Jump to content

КАРТИ за ОТСТЪПКИ за ГОРИВА


Inkozi

Recommended Posts

  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Лук Ойл и Лук Ойл-Петрол не са едно и също, следователно картите за Лук Ойл няма да важат за Лук Ойл-Петрол нали?
Да прав си. Не важат. Но от ЛукОйл казаха, че е въпрос на време да закупят и тези бензиностанции...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LukOil - 7

Eko - 7

Iskam da dobavq che sega sum v Italia i shte se vurna na 29 iuli(v turnovo ako ima nqkakvo znachenie), vsushnost i za tova pisha na latinica, tuka nqma kirilica, nqkoi moderator moje da go popravi na kirilica :hilezh:

Sushto iskam da popitam faktura sled polzvaneto na kartata moje li da se vzema ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sushto iskam da popitam faktura sled polzvaneto na kartata moje li da se vzema ?

Може!!!! Аз част от ЕКО ще ги раздам на 2 фирми. :hilezh:

Поръчвам още 5 ЕКО. Тоест общо 15. За 20 Лукойл си остава заявката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл - 20 бр. :lol:
Земи и някоя ЕКО бре .. Да имаш за зор заман да раздаваш на жените, дето си късат фанелките ...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Земи и някоя ЕКО бре .. Да имаш за зор заман да раздаваш на жените, дето си късат фанелките ...

Изключително си прав забога! :lol:

Може ли да направим лека корекциика: Да прибавим 2 бр. ЕКО карти! Ще съм безобразно благодарен! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛукОйл - не по-рано от началото на Септември. Тогава се връща мениджъра, който отговаря за нашия договор

ЕКО - и той там някъде по причини - отпуска на прависта, който ще сключва договора.

Лук Ойл - 2 броя

ЕКО - 1 брой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...