата.

От София съм и не ми се занимава с куриери.

Ето и снимки: http://zaroo.snimka.bg/automobiles/razprodajba-2011.597251.23730220

0895/629594 - Заро

ПОЗДРАВИ :bia:

Редактирано от zaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кандидатирам се за духалките (ако говориш за пластмасите). Дай ми някакъв контакт с теб на ЛС :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15-ките заминаха ли? че ми трябват! :rolleyes:

Заминаха при колегата schupensam

Изпарителя пътува за Стара Загора при колегата Венци "Diablo_VT",дано да свърши работа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам преден амортисьор Боге-аутомат(маслен)Свален е от моята кола.Здрав,технически изправен.На около 1.5 год.

2 бр.предни дискове на 1200 км. марка Woking ,мисля че са на 280 мм,(невентилирани)Може евентуално да се наложи леко да се прешлайфат заради по-скапани от тях накладки.Свалени са от моята кола,мисля че с едни хубави накладки ще заспят.

Ако някой е на зор да пише.

за какви дискаве става вапрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам духалки за парното за ауди а3(лява,дясна,централна-двойна),централната конзола(рамката),пепелника,предна емблема

Привет колега и честит празник!

Ако нещата, които подаряваш, са още при теб проявявам интерес.

Моля за отговор в темата или на ЛС. От София съм.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какви дискаве става вапрос

Мен,това е от 2008 година :zustimm:

Редактирано от Au(90)di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам духалки за парното за ауди а3(лява,дясна,централна-двойна),централната конзола(рамката),пепелника,предна емблема

колега писал съм ти лс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какви дискаве става вапрос

:flehan:

жеУезни копеуе.

Мен,това е от 2008 година :zustimm:

Желязото е вечно, мееен! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Подарявам 4 бр. летни гуми 225 50 17, две са Дънлоп с дот 07, другите две са Бриджстоун с дот 05. Стават за едно лято, нямат балони, не са криви и неправилно износени. Тел. за контакт 0889009501, моля за обаждания в нормално време. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам духалки за парното за ауди а3(лява,дясна,централна-двойна),централната конзола(рамката),пепелника,предна емблема

централната конзола и емблемата можели да си ги заплюя :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...