Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Здравейте имам едно табло от 100 C4 / A6 липсват му лампичките и незнам въобще нещо работи ли му правя коледен подарък на някой желаещ силно препоръчително е да е от Варна :)

Таблото е подарено дано му свърши работа на колегата Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото е подарено дано му свърши работа на колегата Весели празници!

Големи благодарности за таблото :) Весели празници !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам табло за 80/90/Coupe ВДО разглобено е частично и има налични части за ползване (обортомер,бензиномер и уред за температурата) има и некви други чарколяци.Давам и четкодържател Бош има си и четки,ако на някой могат да му бъдат полезни нещата да казва.

С куриери за сега не ми се занимава,но ако е на зор някой ще ги пусна по Еконт.

Лично предаване за Пловдив и региона.

 

 

Бързи,смели,сръчни - нещата са запазени :)

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам охлаждаща перка (Бош)за радиатор. Свалена от Ауди б4 2.0 90нр. Работи перфектно.

Перката "отлетя" за Русе. Дано му върши работа на колегата. Весело изкарване на новата година на всички !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторчето за задна чистачка за Б6 от Stanley_S е отново на тезгяха за подаряване. По принцип моторчето го бях взел за мой приятел, но той се е оправил с неговия си проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторчето за задна чистачка за Б6 от Stanley_S е отново на тезгяха за подаряване. По принцип моторчето го бях взел за мой приятел, но той се е оправил с неговия си проблем.

Моторчето е запазено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам табло за 80/90/Coupe ВДО разглобено е частично и има налични части за ползване (обортомер,бензиномер и уред за температурата) има и некви други чарколяци.Давам и четкодържател Бош има си и четки,ако на някой могат да му бъдат полезни нещата да казва.

С куриери за сега не ми се занимава,но ако е на зор някой ще ги пусна по Еконт.

Лично предаване за Пловдив и региона.

 

 

Бързи,смели,сръчни - нещата са запазени :)

Благодаря, Васко! Жив и здрав да си! Нещата пристигнаха благополучно днес. Като минавам към Пловдив ще се обадя. Поздрави!  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като няма къде да го държа, някой ако му върши работа:

Здравейте,

Тъй като смених тавана на Б5-цата с черен такъв, сега ми остана стария за продаване.

Тавана е сив /стандартния за вграждане/. Към него вървят:

-плафоните,

-страничните кори на предната, средната и задната конзола и кората която е най отзад под третия стоп,

-шофьорски, посажерски и средния /този над огледалото за обратно виждане/ сенници.

Тавана е запазен, плата не се е разлепил и паднал.

За връзка може на лично или на тел: 0895 00 61 82 - Георги

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една кора за лява врата от AUDI COUPE без счупвания, и 2 мигача от Б3ка BOSCH оригинални оранжеви,ако на някой му вършат работа да му ги пращам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам комплект интериорни лайсни за б6/б7, цветът е Glossy gray. Лайсните  и всички прикрепващи елементи са здрави. Ето така изглеждат:

 

IMG_2568.jpg

 

Добавка: Запазени за колега.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2бр. карти за отстъпка на бензиностанции Ромпетрол, отстъпката е 5ст. на нафта/бензин и 3ст. газ.Повече инфо за картите на сайта на Ромпетрол.

 

Колега заминаха ли картите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам следните неща: 2-те задни кори на вратите за ауди б5 и средната конзола , около ръчната която е. Конзолата е с повредени поставки за чаши, а корите са със захабен план иначе си работят. за повече инфо на лично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам следните неща: 2-те задни кори на вратите за ауди б5 и средната конзола , около ръчната която е. Конзолата е с повредени поставки за чаши, а корите са със захабен план иначе си работят. за повече инфо на лично

Нареждам се за средната конзола. Писал съм ти ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам следните неща: 2-те задни кори на вратите за ауди б5 и средната конзола , около ръчната която е. Конзолата е с повредени поставки за чаши, а корите са със захабен план иначе си работят. за повече инфо на лично

Още са налични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам 2бр  "гайди" - касетофончета,свиреха допоследно чудно.Ако на някой му свършат работа.......

 

Тук можете да ги видите  

http://zaroo.snimka.bg/tuning/podaryavam.804748.32615478

 

0885/609533 - ЗАРО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...