Jump to content

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD


Recommended Posts

  • Отговори 176
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

отвътре пълен колец, подострен:)

БУАХАХХАХАХАХАХХА. Ако 159 е "подострена вътре" А4 трябва да бъде делана с теслата. Просто нямат допирни точки, да не говорим като поведение на пътя, 159 бие дори най добрата в това отношение в този клас: бмв 3-ка. А за цена също няма да коментирам, в момента 159 наи високо оборудване с кожен салон 1.9 ДЖТД 150 кс струва 49000 с ддс. Влез в ауди.бг и виш само колко искат за базова 2.0 тди. На а4 с тиа екстри може се класираш на 80 бона :) А пък ако искаш 3.0 тди над 100

В последния ауто мотор унд шпорт мисля, че беше четох за най новата а4-ка базова цена на 1.8 ТФСИ 160 кс .... 28 950 евро. После що алфите били по ефтини на старо.... ми щото са по ефтини на ново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, аз поне смятам се изказах коректно и с мисъл: Явно харесва на приятелката ти и я взимай. :)

Нищо повече. :)

Най-правилното мнение, Коко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сам си направи сметката ве смот:) Гола кат пушка А4 е два пъти по-скъпа от бъкана с екстри 159:)

Баси, тва вашето поколение нема ли кой да го научи освен да пише глупости и да мисли. Не е лесна работа но опитай, понякога е забавно:)

Гледам че ги поразбираш нещата та да те питам за съвет - новия ML320CDI или новия Туарег? Или да чакам Жипката на Алфа:)?

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми сам си направи сметката ве смот:) Гола кат пушка А4 е два пъти по-скъпа от бъкана с екстри 159:)

Баси, тва вашето поколение нема ли кой да го научи освен да пише глупости и да мисли. Не е лесна работа но опитай, понякога е забавно:)

Гледам че ги поразбираш нещата та да те питам за съвет - новия ML320CDI или новия Туарег? Или да чакам Жипката на Алфа:)?

Деско, приятелю харесват дамите Алфите и това е!!

Нека зарадва Владо своята и ще се радвам. :):)

Останалото са мъжки разговори на тежка маса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе те вуйче много неща харесват особенно когато са за чужда сметка:) Ама тоя кошер треа и да се прави. А той не е кат А3-ката да го направиш и да се возиш, на тва чудо всеки ден му има нещо, не толко голямо че да спре но достатъчно да не е наред и да те дразни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият аутлендър. Всички екстри 64 с ддс. А все пак не е корейски шевролет. Аз такъв съм вземал за зимата. Казвам го само за да видиш че не робувам на марки и предрасъдъци, квото ми харесва тва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе вуйче, Аутлендъра го карах преди 2 месеца в Балкан стар. Ти на тва кола ли му викаш????????? Седна ли на задния ред да видиш че облегалката ти стига до средата на гърба???????

Как да ти обясня че ако едно нещо е хубаво то е скъпо а не два пъти по-евтино.

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее ти ся искаш как са казали хората душата в рая и ...... Ако разполагаш с излишни, свободни пари, и искаш да покажеш че можеш да пръскаш давай.... някой си правят сметката.

Самоче една а4-ка не струва колкото две 159-ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да не може????? След като е по-качествена по-евтино ли да струва????

И аз не съм фен на марките. Всички ме съветват вместо Туарег да взема Q7. Как да я взема кат ми мяза на аквариум и изобщо не ми харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш това което ти харесва! И после не да спориме ама що такова па не онакова... ми щото тва ми харесва ако ще да се чупи по 3 пъти на ден.

Както свърши статията на Джеръми Кларксън ..... субаруто легаси аутбек най добрата кола на света. "Да ама ако имах 90 000 лв щях да си купя Алфа БРЕРА!" .... край на статията. Звучи нелогично но той го е казал не аз.

Редактирано от TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не е така щот аз не искам кола която ще правя вместо да карам. В края на краищата колкото и да я обичам предпочитам да я карам а не да я гледам в сервиза и да се разправям с монтьориМани ги журналята. Тия пишат колкото да не хванат паркинсон на ръцете. Видиш ли журналист бегай далече. Щот журналистите обикновенно не притежават и не карат кола но много им знаят устите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие изкарахте Алфа 159 - КИА! :) Макар че не знам дали и КИА "се прави непрекъснато"... просто незнам някоя нова кола да стои по сервизите, наистина незнам. Може да е имало с алфите от 87-ма някви такива проблеми ама ся...... айде моля ви се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш тия новите висят по сервизите. Аз написах какво се скапа по моята и я оправих - усилвам музиката за да не чувам как скърца:) Днеска се возих с тестовия МЛ320ЦДИ на Балкан стар - прискърцва и той, едно евтините пластмаси и окачването отзад. Кола на 1800 км. А искат по 50000 евра минимум за нея. Ебал съм ти и Мерцедеса, нема такава кочина. За Алфата разбирам да скърца, евтина кола въпреки че моята шефа я плати 40000 лв щот за същото ниво на оборудване Милано моторс искаха 54000 лв. Ама за Мерцедес не мога да го приема

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скърцане не стоиш в сервиза "да я правиш", освен ако не си някой педант. И моят тропел поскръцва... край отвратителна кочина, само по сервизите висим баси раотата :):):)

Редактирано от TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуйче, не е педантизъм когато кола на 5000 км почне да скърца. А4-ката ми на 154000 км карана изключително и само в България що не скърца? Щот струва 2 пъти повече от оня кенеф 159. Е те затва струва повече. Щот е кола а не коФтор. Щот е мислено кога е проектирана. Докат талянеца мисли само на външен вид да я докара

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си говорим за цифри, ако отворя малко оффтопик(то не че досега не е ама оффтопик на оффтопика) да коментираме ли цените на новият авенсис, колко е ефтин.... дааааа ама ся друго ще кажете "страшна кола много здрава сууупер" ама няма никой да пее същото че по скъпото е по качествено. Тцтц ей ама сте сектанти и вие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това скърцане и потропване един път ме докара до нервна криза.Сложила жената някакви дребни евро цента във пепелника без да ми каже,ей така да ми се намирали когато минавам граница.Ми докато не се сетих да си отворам пепелника,си обърнах цялата кола наобратно,направо бял откачил.

Да не говорим ако ми скърца цялата кола,направо я засилвам срещо някоя стена! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сектант бе вуйче. Новия МЛ е по-скъп от Туарега с поне 5000 евра без ДДС. По-тих, по-комфортен от Туарега. Харесва ми. Ама как да платя 5000 евра отгоре за едната стара слава на звездата на капака кат скърца, цял ден обикалях улиците с нея. Евтина пластмаса вътре, УЖАСЕН сервиз. Ама е Мерцедес:) Не, благодаря, Туарега не ми харесва толкова на външен вид но определено клоня към него.

И излез от мъглата. В наши дни колите се правят не толкова здрави защото от сервиз и резервни части се печели повече:) Икономика:) Боли го кура мерцедес че висиш у сервиза ама кат ти я оправят имаш звезда на капака:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЛО, ела вуйче да те повозя у мноУ качествената Алфа:) Нарочно си оставям шофьорския прозорец леко отворен кат говоря по телефона за да чувам шума отвън но да не чувам скърцането. И това е проблем на всички Алфи, погледнете у Алфа форума колко теми има за скърцането. Май не само аз се дразня от него а и алфистите:)Лека и на тебе вуйче:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е може и още 5, какво се очаква, да, имаше пристрастия, но каквото си харесаш това си купуваш, същото е и в Алфа форума, малко пристрастени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...