Jump to content

Recommended Posts

Колеги понеже знам, че Кастрол е предпочитаната от повечето от нас марка та да ви направя оферта за масла :P Значи с един приятел ходим по 2 пъти в месеца в Германия и отскоро почнахме да внасяме и малко количество масла ;) Та маслата са купени от голяма верига магазини, пише че са MADE IN EU, а баркода започва с 4(кода на германия), а тубите са по 5 литра, не по 4!Който са му носили такова от Германия, знае, че там е във 5 литрови туби! Аз лично от около 2 години само от там си купувам масло за колата и смея да твърдя, че има разлика с тукашното :bia: За качеството ГАРАНТИРАМ :rotcol: Така ето и цените :

Castrol GTX 3 Professional 15W-40 /1Liter /- 10 лева

Castrol GTX 3 Professional 15W-40 /5Liter /- 40 лева

Castrol GTX 5 Magnatec 10W-40 /1Liter /- 12 лева

Castrol GTX 5 Magnatec 10W-40 /5Liter /- 50 лева

Castrol GTX 7 Dynatec 5W-40 /5Liter /-60 лева (май че това в България не се предлага още :hilezh: )

Castrol GTD 10W-40 /1Liter /- 13 лева

Castrol GTD 10W-40 /5Liter /- 55 лева

Castrol 15W-40 /5Liter /- 23 лева (тва е онова в бялата туба, обаче НЕ е одобрено от VW)

За колегите със сервизи или тези, които имат интерес има и варели, като са със сертификат за качество, а също и тук може да направим проверка в някоя лаборатория :flehan:

Варел Castrol GTX 3 Professional 15W-40 /208Liter /- 1100 лева (налични са 6 варела в момента)

Варел Castrol GTX 3 Professional 15W-40 /60Liter /- 340 лева (налични са 10 варела в момента)

Варел Castrol GTX 5 Magnatec 10W-40 /60Liter /- 460 лева (налични са 8 варела в момента)

Понеже знам, че ще ми питате - ДА може и с фактури :flehan:

Ами тва е колеги, който има интерес 0889442644 - Пловдив! Не е проблем и доставката до други части на България, просто трябва да се чуем и да се разберем :huh:

Последно да спомена в Германия е излезнала EDGE серията на Кастрол, от която обаче НЕ сме донесли, защото още е непозната на повечето тук! Тя покрива всички стандарти на VW, MB, Porsche :bia: Та ако някой си хареса нещо от нея(може да се видят в интернет) просто да се свърже с мен и ще му донеса :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То убаво, ама аз карам с 10W60... :hilezh::rotcol:

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То убаво, ама аз карам с 10W60... :hilezh::rotcol:

То убаво, ама аз следващата седмица пак ще заминавам, така че ша те уредим, само да си мераклия :flehan: Ако те интересува драсни едно Л.С точно с модел :flehan: Обещавам добра цена :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има един вид масло Castrol,което e специално разработено за Фолксваген - Ауди,на тубата пише с големи цифри 505.00 или 505.01 едно от двете,и аз съм го виждал в Германия.Виж колко струва и при следващо ходене да ти поръчам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само ще те помоля ако можеш да ми пратиш точно модела на самото масло или да ми обясниш на Л.С как изглежда(цвят на тубата и т.н) Цената ще е същата, която си гледал в магазина в Германия :) Просто ползвам големи отстъпки и тва ми е печалбата :) Няма нужда да ми поръчваш, аз така или иначе ще донеса повечко да има, така че и да не те устройва цената, в което се съмнявам, няма да е проблем!Просто те моля да ми обясниш модела или как изглежда!

Редактирано от ACE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се видяхме с колегата ACE и си закупих от него масло кастрол и мога да кажа само евала на такива хора за отношението и най вече за много добрите цени на които продава. Еми тва е просто се чувствах длъжен да споделя това с вас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ СЛЕД 1 ЧАС ТРЪГВАМ ЗА ГЕРМАНИЯ, ТАКА ЧЕ В СЛЕДВАЩИТЕ 8 ДНИ МОЛЯ НЕ МИ ЗВЪНЕТЕ ЗА ГУМИ И МАСЛА, А ПИШЕТЕ САМО Л.С :clown: ОБЕЩАВАМ ДА ГИ ЧЕТА ВСЕКИ ДЕН :clown: СЛЕД 8 ДНИ ЩЕ ИМА НОВИ КОЛИЧЕСТВА ОТ ВСИЧКО :clown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да има след 20 дена :P Обаче 10W-60 вече са го спряли в Германия и на негово място продават Formula RS от EDGE серията :P можеш да разгледаш в сайта на Кастрол Германия :P

В момента освен горенаписаните масла разполагам и със:

Castrol GTD 505.01 5W-40 5L- 90лв. това е специално за котърите на VAG с помпа-дюза

Castrol EDGE Turbo Diesel SAW 5W-40 5L.- 95лв. това е новия модел на горното, има емблема на VW Motorsport отпред :wall:

Castrol Formula RS 0W-40 5L-95лв.

Имам и трансмисионни масла и такива за камиони, ама понеже ме мързи да ги пиша, ако някой се интересува на Л.С :) Цените на маслата обявени в началото са същите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

само да вметна0когато отидох в сервиза да си сменя маслото с кастрола,който ми бе пратен от колегата АСЕ ме посрещнаха с думите-а много го знаеп кво е тва масло я земи си сипи от нашето-е да ама не,маслото до сега се представя отлично,в сравнение с предното(репсол) двигателя някак си по му се радва сякаш и работи по хубаво.евала колега :hilezh::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле смот чак сега виждам тая тема, а се чудя от маса време кво масло си сложа на колибарника. :bia:B) До София ваща скромна фирма прави ли доставки, или тряя да дойда до Пловдив да те задвратя и да ми смениш маслото без пари. :unsure::):)

П.П Ся сериозно как стаа кондиката, може ли верно ми пратиш една туба 5 кила до тук или да дойда да си взема? :huh:

Castrol GTX 3 Professional 15W-40 Е те такова искам по принцип.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле май и аз съм пропуснал таз убавиня,колега АСЕ със Софето как ша го направиме 5w50 ? ИЛИ ДА СЕ ОБАЖДАМ на френдовете от Филипополис ? Дай идея моля!

А горния колега само да го пипна !!!!!!!!!!!

:bia::unsure::)

ще разбия от наздравици,брат корема ме е заболявал от постовете ти !!!!!!!!! :huh:B):bia::):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYPO Щи пратя с наложен платеж ве килеме! И аз карам купето с 15W-40 :unsure:

buzzi колега 5W-50 нямам бре, иначе ако си харесаш нещо от написаните щи пратя с наложен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат грешка 5w40 5л дай тел и мои хора от Филбето ша го вземат!!!!

Тела е в началото на темата брат! От утре след 5 часа сам на линия, можеш да ги прашташ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...