Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Вече и втората кола е застрахована при Тони. Дойде човека при мен в КАТ и свършихме много хубава работа, въпреки че трябваше да чака с мен докато ми излезе номера. Знае как да си върши работата и дано има повече хора като него. Който не си е направил застраховка да не се чуди, а да му звънка - няма такива условия никъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вече 130 автомобила са в задружието на АКБ/Лев Инс. :hilezh: Да е честито и на двете страни и дано се разбират и работят заедно добре. Лично аз ще продължавам да давам всичко от себе си за постигането на това. :) Мерси на всички за доверието и както често казвам - дано съм го заслужил и дано ако се наложи занапред, да го оправдавам. :respekt::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах онзи ден към Лев Инс през Тони. Човека дойде до нас 2 часа след като му се обадих и за час приключихме всичко. Разбира си от работата и ми отговори компетентно на всички въпроси. Единствено забравих да питам за двустранният констативен протокол:

Тони, този лист на последната страница на застраховката ли се явява този протокол или не и въобще имам ли нужда от него при наличието на мобилни групи?

Схемата с новата услуга мобилни групи е голямо удобство в случай на нужда, да не се стига до там де.

Като се замисля спрямо предни компании където съм бил и като цяло за всички административни услуги на гише в БГ разликата в ставането на клиент си е направо прецедент. В единият случай висиш на опашка пред гишета, в другият ти се налага да седиш в една нова, добре затоплена Б8-ца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си направих каско на колата при Тони.Изключителен професионалист, въпреки, че съм от друг град, нямаше абсолютно никакви проблеми и пречки, всичко стана бързо. Ако само това, че не сте от София ви спира да се застраховате при него, не му мислете повече, трудно ще намерите другаде такова професионално отношение.

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах онзи ден към Лев Инс през Тони. Човека дойде до нас 2 часа след като му се обадих и за час приключихме всичко. Разбира си от работата и ми отговори компетентно на всички въпроси. Единствено забравих да питам за двустранният констативен протокол:

Тони, този лист на последната страница на застраховката ли се явява този протокол или не и въобще имам ли нужда от него при наличието на мобилни групи?

Мерси за хубавите думи! :steinigung:

Този лист, колега дето е на последната страница на полицата е празна бланка за попълване при завеждане на щета.

Двустранните протоколи още не са готови. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие, ама те вече са 133. :dance:

Браво батьо,с коректността си заслужаваш тази цифра ! Давай напред,то се е видяло,че ти си застрахователя на АКБ :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега

можеш ли да ми дадеш цена за каско за А4 1,6 с климатик 95 г , имам аларма , гражданската ми е в Лев инс (знам че има някакво значение) , колата е маркирана

цена за плащане кеш или на 4 вноски

благодаря ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега

можеш ли да ми дадеш цена за каско за А4 1,6 с климатик 95 г , имам аларма , гражданската ми е в Лев инс (знам че има някакво значение) , колата е маркирана

цена за плащане кеш или на 4 вноски

благодаря ти

С най-голямо удоволствие ще ти сметна всичко детайлно, но на лични, да не разводняваме темата тук. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз вече съм в групата от доволни клиенти на колегата:lol:

Много коректен и точен човек!:) А Б8-цата му - уникална кола, с уникален салон и музика, неам думи просто :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

и аз така! колегата е много точен и препоръчвам, който има нужда от каско и прочие да го търси :flipoff:

....прав си - колата е също много яка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде и аз да се отбележа, че вече съм в групата. С Тони се разбрахме от едно обаждане и дойде при мен на място веднага, независимо, че бе след работно време! Офертата разбира се е без конкуренция. Много му благодаря за отзивчивостта и горещо препоръчвам на всички, които мислят да правят Каско да го потърсят. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм вътре. Няма какво да му се мисли. Офертата е добра и Тони е пич. Обадих му се и за половин час стегнахме документите.

Без аварии на всички и ще се видим на някоя среща :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И...Хоп. Още един доволен от коректността на колегата daks.

Всичко стана само с няколко разговора по телефона макар, че съм от другия край на България.(Бургаската група) :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, напомням, че офертата все още действа и условията вървят само към подобряване. Ако някой има интерес, ще се радвам да заработиме заедно. Отворен съм за всякакви въпроси. Пишете ми на ЛС и ще ви отговарям своевременно. Каквото и да ви интересува, съм насреща да ви го обясня. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала му пра'я на Даксчето. Аз се чудех как ше си направя каското кат неам и секунда време през деня,той зе че право при мен дойде! :wall::nixweiss:

Хондавелката вече е с каско и гражданска при него. Да се знае,че не само Аудита са под зорката закрила. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки, уведомявам ви, че вече съм на линия и работя активно въпреки празниците, така че ако някой има нужда от спешна застрахователна помощ, съм готов да се отзовавам по всяко време. Както се казва - "звънете, не ме жалете!" :angry::nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

+ 1

И аз се застраховах миналата седмица, колегата дойде на място да попълни всичко, обясни ми каквото имаше, а вчера минах и за маркировка. Препоръчвам го на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес се присъединявам към застрахованите от "daks" членове в Лев Инс. Благодаря за бързото и коректно отношение, а и офертата си заслужава!

:hilezh::bia::P

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз се възползвах от услугите на Тони, както миналата година, така и тази! Изключително точен и коректен пич!

Евала още един път :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...