Jump to content

Audi A6 C5 1.8T quattro


Recommended Posts

Здравейте. 

Искам да си купя въпросната кола. Фейслифт. 2003-та или 2004-та година.

От известно време следя обявите, но не виждам такава. Търся с ръчна кутия. 

Излиза по някоя обява, обаче са 1998-ма. Това е от по-миналия век :hilezh:.

Някой да знае за такава кола за продаване? Гледам, че на 3.0i а дори и на 2.5 TDi от 2004-та им търсят 7-8000К лв. :nixweiss:

На 1.8ТQ колко ли ще се търси? То такива има по-рядко отколкото В6 с ВЕХ или В7 с BFB:lupe:

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бившото ми Ц5, С-лайн, с 2.5 се продава, ако искаш ще ти намеря обявата. Колата е на реални 340к км.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 500к май се цепят и то според зависи, че има и афб със здрави блокове.. Моята поне според износването беше на толкова поне, сегашния е на 220к и няма и признак за спукано.

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Mustaka написа:

Бившото ми Ц5, С-лайн, с 2.5 се продава, ако искаш ще ти намеря обявата. Колата е на реални 340к км.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 

Имал съм преди 5-6 години 2.5. И в момента има 2.5 за по 7-8К лева. Явно има купувачи. Мен ме интересува 1.8Т. Иначе благодаря за офертата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам, че ако излезе нещо пазено и гледано 98-99-та година няма да го вземеш, защото е много старо и от миналия век?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taкова ако излезе ще е като да си ударил петица от тотото. Аз бих сменил изцяло модификацията в предвид че са супер редки фейсовите коли с 1,8Т и даже и да излезе няма да имаш никакъв избор нито като състояние, нито като модификация. При Б6 шанса за избор е по-голям, но като цяло читави коли с тоя мотор почти не са останали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8TQ е твоята кола ;) върви добре и е икономичен с газ :) евтин за подръжка. 

Това са все плюсове. Аз съм доволен от 1,8Т, от другите мотори на ВАГ не съм доволен да не говоря за 1.9тди дето е само прехвалена работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...