Jump to content

Някои съвети за ауди 80 Б4?


Audi_a

Recommended Posts

Здравейте!

Току що се регистрирах във форума и имам няколко въпроса към притежателите на ауди 80 по специално Б4.

Гледам в mobile.de за кум 2-2и 500 евро има на по 100тина к км.Как ви се струва това нормална цена ли е? А цените на частите как са? Предполагам като за застаряващ модел няма да са на кой знае какви цени но все пак...

И се чудя също автоматика (2.0Е 115 коня) дали гори кой знае колко ?

Благодаря предварително:2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си решил да даваш 2,5 ЕВРА тука ще те завалят оферти та нема да се отървеш от тях и накрая ще полуциш награда шаран на годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

награда шаран на годината.

мухаха не го засилвай тъй колега. ще ти харчи по 13 - 15 кила бензин в града. от германия като я вземеш на 5 х.лв тук ще ти се върже на 7 х.лв. ти решаваш това е едно от най ефтините за подръжка аудита към момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отскоро имам такова ауди и след първите няколко ремонта останах в спечатлението, че подръжката ще е доста евтина. В момента засичам разхода, очаквайки 14 газ градско (дано).

Автоматика обаче не ми вдъхва доверие и откъм подръжка и разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравяш тези 100х. км. или прибавяш към тях още толкова:).Градско бензин - 12-14л,газ пак толкова +1. Извънградско зависи от скоростта,ама 9,0 бензин и 9,5 газ е о,к.Иначе за цени на части се ориентирай във"Важни теми".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ореинтир Ауди Б4 с метан,4x4-4400лв, стия 5 бонбона ще се опариш.........

Искаш да кажеш,че 5 бона са много за такава кола ли?

Аз лично съм малко мнителен към кола карана в бг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Правилно си се насочил към автомобил от Германия, може и да ти излезе малко по скъпо но като цяло си заслужава (естествено е въпрос и на късмет). Това, че държат цена не е случайно, просто са изключително качествени автомобили, но не ти препоръчвам автоматик. Иначе 2.0см3 115кс е оптималния двигател за този модел - евтина подръжка, безпроблемен, не харчи много, върви с над 200км.ч

пс; Купувал съм два пъти Аудита от Германия и не съжалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градско бензин - 12-14л,газ пак толкова +1. Извънградско зависи от скоростта,ама 9,0 бензин и 9,5 газ е о,к.

Еее не го засилвай чак толкова. Audi B4 115k 2.0cc с двигател 230 000 км. има разход извънградско около 7-8 при положение , че не минаваш 120км/ч (2800 оборота).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее не го засилвай чак толкова. Audi B4 115k 2.0cc с двигател 230 000 км. има разход извънградско около 7-8 при положение , че не минаваш 120км/ч (2800 оборота).

Molq, molq... Imam Audi B4 90 ks 2.0 na 141 000km i razhoda mi sled osnoven remont padna s 1 litar - do 9 kogato go karam na 100-110 (3000 - 3100 oborota)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас,обаче аз имам доста проблеми с предното окачване.Какво ли не смених,та дори здрави неща и пак тропа здраво,а майсторите разправят,че било бетон,вече при 5-ма бях.Просто поддрьжката е евтина,здраво е,но се примири с тропащата предница от сега.Това от мен.А и 5000 лв са доста пари.

Редактирано от Aleksiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Molq, molq... Imam Audi B4 90 ks 2.0 na 141 000km i razhoda mi sled osnoven remont padna s 1 litar - do 9 kogato go karam na 100-110 (3000 - 3100 oborota)...

Няма смисъл да се молиш :bia: Аз на моето ауди 3-ти го засичах до морето и разхода е повече от приличен

София-Ахтопол=474км

Ахтопол-Приморско=28км

Зареждам на ОМV Надежда 38литра ,стигам Ахтопол(без да вдигам повече от 120км),тръгвам обратно за София и на

Приморско ми свърши газта(502 км с 38литра газ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега добре си се ориентирал да си вземеш кола от германиа няма да сгрешиш. Мойто ауди го взех август 2007 от германия за 1700 евро колата беше на 140 000 км 1.6и 101 коня няма грешка до сега. След като я вкарах в Бг естесвено смених маслата и филтрите. единствения проблем които имах е ламда сондата. но като цяло подражката е сравнително по евтина от другите коли от класа на ауди б4. Заминавай копувай и не сажелявай Но 2500евро са много. Успех за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...