Jump to content

Мнение за 2.5тди?


Recommended Posts

Един приятел му предлагат пасат 5, 2.5тди 4мотион 150 коня,тъй като нямам никакви наблюдения над този мотор,както и той, а чуваме само някакви псувни от всякъде реших да се допитам до форума... За вървеж...не върви,карахме го пасатора ,малко е шумен незнам дали би трябвало да е така. Не е като 3.0тди :respekt:

Редактирано от Lubbo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да ти кажа и тук много го псуват този мотор.Най-общо казано,при повече километри давал доста скъпи повреди.Пробвай с търсачката-2.5 ТДИ на български и на латиница,мисля,че доста теми ще ти излязат.

Ако толкова му е легнал на сърцето-минете през някой от клубните майстори за диагностика.То е ясно,преди сделката.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

във форумът ще откриеш 10-ки теми, касаещи точно този мотор.

Съветвам те да ползваш търсачката за целта.

Ако останат неясни въпроси, питай пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях много навит да взема кола с такъв мотор, но доста по-знаещи колеги ме разубедиха, има доста аргументи в стари теми :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях много навит да взема кола с такъв мотор, но доста по-знаещи колеги ме разубедиха, има доста аргументи в стари теми :bia:

Ама като го покара ти се нави опашката от кеф нали :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел му предлагат пасат 5, 2.5тди 4мотион 150 коня,тъй като нямам никакви наблюдения над този мотор,както и той, а чуваме само някакви псувни от всякъде реших да се допитам до форума... За вървеж...не върви,карахме го пасатора ,малко е шумен незнам дали би трябвало да е така. Не е като 3.0тди :bia:

Колега мани ги тия Пасатори....

Виж тук

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=28244

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди да взема 2.5TDI всички ми казваха, че бил кофти мотор, ама никой не конкретизира нищо. И най-старанното е че повечето които го плюят даже не са го и карали, а само са слушали за него някакви митове и легенди. Я погледни кой е най масовия мотор на А6? Не е 1.9TDI! Сякаш всички А6 не излизат от сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за 2.5 тди са дрънканици на продавачи на коли и псевдоразбирачи, за да могат да се продават бензиновите 1.8Т и да се завишава изкуствено търсенето на 1.9тди. Сега да не вземе някой да се обиди... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за 2.5 тди са дрънканици на продавачи на коли и псевдоразбирачи, за да могат да се продават бензиновите 1.8Т и да се завишава изкуствено търсенето на 1.9тди. Сега да не вземе някой да се обиди... :flipoff:

интересна концепция

ама къде е логиката

колкот са внесли 1.9 толкоз седят и 2.5 кат се загледаш - особено А6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересна концепция

ама къде е логиката

колкот са внесли 1.9 толкоз седят и 2.5 кат се загледаш - особено А6

Кое не е ясно? Явно немците и талянците гледат масово да разкарат 1.8 и 1.9 двигателите а 2.5 си ги пазят като очите щото знаят къде е убавото :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое не е ясно? Явно немците и талянците гледат масово да разкарат 1.8 и 1.9 двигателите а 2.5 си ги пазят като очите щото знаят къде е убавото :)

Ти верваш ли си ве, у Германия най-купувания е 1.9 тди ве. У Италия същата работа, там над 2000 кубика данъка е бибрутал. Карай си тракторо и си викай как се е преебал тоа преди теб дет го е ракарал. :bia::flipoff::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти верваш ли си ве, у Германия най-купувания е 1.9 тди ве. У Италия същата работа, там над 2000 кубика данъка е бибрутал. Карай си тракторо и си викай как се е преебал тоа преди теб дет го е ракарал. :bia::bia::respekt:

Тоя па смотания, най-купувания е 2.5 ве - поне за когато ги произвеждаха и двата де. Особено на А6 1.9 тди си е 1 на 10, на а4 вече може да са повечко ама купето там е по-лекичко. А данъка се определя от киловатите и разхода а не от кубиците, ама ти откъде да знаеш, в враца данъца е друг :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А данъка се определя от киловатите и разхода а не от кубиците, ама ти откъде да знаеш, в враца данъца е друг :flipoff:

Смотло данъка в италия е на кубатура ма, мнооо си зле, нали за тва са правили NM ма мастио, да е до 2000 куб см. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смотло данъка в италия е на кубатура ма, мнооо си зле, нали за тва са правили NM ма мастио, да е до 2000 куб см. :flipoff:

Съжалявам че не съм запознат толкова добре с автомобилите трета ръка :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, твоя коя е 8-ма ли? :flipoff:

Моя даже и в комютрите на аЛди го помнят още, а не е записван в някой мазен тефтер като твоя :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя даже и в комютрите на аЛди го помнят още, а не е записван в някой мазен тефтер като твоя :respekt:

не било тефтер а най ми било салфетка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стани, ама и ти избяга от 150 коньовата версия и то умишлено :respekt:

аз доколкото знам, най продаван е 2,5 TDI, той взима към 60 процента от продадените А6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така кажи му на трактористО. :bia::flipoff::bia:

Бе ние с него се разбираме, ти кажи вие кога ш си говорите най-после че да се изясни мъката не единия :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ние с него се разбираме, ти кажи вие кога ш си говорите най-после че да се изясни мъката не единия :respekt:

Е има ли сми, после ше се чуди да го чипира ли, да го продава ли, или да го бухне у гуходолскио гьол. :bia::flipoff::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...