Jump to content

И котките харесват AUDI


Galin

Гледате ли си котка при двигателя?  

  1. 1. ??????? ?? ?? ????? ??? ??????????

    • ??
      4
    • ??
      19


Recommended Posts

:idea:

Здравейте.

Имам си котка в колата. Вчера падна голям смях като видях, че и котките харесват нашата марка.

Преди седмица:

Отварям капака и какво да видя перушина на гълаб долу на кората.

:hallo:

Иззчистих го

Вчера:

Отново същото :idea:

Говорим си с комшията и при невовото така :wink:

даже миналото лято някаква си е родила котенцата вечерта в неговото :shock:

Има ли начин да ги отуча или да им се радвам щото май няма оправия никаде другаде не ходят:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами връзваш едно куче за двигателя и да видим кой ще обядва повече на кората ти :idea::D:D

В тоя ред на смешки - баща ми преди известно време пък продаде нашия стар семеен автомобил - Fiat ARGENTA. Когато го отвори (след бая дълга неупотреба) намери в колата към 1 щайга орехи ...... естествено от някоя катерица :idea::wink::hallo::D

Слава Богу, катерицата нямаше претенции за зимнината сипосле :wink::shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къткай си котката и не се притеснявай.В друг форум се оплакваха, че по Германия и Швейцария хората си патят много от белки,златки,порове разни подобни хищници.Тез животинки похапвали от кабели,маркучи,маншони и разни такива по колите,а и заради природозащитниците не можеш да ги мориш.

Та твойто не е проблем въобще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене па много ме дразни че в гаража ми много често са набутва една котка и ми оставя лапички по колата , но пък поне чисти мишките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене па много ме дразни че в гаража ми много често са набутва една котка и ми оставя лапички по колата ' date=' но пък поне чисти мишките[/quote']

ХАХА тва с лапичките ми е познато :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама преди месец едно куче ми спа на предния капак и после се оказа че го е надрало яко с нокти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене па много ме дразни че в гаража ми много често са набутва една котка и ми оставя лапички по колата ' date=' но пък поне чисти мишките[/quote']

ХАХА тва с лапичките ми е познато :idea:

Това с лапичките на кои ли му не е познато :hallo::wink::idea:

и особено на мита кола :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В съседния блок в един Опел си живее мишка и гризе кабели :wink: . Затова и слагат отрова ама не се гътва :idea: :idea:

:hallo::D:shock: То в Опелите какви ли не животни се развъждат, особено като изгният. На чичо ми опела беше оставен на произвола на съдбата в двора и след няколко години се установи, че в зад една от изгнилите ламарини има.....кошер на оси!!! :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то от Опел друго не става.Виж че имат само 1 кръгче и то задраскано :shock::idea: .Нищо лично ама съм карал Опел 3 годинки. :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Opel също си имат добри страни - евтини са :D и не се трошат много. Така съм чувал и затова когато си избирах кола гледах Astra, но като видях моята :idea::D:hallo::D:wink::D:idea: че вземах и пари назаем ама в никакъв случай не съжалявам :D. Пък и си ми беше мечта :shock:

Котето ще си го гледам :shock:.

Някой слагал ли е допалнителна кора под двигателя на моя модел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то от Опел друго не става.Виж че имат само 1 кръгче и то задраскано :twisted::P .Нищо лично ама съм карал Опел 3 годинки. :twisted:

:twisted::lol::D ЙЕС! А бе и аз съм чувал че не се трошели много опелите,ама като чух че на един от мойте приятели пружините на Кадета му влезли в купето като минал през една голяма дупка, понеже била изгнило купето, и от тогава не вярвам на такива слухове :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама преди месец едно куче ми спа на предния капак и после се оказа че го е надрало яко с нокти.

А пък на една комшийка с Пежо 106 - 3 квартални кучета се бяха научили да се качват на предния капак, и после на тавана на колата . Ужасно смешно е да се гледа отстрани - двама рошковци въртят опашки от по-висока позиция от обичайното :lol::twisted:

А по стъклата не лапички а парзулки имаше, щото се парзаляха по тях :D:twisted:

Е, иначе горката боя на количката - спешно бе пастирана, защото както се сещате , цялата беще на едни не особено плитки дерюги. :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отворихме тази тема, да знаете и на инженерите от АУДИ им е известно за предпочитанията на животните към марката, в ЕТКА в разделаза ел. инсталация се предлага и ANTI RODENT SYSTEM - против гризачи. :twisted::twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта кола я обичат котките.На входа на блока имаме магазинче и около него има няколко котки.Любимо място за спане на черната котка е на предния ми капак.Проблем е когато е валяло дъжд.Целия ми капак става на котешки лапи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега няма проблеми с животните в колата защото май и нямам.

Преди време карах Вартбург.Един път тръгвам и нещо мяука.Спирам и спирам да мяука.Така няколко пъти.Отварям капака няма нищо.Викам си ше карам така пак ше си тръгне кудето и да е,но продължи да си мяука.Като увелича скороста мяука по силно.Наи-накрая пак спирам и почвам да го търся.Беше влезло в калника и с моя помощ излезе.

Иначе един приател си беше завъдил хлебарка.Обичаше много да яде в колата.Добре че я продаде.За колата говоря,пак дали е било с хлебарката. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахаха :twisted: темата е много добра. преди всеки ден осъмвах с котешки стъпки по ламарините (колата стои в закрит гараж) и много ме беше страх да не ми издраскат лака с нокти. под капака пък отскоро наблюдавам някакви мъхове и чак след няколко месеца ми обясниха че това било от мишки. намерили колата ми за най подходяща за развъждане на поколения(нали мерцедес беше най сигурна--там да отиват!). та общо взето като гледам и животните обичат марката. ако и расе намеря в багажника никак няма да се разсърдя, защото коледа е близо :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия котки и/или кучета ми издраскаха топлия преден капак! Не, нямам нищо против тези животинки, но защо по моята боя? Бях свидетел, как една сиво рижава бургаска писанка от едно дърво се качи в/у колата и най-демонстративно гледайки ме в очите седна на предния капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...