Jump to content

TANDER


Guest milko

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

i az imam tyven opit s Tander (Iztok)...

bqha mi razbili stykloto zaradi kasetofon, bulins me pratiha tam. trqbwashe im poweche ot sedmica da slovat nowo i sled towa se pochnaha 'ekstrite' - ne mi raboteshe klimatronika, nqmam idea kwo im e trqbwalo da byrnikat tam ?!? ajde 50 kinta w Unitrade.

bqha slovili stykloto s gyza si, ajde 30 kinta na chasten majstor da go oprawi.

wyrha na sladoleda beshe che bqha 'spestili' edno uplytnenie wyw wratata, poradi koeto shumeshe qko nad 60km/h, ajde pak unitrade, dostawka 1 mesec i t.n.

pylen koshmar :shock:

taka che, ako movete - ne hodete tam !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Zdraveite

minalata sedmica si ostavih kolata v Tander sled kato poletqh i se prizemih varhu edni vlakovi relsi.kakto i da e kolata e Audi i e dosta zdrava qvno.sega me pritesnqva kolko vreme shte 4akam da si q vzema.q daite malko akul otnosno tozi serviz.vijdam 4e ima i dobri i loshi komentari

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега.Сега като се замисля ако темата наистина е от преди три години може пък вапросния сервиз да се ползва вече с по-добро име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се надявай на положителни промени, защото веднъж създадат ли се лоши традиции оправия няма. :rolleyes:

По тази причина повече от 2 г. съм прекратил отношенията си с Булинс.

Всичко лошо описано в темата ми се е случвало и на мен - изтощен акумулатор, неоправдано дълго забавяне, дооправяне на груби грешки и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ami hora znachi ve4e sum v kapana.kolata mi e gore ot 11.09.A razni vruzki tam dali shte pomognat polojitelno?

По принцип това е работа на застрахователния брокер, който ти е направил застраховката. Обаче малцина са в състояние да придвижат експресно нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te me pitaha dali shte im ostavqm kolata ili shte 4akam pari za shtetite i az se nabutah na vulka v ustata.Moite hora-vruzki uspqha za dva tri dena da minat dvata ogleda i da poru4at 4astite.mina edna sedmica ot togava,kazaha mi za chasti 20 dena.Sega ne znam kakvo izobshto stava i sum pritesnena ot komentarite koito pro4etoh tuk.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола я правиха там преди няколко месеца! МНОГО съм доволен. Вярно, части не са сменяли, само боя, но се справиха идеално и доста бързо! :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни дървеняци са там. Взимай си колата ако не е късно и дим да те няма. Супер некадърни и мързеливи са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щетите са следните: главно ходова част,счупен преден носач,калник,броня и под бронята решетката.а да и счупено предно стъкло.Главно ходовата част ще гледат и правят може още нещо да има за правене защото катастрофата беше от един полет с 200 км който ме приземи варху едни влакови релси.това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

защото катастрофата беше от един полет с 200 км който ме приземи варху едни влакови релси.това е

:hilezh::hilezh::hilezh: Трябва да знаеш че голям касмет си извадила,

пък и колата щом може да се поправи - ще изчакаш да ти я оправят и това е! И ще пишеш отзиви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютен късмет имах наистина.От Тандер ми обещаха тази седмица където идва да вкарат колата да я правят вече, защото повечето части били дошли. Веднага щом имам някакви впечетления от тях ще ви споделя .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора днес - ден десети от оставянето на колата в сервиза - ми се обадиха да ми кажат, че частите ми са дошли и я почват ощи днес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душичке такива ментета ще ти сложат по ходовата част, че направо ми е жал за теб.

Ако не ти е проблем отиди и запиши каква марка са частите и кой е вносителят.

p.s. Както е писал Tsvet4o в единствено в боядисването са добри и в нищо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...