Jump to content

  

55 гласа

  1. 1. ?? ????? ?? ?? ?? ?????????

    • ??
      37
    • ??
      9
    • ?? ?? ?????? ????????????,?? ????? ?? ?? ??????!
      9


Recommended Posts

Та значи: Ас имам стотак авант 20.v16(АСЕ),колегата има б4 v6 150 коня.Та въпросът е следният-ако ас дръпна ръчната докрай и сложа на първа скорост(това на паркирана и изгасена кола)дали той със неговото ауди ще успее да ме дръпне от място с въже(в смисъл дали моята кола ще се премести от мястото си)или ще му изпуши съединителят.Гласувайте колеги,пък после като го направим ще ви кажа резултата :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той, ако е само с предно (не е квадро), ще свири с гуми, ама май ще си останете в покой (ако ти държи ръчната и имаш компресия в цилиндрите, разбира се).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как за чий? Нямат си работа хората и им се ремонтира. :bia:

Иначе по темата - мисля, че ще успее дори и със зор. Все пак една кола оставена на скорост се мести от 3-4 човека само с бутане. Вече с дръпната ръчна не знам, но мисля че ще успее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за чий хуй ви е да го праите тва нещо

Подобен цирк съм гледал на Тодоровден, когато мангасарите си мерят конете - спъват (връзват със синджири) колелетата на каруците и мерят кой кон най-далече ще я дръпне. Голям бой пада по конете, чак жилите ще им изхвръкнат. И вие глейте да не изхвръкне некоя жила на Б4-ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зорлем си чупите колите :flipoff: Е и тия по сервизите трябва да ядът де.

искат да ги разпродават на части

ама бащите им не дават

и наще измислят начини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не му е жал за колата ще те дръпне без проблем :hilezh: наи много да му се наложи да я излашка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че, ако дърпа на задна, може и да успее.

Много истина има тука.

И ако е здраво въжето + куката за теглене трябва да потегли с отпуснато въже. Когато колата подскочи ще загуби сцепление (ще мине в плъзгане) и тогава ще те влачи като бръмбар сламка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предвиждам следното/познавам 2мата ентусиасти/

1.Въжето се къса и 1 кола се удря в друга паркирана на паркинга а на 2рата и се къса моста,бронята и престилката задната и после и 3-мата при мен в сервиза да им ги оправям и боядисвам.

2.Ако стане ше черпя бира

3.ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА!!!Дано не стане така!!!

4.Тоя с Бялото Комби си мисли,че кара прицеп/не че не е така/

Всъщност на работа имаме един стенд с ,който дърпаме тоталките,ако ентусиаст номер-2 иска може да закачим Бечито за него та да видим колко метра ше го влачи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен експеримент.

Ако са се хванали на бас мисля че Ясен ще спечели(пък и к'во ще му стане на колата).

Филмчето от фифт гиър беше готино, но не е показателно защото Вики откровено тръгна да върти гуми.

Интересно ако се пробва на 2-ра!

Ади чакаме резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не си натиснал спирачка би трябвало да няма проблеми да те издърпа ...

ако още не сте направили експеримента . пишете къде и кога , че да направим и ний некоя бира от залагания :blink:

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=pTeNbt_bqH8

от темата хна колегата MadFah

Това клипче е правено за някой дамски форум за плетки.

Тая зад волана е малоумна някоя. Акъла не ми го побира.

След 10 минути няма щети по двигателя.

Е как да има? А защо запалиха гумите? Ааа, за да смаем пенсионираните бабки колко е яко аудито. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...