Jump to content

Офроуд възможностите на Q7


ole

Recommended Posts

http://www.true-passion.de/index.php?cid=1867

в началото е малко тъпо, та превъртете малко след средата на клипчето, там на пресечения терен дет карат Q7-цата, по едно време дясната задна гума висва във въздуха но тва не пречи на SUV-a да продължи напред :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ABLS

линка е към грешния клип

Q7 е градска машина.. един вранглер танцува кръгове около него. та да си го кажем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох, много се извинвявам че съм постнал грешното клипче :lol: в същия сайт гледах въпросното клипче и офроуд възможностите на Q7 са много добри като се има предвид лукса и комфорта, който предлага!!!! то не може хем да е свръх проходимо и има екстри, хубав комфорт, лукс и перфектен дизайн...Q7 съчетава това по-много добър начин, кво като еди коя си УАЗКа или нз си какво е по-добра офроуд машина след като си вътре и ти изпопадат пломбите...

Ще го потърся това кличе, дано да го намеря

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо питайте Коконай за приключенията му на морете и после пишете глупости! :lol:

Джипа си го бива много - втулката между волана и седалката ако е дефектна - друг въпрос! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добър за какво? Никой не говори тука за Офроуд-шампионата нали! А там почти само G-класи останаха! Пък и много зависи от шофера - некои и на равно се обръщат! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой твърди, че подобни машини имат качества на off-roader значи просто те самите не са изживявали истински off-road :blink:

.... всички те имат чудесни качества на 4х4 автомобили за предвижване..... от вас до детската градина да си вземеш детето, да напазаруваш или да отидеш на ски. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi, приятелю ти карал ли си извън пътя някога? И как го разбираш това? Щото аз ви говоря за каране по черни пътища - не напреко из ливадите!

А по черни пътища имам бая доста опит! И то не с джип! И в кал, и в сняг! И не съм закъсвал досега никъде! Е удрял съм колата отдолу тук-там - ма тва си е неизбежно!

Та за такова каране си е екстра джипката! За друго - има си е за професионални машини! :blink:

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Q7 не става за офроуд само по една причина.

Ще се издраска... :blink:

Виж, след 6-7 години (а може и след 15) ще става. Ще си взема тогава една да си возя чакъл. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ti чакъл ще возиш ама имам един агент ...само нови коли си купуват и редовно крадеше павета/правеше ремонт на вилата си та му трябваха :blink: / от някоя разбита улица и ги хвърляше на задната седалка като се напълни багажника и колата се влачи по земята, а с туарега скачаше от тези най дебелите тротоари , и преминаваше от тротоара на асфалта със 60км и вика глей нищо му няма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За офроуд възможностите нека не пишем предположения,а факти,аз лично не съм имал допир да модела,но ако някой е имал и го е изпитал да драсне.То е ясно,че една виетнамка ще го разцепи от всякъде,ама да го сравним с туарег,МЛ,Ланд ровър,и др от класа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой твърди, че подобни машини имат качества на off-roader значи просто те самите не са изживявали истински off-road ;)

.... всички те имат чудесни качества на 4х4 автомобили за предвижване..... от вас до детската градина да си вземеш детето, да напазаруваш или да отидеш на ски. ;)

;);):dance::hilezh:

на място казано. Горе четох нещо за Wrangler. Позамислете се останалите малко дали Q7 ще мине през условията през които ще мине Wrangler. Не говорим само за черен път, а за много кал, камъни и тежки терени, което наистина се изисква от една Offroad машина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета - много писатели, малко пробвали! Кви вранглери, кви пет лева! Много реклама - малко работа! Виждал съм такъв на 5 см сняг на полегато и равно как неможа да откине!

Казах ви - Коконай е тествал - говорили сме си! Има какво да каже и напише! Ако иска де!

Що се отнася до офроуда - напреко на деретата нищо не може да мине, освен ако не е специално пригодено, като джипките за шампионата, да не говорим за пилотите им!

За Q7 - клиренс има доста добър, малко му е дълга базата, другото е шофъорски способности!

Да се сравнява с тоя кютук - Вранглера - тъпо - по-дълъг е с има-нема 2 метра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'в клирънс като междуосието му е 6 метра :hilezh:

Пиша, защото съм са ме возили достатъчно на лъскави каручки, къде за майтап, къде на ски и горе-долу имам представа какви са им способностите. А пък съм се возил и на това нещо:

wrangler.jpg

Това е клирънс. Това е машина за off-road.

(под нея са седнали двамата близнаци, които са го тунинговали. Това е първото ниво на тунинг, в процес е цялостен туинг + двигател... само на фасон леко ще мяза на оригинала)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходил съм на офроуд със такъв дзвер, само че по стария модел, е па нема място дето да не минава. Впрочем, Wizi, тоя Вранглер май го имаше пред палатата на Киров на пловдивския панаир и беше почти в същата поза, само малко по разкеркечен. Специално за Q7 е с твърде големи габарити за да има офроуд възможности. Q7 е джип, чийто офроуд се състои в това да мине по разкаляната ливада или да върти добре през снега. И лично на мен ще ми е бая жал да го юрна през каманаците - прекалено лачен е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама пак не четете какво се иска от въпросния SUV Q7...погледни го тоя смотан вранглер и погледни Q7, звяра и красавицата общо взето,а за луск, комфорт и т.н. да не говорим, там е плачевно, целта въобще да пусна тая тема, а и пустото клипче което не мога да намеря, беше да покажа че все пак Q7 има достатъчно офроуд възможности и не е изцяло асфалтен джип...защото не е само лукс и комфорт, а има и офроуд жилка, къде са руските машини тоя вранглер и т.н. ?! само офроуд братче, нищо друго, е Q7 предлага много повече като възможности, те за това е темата

П.С. ето едно подобно клипче ,на това дет тряяше да пусна в 1-вото мнение, ма съм го объркал с друго

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TYK

Ето ти реалните възможности... Офроуда и красотата(+ лукса) са 2 взаимоизключващи се неща!!! Не може да искаш от една финна и красива жена да копа на нивата или да мъкне торби с чакъл и пясък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва клипче го гледах вече и да, баира си е бая голем, и както вече ще се запеня да повтарям, не може от такъв джип(комфорт+лукс+ куп други неща) да се иска да направи това, което правят професионалните и пригоденти за такова катерене джипове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

:eusa_clap:

ЕТО ГОООООО

гледайте от 4-та минута нататък

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Q7 е джип, чийто офроуд се състои в това да мине по разкаляната ливада или да върти добре през снега...

Много си прав ... Бих добавила само - да минеш с цялото си домочадие през места, които са трудно достъпни за други автомобили, без да се притесняваш за сигурността и удобството на малката си принцеса (примерно), седяща на задната седалка.

П.П. А, като сме почнали да си пускаме клипчета вижте това Drifting the Q7

и това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...