Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Веднага следва отговор: Да, отскоро въведоха завишение на премията за автомобили с десен волан. 50% по-скъпо е. Ако премията на даден автомобил примерно е 500 лв., то на същия такъв, но с десен волан е 750 лв. Също така и заст. оценки на такива автомобили са с 30% по-ниски. Ако даден автомобил се оценява обикновено на 9000 лв., то същия с десен волан ще се оцени на 6000 лв. Доколкото знам условията са за всички компании на нашия заст.пазар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз искам да изкажа благодарности на Тони за отзивчивоста и коректността с която засипва клиентите си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам инвалидите ползват ли някакви отстъпки при сключване на застраховка ГО? Може и на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, как вървят нещата, колко станаха колите вече?

Нещата вървят повече от добре, както пише и в подписа ми вече сме над 190 коли в партньорството АКБ-Лев Инс. Работя по въпроса никой от тях да не е недоволен. Дано успявам! :hilezh:

Аз искам да питам инвалидите ползват ли някакви отстъпки при сключване на застраховка ГО? Може и на ЛС

Аз поне не съм чувал за някоя компания да предлага такава отстъпка, но не е изключено сега по време на новогодишната кампания и да им хрумне. Засега няма.

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, с радост искам да ви споделя, че от понеделник 19.10.2009 г. влиза в сила един нов жест към нас от страна на Лев Инс. Вече при еднократно плащане на премията ще ни се полага още 5% отстъпка. :flipoff:

Нагледно обяснено, това означава, че за Ауди 1999 г. (примерно) със заст.стойност 10000 лв. премията при еднократно плащане ще е 513 лв., а за друго, произведено 2002 г. със стойност 15000 лв.(примерно) ще е 712 лв., а пък за 2005 г. със стойност 35000 лв. за плащане ще са 1463 лв.

Мисля, че така условията са още по-добри и всеки съфорумец би могъл да се възползва.

Поздрави на всички! :hilezh:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пореден път искам да изкажа благодарността си към теб, Тони!

малко ретроспекция: на 15ти вечерта оставих колата пред нас, а на 16 сутринта я намерих ударена: заден ляв калник огънат, задна броня одраскана. грозна картинка.

още малко ретроспекция: преди 2 месеца паркирах пред ауто 1 и запуших една от техните баничарки като спрях твърде блози пред нея. служителят излизайки ме бе забърсал и бе одраскал задната броня, която беше току що боядисана - ляв ръб одраскан, ляв панел под стопа - одраскан и леко пукнат стоп.

и още малко ретроспекция: преди 2 години като купих колата имаше забележка на левия заден калник, която така и не оправих и тя е маркирана в каското.

и така да се върна обратно към изживяванията ми, по-скоро неприятни, но все пак смекчени, благодарения на каското и помощта на колегата Тони.

за щетата нанесена пред ауто 1 минах на оглед по експертна оценка и ми изплатиха 117 лв.

за следващата щета викнах мобилна група след кратък разговор с Дакс-а. бях песимистично настроен защото всички овредени елементи бяха с повреди още преди застрахователното събитие! дойдоха служителите на Лев инс - снимаха, описаха щетата, като вместо заден панел писаха вежда ляв калник, въпреки че аз такова понятие като елемент от автомобила не познавам.

в последствие отново с тони уточнихме най-изгодния за мен вариант - изплащане на щетата по ремонт в избран от мен сервиз. сервизът ми беше препоръчан отново от Тони!

отидох още в петъка на 16 на оглед в сервиза, издадоха ми проформа, която е необходима за оценка на щетата в лев инс, заведох щетата и предадох проформата още в понеделник.

автомобилът влезна за боядисване на 22ри. цена за услугата 350 лв.(боя задна броня, мат лайстни, ремонт панел калник ляв и боя)

петък вечерта в 17:00 на 23-ти ми звънна майстора да ми каже, че автомобилът е готов. мога да отида да си го взема B)

нямах транспорт и оставих за събота сутринта!

още по голяма беше за мен изненадата, когато 30 мин по-късно получих смс за това, че една стара щета, за която дадох последните необходими документи същия този понеделник, е излезнала и мога да заповядам на каса да си получа парите!

ок, супер казах си. предни пъти съм чакал седмици наред!

НО!!! : още тридесет минути по-късно, малко след 18 часа получих още един смс - затова че и настоящата щета е оценетна и е на каса, и мога да получа и нея! това вече беше наистина НЕОЧАКВАНО! :lol: щетата беше оценена на 182 лв, при положение, че всички детайли бяха оценени още от преди това, смятам и предната щета от 117 лв, които ми дадоха за боя задна броня към тази, което прави 299 лв. А аз дадох 350!

това като стойност ме удовлетворява тотално, тъй като очакванията ми бяха нулеви!

нека да спомена още един факт

на концерта на мадона ми разбиха колата, откраднаха сума ти неща, сред които дистанционно за музиката, застрахована допълнително от Тони, разбита ключалка, другите неща, които бяха откраднати няма да ги изброявам, че бяха много, включително лаптоп, скъп часовни, рейбан очила и много други....

викнах полиция и мобилна група. описаха.

ремонтът на ключалката излезна 35, по щета реших да пусна обезщетение по фактура.

