Jump to content

сравнение горивата на shell и lukoil


Recommended Posts

привет колеги.от къде зареждате и от кой бензин сте по доволни.до този момент аз лично зареждах само 95 v power от shell и като цяло съм доволен.наскоро обаче от мн хора започнах да чувам едно и също-горивата предлагани в lukoil били най добри и без конкуренция.тоя v power който сипвам е с 10-12 ст. по скъп от обикновенния 95.вие какво мислите ?от къде е по удачно да се зарежда или въпрос на лично предпочитание?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и лаконично да е -Се в г** и се в нашия.

Сипвам от Лук колата-върви,сипвам от петрол-пак върви.Следващата пратка обачеееее,или е от пратката или от бензинджии,шофери и де да знам още колко са по веригата

:wall::steinigung::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава другия въпрос-има ли смисъл да се набутвам с по 12 ст. на литър за v power (казват икономия давал,имал спец. дбавка,двигателя работел по хубаво) или това пълни измислици?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм най-доволен от Лукойл, а за Шел имам мнение, че са пълни та*аци и само си даваме парите за глупаите им В пауъри и специални формули и т.н....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и вие потвърждавате чутото от мен-ликойл :steinigung: и + това шел предлагат малко по скъпо гориво.на лукойл-а в момента мисля че е 1.95 ст а на шел 1.97-8 (става въпрос за 95)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл като, че ли и при мен се отразява по-добре на автомобила ...

Май повече ти се отразява по-ниската цена,щото другото е ЕДНАКВО.

На мен с три различни автомобила с V-power ми дава икономия от 1л на 100,

ти си направи сметка кое е по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май повече ти се отразява по-ниската цена,щото другото е ЕДНАКВО.

На мен с три различни автомобила с V-power ми дава икономия от 1л на 100,

ти си направи сметка кое е по добре.

Мухахахаха страшни глупости са тва, но нищо :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между V-POWER и обикновения Шел е осезаема. Аз зареждам 95 V-Power и автомобилчето се чувства отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждах от ОМВ и Шел само,ама до преди 2 месеца, когато един приятел ма посъветва да сипя от Лук. Та доволен остнах и сега само от там даже и наистина колата по-добре работи, по-равномерно някак си. Пък ОМВ и Шел не купуват ли своя бензин от Лукойл? Пък вече с кво го третират и разреждат..... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло бензина в българия(доколкото аз знам) го доставя лукойл,а от там нататък всички останали го купуват от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доволен съм от Ромпетрол, след тях, някъде далеееч назад са ОМВ и Лукойл. От Шел не сипвам, анатемосал съм ги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 3-години само на едно и също ОМВ и съм доволен...и на Лук съм сипвал няколко пъти,но не виждам разлика...все същия к*р си е...Разлика има като сложа 100 октана...тогава върви повече и харчи по малко...хаха :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май повече ти се отразява по-ниската цена,щото другото е ЕДНАКВО.

На мен с три различни автомобила с V-power ми дава икономия от 1л на 100,

ти си направи сметка кое е по добре.

Като гледам ти правиш сметките с кое ти харчи литър по-малко ... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на shell горивото не е убаво , лук са с по добро гориво . Веднъж бех с един дизалак и щях да пътувам сипах дизел от shell и после колата ми скъса нервите - гасне , придърпва въобще не искаше да върви , приятели са ми разказвали същото за бензина за тва не смея да зареждам от там :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка лукойл така ли

В крайна сметка пробвай и си реши сам. Всеки си има мнение което е доста субективно. А, а както гледам и много други колеги, не харесваме Shell и залагаме на LUK. Ти може да си от тия дето повече харесват Shell.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся и сипах 5 литра от лук(при почти празен резервоар) и я покарах около 10-тина км. разлика в звука и вървежа на мотора не открих.а до преди днес карах само с 95 v power

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

95 v-power е 95 на нефтохим с добавки за дюзи и разни такива неща,

98 v-power racing e по-добре

100 октана на OMV e най-доброто гориво, което съм слагал в БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...