Jump to content

Recommended Posts

Здравейте ! Някой да има наблюдения на тази кола ?  Как ви се струва , като цена и екстри?Може да получа  малко информация от вас итносно двигателя и кутията на този модел ауди? Благодаря ви !https://m.cars.bg/offer/5e2847c7ecc93f17f368def3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имал съм същата конфигурация,година,мотор,екстри,модел.Натоварена е с много екстри.Страхотна кола.

Нямам минуси за такава кола.Мотора е страхотен,чипва се много лесно и успешно,кутията е Stronic.Провери каква точно е била щетата в Америка.Цената е много добра,рядко се среща с всички тия екстри А6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия от САЩ и Канада са с 8 степенен типтроник ;)

След една бърза справка изгледа, че въпросната кола е А6 3.0Т Prestige с още 4-5 опции (поне).

Като само опциите които забелязях на прър поглед са било за над 10хил доларес ... та накратно потвърждавам, че колата е интересна и си заслужава да се провери.

За мотора няма какво да се коментира ... много потенциал за тунек ускорява в целия работен диапазон без да се усеща умора. Успех с покукпата.

 

п.с. Едно леко уточнение: за разлика от европейския пазар за Северна америка Ауди има пакети от ексти и реално продават основно "базови" А6 3.0Т Premium, А6 3.0Т Premium Plus и А6 3.0Т Prestige.

Разбира се освен пакетните екстри има и други допълнителни пакети/екстри и т.н. който има интерес лесно може да намети инфо в нета.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с продавача, колата е вкарана от Канада без удари, не е на въздушно окачване , s line било , всички екстри работели .Кутията била 8 степенна , каза перфектна. Нямал притеснения да я закараме в сервиз за диагностика , ама там няма оторизиран сервиз на ауди. Аз не разбирам това ми каза .

Wddgj8jb7eg289294- Това е вина даде го без проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре го е дал ама тоя VIN e за мерцедес ...

 

Да ве хич не разбират все пак са автокъща.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, marindik написа:

В случай, че има значение - фаровете не са Матрикс. Доколкото знам, не се и предлагат за Щатите.

За никъде не се предлагат преди фейслифт-а :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая цена няма как да не е ударена....

Тоя яко сапунисва. Ама нека видим истинския вин.

Иначе колата е доста натоварена. Май не и липсва екстра...

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била е малко ударена отзад ... километрите са тези.

Иначе много "коректен" търговец :respekt:

 

@zhelyazA6 Да факт е, че има доста неща, но чисто и просто за северна Америка нещата са малко по-различни от към предлагани екстри.

На прима виста няма: спортен дифф, въздушно и печка ама тия неща дори не са се предлагали като екстри ...

 

Относно фаровете преди фейса няма матрикс, а само Full LED.

При фейслифта вече има Матрикс, но не и за САЩ ... което най-вероятно се е отнасяло и за Канада понеже Ауди ако не греша разглеждат САЩ и Канада като пазар Северна Америка и те така.

 

На който му се чете за фаровете ето тук има подробни разяснения.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сега автора да прати на продавача по вайбър линка към обявата...

Аз винаги казвам къде и какво е било ударено,след това давам рамата.

Иначе не е лошо ударена,не е проблем това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е било само това, даже авторът на темата да побърза с огледа :) да не му я отнесе някой. Колата е супер, след това да сложи едно Revo и гаааз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво лъжат бг.търгашите не мога да разбера...Няма ли най накрая да се научат.Поляка си е дал снимки и готово.Аз не бих купил кола от подобни типове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е наводнявана или смазана, да го крие - не че е добре!

Но този удар и то отзад, не е проблем, трябва да го рекламира дори :)

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, soult@ker написа:

Ползвай го това да свалиш цената.

 

тва си мисля и аз...ударът не е страшен, показвам му снимките, казвам му 30тина К и квото стане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направо ще му я подарят накрая :)

А лъжат по инерция някак си все пак е друго като чуеш ей перфектна е качваш се и караш нещо като запазена марка ... и другото любимо  всички екстри за модел.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...