и тук още една изненада!! : не съм очаквал нищо друго освен да ми изплатят ремонта на ключалката. представете си обаче как се опулих, когато ми се обадиха от лев инс и ме попитаха каква е стойността на дистанционното и мога ли да представя документ за цената му, за да знаят с каква стойност да ми го изплатят - може би физиономията ми изглеждаше пак така: :lol:

ок - поръчах дистанционното от щатите - стойност 37 долара оригинал. reciept-ът го предадох на лев инс. и воала - 1 седмица по-късно ми пращат смс да отида да си взема 82 лв от каса.

и така: с това приключвам дългия си разказ,

още веднъж БЛАГОДАРЯ на Тони. на 19.11 ми изтича каското и, разбира се, ще се обърна отново към него за сключване на нова полица!

:flipoff:

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма по-голямо удоволствие за мен от това да прочета подобен позитивен разказ от доволен клиент. :flipoff:

И не защото ще си даде парите пак на мен, а понеже това ми показва, че се справям с нещата и най-вече, че съм заложил на правилната застр.компания. От както съм там, (8г.) съм придобил силна емоционална привързаност към Лев Инс и много се радвам да чувам позитивни отзиви за фирмата. :lol:

Дано са повече доволните, правя всичко по силите си за да е така. :)

П.П. Благодаря на колегата за хубавите думи! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, спечели още един клиент в мое лице. Искрено се надявам да не се виждаме по професионални поводи. Не че си ми неприятен... :birthday: Благодаря за изчерпателната информация и за бързото и приятно обслужване. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз от доволните с подновено каско при бат Тони :) Всичките коли на семейството са застраховани при точния човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз се включвам към доволните клиенти на Тони,от днеска и аз съм към Лев Инс ;) И му благодаря за разбирането и разкарването в най-големите задръствания до центъра! ;):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път благодаря на колегите за добрите думи. Също им благодаря и за гласуваното доверие! :stupid:

Бих искал да оповестя една новост. Вече може да се сключват застраховки Гражданска отговорност с дата на влизане в сила от 01.01.2009 г. Това е нещо доста изгодно, защото се прескачат очакваните увеличения на тарифите през Декември.

Сега действащите тарифи са:

*161 лв. за автомобили с кубатури до 1.5

*171 лв. за кубатури до 1.8

*191 лв. за до 2.0

*206 лв. за до 2.5

*244 лв. за над 2500 кубика

При желание, може да ме намерите на посочените в подписа ми телефони - 0887427365 и 0899986226

Предварително благодаря на всеки проявил желание да заработиме заедно! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

:les:

Да се включа в клуб "СУПЕРДОВОЛНИ" клиенти на Дакса и "ЛЕВ ИНС".

До момента бях ходила за оглед само на дребни, но досадни щетички ;) тип "паркинг", които ми бъркаха здраво в понятието " без щети", отбелязано в полицата ми на листа на маркировчиците.

Е, така беше до 17.11, когато едно младо шофьорче взе, че спря в задната броня на аудито. Щетите не бяха никак притеснителни, но понеже такъв удар ми е точно втори и при първия съжалих, че не си потърсих правата както трябва, та сега минах процедурата.

Тонката ми направи първия съпорт по телефона, секунди след събитието, който беше доста важен за мен. На всичкото отгоре ;) ми предложи даже да дойде на мястото на събитието, за да не се притеснявам за нищо.

Нямах никакви проблеми с мобилната група (щото все пак му спестих на Тони разкарването).

Последва вторичен оглед, на който Тони ми съдейства повече от очакваното, дойде с мен, загуби си близо 2 часа, но си спечели доста верен клиент. Имаше спор с вещите лица относно описването на един елемент, пострадал от удара, но Тони бе особено настоятелен и аргументиран. В резултат на това елементът бе описан,а аз доволна от справедливото оценяване и мнооого, ама много приятно изненадана професионализма на Тонката.

Всъщност, тук не опираше толкова въпроса и за няколкото десетки левчета "отгоре" обезщетение, а до това, че застрахователният ми брокер отстояваши правата ми и исканията ми без никакви притеснения, без да се пазари с мен или да проявява псевдолоялност към компанията, за която работи.

Живот и здраве, ама в близко (и далечно) бъдеще, не бих търсила услугите на друг застраховател. За мен Тони е перфектният ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път благодаря на колегите за добрите думи. Също им благодаря и за гласуваното доверие! :flipoff:

Бих искал да оповестя една новост. Вече може да се сключват застраховки Гражданска отговорност с дата на влизане в сила от 01.01.2009 г. Това е нещо доста изгодно, защото се прескачат очакваните увеличения на тарифите през Декември.

Сега действащите тарифи са:

*161 лв. за автомобили с кубатури до 1.5

*171 лв. за кубатури до 1.8

*191 лв. за до 2.0

*206 лв. за до 2.5

*244 лв. за над 2500 кубика

При желание, може да ме намерите на посочените в подписа ми телефони - 0887427365 и 0899986226

Предварително благодаря на всеки проявил желание да заработиме заедно! :lol:

В един сайт пишеше след цената ''+30 лева'' , това какво тябва да означава( иначе цените бяха същите и за Лев Инс ставаше въпрос) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...