Jump to content

Мнение за конкретни А8-ци


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Набелязъл съм си едни А8-ци:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11619718706283745&slink=klma5y

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11621397519372715&slink=klma5y

https://www.cars.bg/offer/5da41a1089db6c29a93fd201

 

Но ме притеснява защо ли е толкова ниска цената? Какво евентуално може да има? За какво да се внимава при оглед? Ако някой е ходил на оглед да сподели какво е забелязал?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите А8-ци изглеждат евтини, защото значителна част от цента им е скрита в доста високата им поддръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, колко пък да струва една 11 годишна А8-ца? 50К ли? Дори мисля, че цените са завишени. За справка през 2017-а си взех А8-ца за 15к и беше пак 11 годишна. И не е като да е имало нещо фрапантно да се прави по нея, освен стандартните неща - ангренажи, обслужване на кутия, акумулатори и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, KDebian написа:

Но ме притеснява защо ли е толкова ниска цената?

 

Преди 2 часа, KDebian написа:

Е, колко пък да струва една 11 годишна А8-ца? 50К ли? Дори мисля, че цените са завишени.

Не разбрах кое от 2-те те притеснява последно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, fifipaldi said:

 

Не разбрах кое от 2-те те притеснява последно?

Притеснява ме, защо тези екземпляри са по-евтини на фона на всички останали, докато изказването ми за завишените цени беше, като цяло за 11-годишните автомобили, макар и в премиум сегмента ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека темата не прераства в спам и да се съсредоточим на въпроса:

 

7 hours ago, KDebian said:

Здравейте, колеги!

 

Набелязъл съм си едни А8-ци:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11619718706283745&slink=klma5y

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11621397519372715&slink=klma5y

https://www.cars.bg/offer/5da41a1089db6c29a93fd201

 

Но ме притеснява защо ли е толкова ниска цената? Какво евентуално може да има? За какво да се внимава при оглед? Ако някой е ходил на оглед да сподели какво е забелязал?

 

Благодаря предварително!

 

Благодаря за разбирането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, KDebian написа:

 За какво да се внимава при оглед?

 

Такъв автомобил с оглед не се купува. Иска се подемник и диагностика в сервиз.

 А8 се купува обикновено ако имаш опит с поддръжката на А6. Иначе си е .. как да кажа ... болка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел си взе А8 Д4 4,2ТДИ преди 6мес някъде за 28к.В рамките на 1,5мес прави кутия,компресор на окачването+2 възглавници,май към 10к похарчи.Това без обслужването при купуването.

Редактирано от МИТАКА1654
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некакси съм сигурен ,че след подобни покупки, хората резко спират да харесват марката....аааа да и забравят да пишат теми ,кое първо се е омазала, кое второ ,трето и колко още е дал след като си е купил така желания навес. 

Не виждам никакъв, повтарям никакъв смисъл за изборна този мотор, при наличието на 3.0 и 4.2 дизей....да не говорим за 3.0 коНпресор и 4.0 с два вентилатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-евтини са. Това донася смисъла в уравнението. Иначе и аз съм на мнение да не гледа, след като се притеснява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
3 hours ago, moto_fan said:

Некакси съм сигурен ,че след подобни покупки, хората резко спират да харесват марката....аааа да и забравят да пишат теми ,кое първо се е омазала, кое второ ,трето и колко още е дал след като си е купил така желания навес. 

Не виждам никакъв, повтарям никакъв смисъл за изборна този мотор, при наличието на 3.0 и 4.2 дизей....да не говорим за 3.0 коНпресор и 4.0 с два вентилатора.

Дизел не харесвам. 3-ката не става на газ ;)

Редактирано от KDebian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа да верно ,освен че искаме да купуваме премиуми за къси пари ,трее и да ни возят тънко 😁

...пък  и дизел не харесваме 

Аз съм пас ,нема да се обаждам вече ,че в последно време ме тръкат за нищо деба 😊

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Не виждам защо дискусията трябва да се превръща в спам. По така зададените критерии търси се A8 с 4.2 мотор, като съм изброил 3 обяви. Относно газта, не виждам какъв е проблема - след като може, защо да не се газифицира? Разбирам, да е 750-ка, че да не трябва, но тук не е оправдано, просто.

