Jump to content

Разумна ли е цената за тази кола?


Recommended Posts

Обмислям да взема едно Ауди А4 1.8 (125кс.), 2000г., на 151,000км (реални от мой познат). Колата е в много добро състояние и в общи линии трябва да и се правят само броните (около 200лв.). Разумна ли е цена от 15,000лв?

Забравих да напиша, че е СПЕШНО!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда множко. Годината е хубава, но тоя мотор не е нито икономичен като 1,9 тди нито вървежен като 1,8Т. Мисля че за тия пари можеш да търсиш нещо по добро дори и със куатро. Клубния търговец Nasti предлага една година по старa от тая, но куатро, турбо, с хубав цвят и по ефтина от тая.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за тази година и тези параметри каква цена да търся? Изпадна ми ненадейно и не съм имал време да обикалям и да проучвам.... Благодаря предварително за съветите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

АКО СИ ГО Е КУПИЛ ЧИСТО НОВО

и си сигурен че са 150 000 км

не му мисли

мотора си е хубав

Не мога да съм сигурен на 100%, но на около 100,000км. са му го вкарали негови хора от Германия и в БГ той е бил единствен собственик.

Относно това че е 1.8 - аз предпочитам да е така. Мисля да го карам година-две и после да го оставя на бащата, а той кола без газова уредба няма да кара. Затова мисля, че е по-подходящ от турбо изпълнението... Аз и без отва не съм от състезателите...

Други мнения са добре дошли. Още не съм го плащал

Редактирано от bate_nasko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други мнения са добре дошли. Още не съм го плащал

Повече ми звучи като 11 500лв, ама като не може да се види колата знае ли човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 година? :hilezh: Ако има такова читаво за 11 500 и аз искам едно :flipoff:

bate_nasko, ако колата е здрава и успееш да свалиш малко цената (с 1000 лв. примерно) ще е чудесно. Километрите не ги гледай, малко вероятно е да са толкова, ма кой знае :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие май не четете...аз до тук разбрах, че колата е карана минимум 50к у нас....

Кой я продава - ясно, а той от кой я е купил?! (дали изобщо може да им се довери!?)

И тва с броните...май не е бил най от внимателните шофьори пазещи автомобила си. Ами как ли се е отнасял към подръжката (най важното)?! Все пак са 50к! минимум...по родни пътища :flipoff:

Абе я не се занасяйте...15000 нормално....леле....Няма аз да казвам цена....само ще кажа, че за толкова съм гледал перфектни (до колкото може да се прецени без да я притежаваш) А4 2000г 1,9 тди нов внос и обслужени с фактури! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям да взема едно Ауди А4 1.8 (125кс.), 2000г., на 151,000км (реални от мой познат). Колата е в много добро състояние и в общи линии трябва да и се правят само броните (около 200лв.). Разумна ли е цена от 15,000лв?

Забравих да напиша, че е СПЕШНО!!! :dance:

Не се води от цената! Ако колицата е запазена и те кефи, ако ти е близък продавача и му вярваш и ако ги имаш парите, взимай! Не се подлъгвай от изтормозените италиански вносове, които може и да намериш с 5000 по-евтино! Те ще ти скъсат нервите, времето и джобовете и ще стигнеш като мен да извода, че кола се плаща скъпо, за да ти върши работа благодарно. Аз повече на "яки далавери" не връзвам. Помисли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари може да си намериш 1.8T на два пъти по малко километри с всички екстри...

определено цената е висока

ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ!!! Намери и на мен едно таквози. Ако си ги гледал в Германия не се води, че да не си правиш само разходка за 600 и косур лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на два пъти по малко километри с всички екстри...

чак па на 50 000

иначе за мен реалната цена на това ауди е към 13 000 - 14 000 макс

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари може да си намериш 1.8T на два пъти по малко километри с всички екстри...

определено цената е висока

и аз мисля, че е малко висока цената

а ето и 1.8Т на два пъти по-малко километри с всички екстри :hilezh:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2464...57entry299057

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля, че е малко висока цената

а ето и 1.8Т на два пъти по-малко километри с всички екстри :hilezh:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2464...57entry299057

А дали има разлика между А3 и А4? :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ви "слушам" всичките, ми за вас нормална цена е около 500 кинта за една чисто нова А8-ца :-)

Да де , 500лева ама требе и 1500 лева в жабката да има и ваучер За 500 литра бенЗин :respekt:

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако е с джанти 17-ки,фис,климатроник,с-волан,спортни седалки,есп ... и в топ състояние ,защо не...и да ти отмали поне 500-1000лв :flipoff: Ако решиш да я взимаш закараи я преди това да я погледднат окачването и да я качът на комп...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...