Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Напълно вярвам в действията на Тони и го подкрепям :(

Винаги и с всеки бъди такъв----какъвто си!!!

Приятелю!!!! Пожелавам ти един ден и ти да седнеш на директорското кресло. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно вярвам в действията на Тони и го подкрепям :hilezh:

Винаги и с всеки бъди такъв----какъвто си!!!

Приятелю!!!! Пожелавам ти един ден и ти да седнеш на директорското кресло. :hilezh:

Алеле, разби ме бе човек. Мерси за пожеланията! Ако седна някой ден в директорското кресло на Лев Инс, марката Ауди ще бъде на особена почит. На полиците ще бъде снимана някоя S5-ица АВТ и фирмата ще спонсорира националните клубни събори. Накрая ще бъде въпрос на чест за Лев Инс да застрахова аудисти, а за тях ще бъде морален дълг и престиж да са нейни клиенти. Ееех мечти, мечти... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да се доверя на колегата daks и не сбърках.Вече съм в групата на ЛЕВ ИНС и съм доволен от коректното отношение на истински застрахователен агент.Това което се пише във форума е напълно вярно и всеки може сам да се убеди.

БЛАГОДАРЯ DAKS...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане, каква е цената за застраховка против кражба.

Каско не ме интересува, сам се справям с проблемите на колата.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане, каква е цената за застраховка против кражба.

Каско не ме интересува, сам се справям с проблемите на колата.

Съжалявам за забавения отговор. "Кражба"-та се тарифира по 2% от застрахователната стойност. Там обаче нямаш право на разсрочване, отстъпки или каквито и да било облекчения и бонуси. Нямаш и право да застраховаш допълнително монтирано оборудване, като музика, ксенони и т.н. Носи се отговорност само за кражба на цялото МПС, но не и за части от него или щети нанесени при опита за кражба. С други думи е доста поорязана застраховка, която си правят само автотърговците на продаващите се коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Между 30.07.08 и 04.08.08 ще съм в отпуск и няма да съм на разположение (в случай, че на някой съм му нужен).

Но пък мога да свърша нещо за колегите от морските градове и особено около Варна. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново съм на разположение колеги, ако се наложи да съм полезен на някой. :hilezh:

Ще си ми полезен пак Тонка, че си взимам още една кола тия дни, а както знаеш застраховки занапред правя САМО при теб. :hilezh:

Обичам да работя само с най-добрите. Лелее ква четка ти направих... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек е спокоен когато играе с най-добрите.И аз вече съм член на ЛЕВ ИНС благодарение на Тони.

Много точно момче.

Тони,благодаря ти за отделеното време и положените усилия.С това си темпо на работа скоро ще сме хиляди.

БЛАГОДАРЯ!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и вчера още двама колеги се включиха в голямото семейство, ама не смеят да си кажат. :hilezh: Понапънах се да тегля чертата и се оказа, че отдавана сме минали мизата от 50 форумни коли в групата. :flehan: Почвам да преговарям да ни разрешат с анекс към офертата да ползваме възлагателни писма и безкасов сервиз без значение застрахователната стойност и куп други детайли, които по принцип се взимат впредвид. Това значително ще подобри и улесни ликвидирането на щети за всички. Дано началниците си удържат на думата и да стане работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха как да не смея :flehan: Само че нямам време да си седна на пц-то. Покрай това ауди се пропих тея дни :hilezh:

Много добра работа свършихме днес Тони. Много ти благодаря.

Поздрави :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 14/08/08 и аз се очертава да съм в групата на клубния застраховател. предпочетох да отида при него доброволно... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 14/08/08 и аз се очертава да съм в групата на клубния застраховател. предпочетох да отида при него доброволно... :hilezh:

Еее нее, че доеш кЪ нема а доеш...ми ако доеме ниЪ? :hilezh::hilezh:

Сичките че ми доете рано или късно.... :bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз от днес официално съм застрахован при Тони. дано срещите занапред са само бирени....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз на всички ви за доверието. Вече сме 69 коли в отбора и с всеки ден се множим. :hilezh:

Вчера проведох така важния разговор за анекса към офертата за АКБ и смея да твърдя, че беше с успешен край. :) Добавъкът до дни ще е готов и само следва ген.директор да се завърне в БГ и да го разпише (което е гарантирано при положение, че с него сме си дружки по кръчма и той е Ауди-фен :blackey: ) и този прецедент в застраховането ще бъде вече факт. Вече всякакви Б3-ки, Б4-ки и Б5-ци със заст.стойност между 2500 и 15000 лв. ще бъдат третирани както А8-ци от по 29000 лв.примерно. и ще се ползват от нашите сервизи безкасово с възлагателни писма. На базата на дългогодишния ми опит, аргументирано и убедено мога да заявя, че това ще е първи такъв случай на българския застрахователен пазар. Накратко казано ще прокарам една нова линия и начин на работа в застрахователния бранш в БГ. Всичко това разбира се ще е с вашата безценна помощ оказана чрез доверието, което ми/ни гласувахте, за което съм ви дълбоко благодарен и което ще правя всичко възможно да оправдая. :steinigung::f_ck_you:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...