 

А, това с премиума е било 2011-а, като е струвала 200 палки... Сега е просто една от всички..

Редактирано от KDebian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят ги, да обаче до колко са безпроблемни с това впръскване на газ и бензин :nixweiss:

Особенно за не масов мотор като 4.2FSI според мен лично ще влезеш във филм ... ама пак казвам, че това си е мое виждане.

Виж ако сложиш течна фаза дето да ползва бензиновите инжектори (ако изобщо се предлага за този мотор) тогава на теория нещата би трябвало да са чук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, sweep написа:

Човека е притеснен и аз бих бил притеснен. Особено ако гледах А8 от бг обяви.

 

Аз ако си купя хубава А8ца от мобиле.де с доказана история и истински километри, oбаче съм тарикат с пари и догодина след жътвата реша че ми се кара S-класа и пусна хубавата А8-ца в мобиле.бг, тогава тя автоматично ли става лоша, тоталка, блъскана, изчуквана или с върнати километри?


Стига с тея генерализации, навсякъде има хубави коли, има и боклуци.

 

Иначе 4.2 ФСИ с ГИ май не бих карал. Имам силни опасения, че пак ще гори много бензин.

Дизела в този клас автомобили не е лошо решение. Хем ще вземеш 6-8 цилиндъра, които работят меко, хем купето е добре обезшумено и няма да те дразни тракане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме интересува твоята покупка.

Твоята хубава кола изобщо няма да стигне до мен по следните причини:

-Шанса да си намеря читава кола в Германия е в пъти по-висок.

-Ценейки времето си изобщо няма да се занимавам да гледам тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този имагинерен случай, който описа дори да го има е 1 на 100, отделно, че ако си купил кола от мобиле.де с доказана история и истински километри няма да я подариш после на Ганя и да я пуснеш на най-ниската цена в мобиле.бг нали се сещаш.

Иначе и А3-ката и А5-тицата и Мустанга (беше в гаранция, но все пак) си ги купих от България и и 3-те бяха супер.

S5-тицата е от Германия по ред причини, но аз не съм казвал никога, че и тук няма читави коли.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, sweep написа:

Не ме интересува твоята покупка.

Твоята хубава кола изобщо няма да стигне до мен по следните причини:

-Шанса да си намеря читава кола в Германия е в пъти по-висок.

-Ценейки времето си изобщо няма да се занимавам да гледам тук.

1. Шанса за хубава и изгодна кола в Германия да те изпреварят поляци и албанци още преди да е стигнала до мобиле.де e около 100%.

 

2. Ценейки времето си можеш да си вземеш кола за един ден в бг, отколкото да си бъркаш в носа, да правиш ПСРи, ваксини, да букваш билети и хотели в Германия... 

 

Ако нямаш приятелче в Германия, на когото му се занимава с тебе или не знаеш немски на едно добро ниво, общо взето кола от германия не можеш да си вземеш. Пробвал ли си за звъннеш на обява в мобиле.де и да почнеш да говориш на английски? 99% направо ще ти затворят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, има си фирми, които се занимават с това и особено ако вземеш по-скъпа кола комисионната е доста скромна на фона на цената на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, fifipaldi написа:

Баце, има си фирми, които се занимават с това и особено ако вземеш по-скъпа кола комисионната е доста скромна на фона на цената на колата.

Не бъркай нещата фифчо, ората искат да изтънят колкото може ве ,кой уважаващсебе си барбалей ше даде пари за такова нещо. Нали ако трее да ми загубиш деня примерно ше трее да ти кажа 150-200€ ....ми ако не ти хареса или ако има нещо ....още веднъж същото упражнение. 

преди 22 минути, quаttro написа:

 

 

Ако нямаш приятелче в Германия, на когото му се занимава с тебе или не знаеш немски на едно добро ниво, общо взето кола от германия не можеш да си вземеш. Пробвал ли си за звъннеш на обява в мобиле.де и да почнеш да говориш на английски? 99% направо ще ти затворят :lol:

Много ги разбираш ве , некъв картон ми се мотае у багажника ,ма може и да го забравя ако продължаваш да ми играеш контра 😁

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...