Jump to content

Минимален брой постове за новите потребители



Recommended Posts

Защо? Това да не е битак? Основната цел на форума е взаимопомощ май. В http://hardwarebg.com/forum имаше много проблеми с измамени с компютърни части. Въведе се правило да си регистриран поне 6 месеца и да имаш над 120 поста за да може да четеш и пуснеш обява в раздела за покупко-продажба, това се отнася за потребители, за фирми има отделен раздел, който е платен.

Ако погледнеш колко поста и нови теми има дневно в купува/продава ще видиш че са над половината за целия форум, така че - да, битак е (форума). И ако целта е да продадеш нещо - продаваш го и чао. Като вестник за обяви един вид.

Адрес на коментара
  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте на всички. При износване на пистата на потенциометъра /керамичната плочка/ на дебитомера автомобила започва да губи оборотите става нестабилен, губи мощност. При това положение дебитомера трябва да се подмени. За съжаление цената му е доста висока.

Аз предлагам такива керамични плочки.Ако имате такъв проблем и номера написан върху керамичната плочка е:1 288 310 503 то може да ми се обадите.

Цената е 25лв.

тел.: 0886794543

e-mail:dimitaruzunov@abv.bg

Еми търговския усет е налице, липсва усета за вежливост при посещение на ново и чуждо място :)

Адрес на коментара
Все си мисля, че не това е била първоначалната идея за създаването на форума ама айде щом си казал.

АЙ ти кат си толко просветлен сподели ква е първоначалната идея на форума???

Адрес на коментара
Ти па кога дойде, кога почна акъл да даваш :) Обмяна на опит и идеи ми се върти в главата, ама малко звучи като утопичният социализъм.

Не се ли усеща че и аз съм недоволен че форума е станал основно един битак? Но е факт и толкоз, ето например някой ако си търси част за колата от известно време а тук я намери - еми значи форума си е свършил работата (раздел продава/купува). Така че и това е вид взаимопомош. Вече обяви за продажба на гсм, чорапи, гащи и такива неща малко не се връзват ама кво да се прави, и това се търси на пазара :hilezh:

Адрес на коментара
...Вече обяви за продажба на гсм, чорапи, гащи и такива неща малко не се връзват ама кво да се прави, и това се търси на пазара :blink:...

Абе за гащи парЕ може да няма, ма за ГСм-че ще се намерят винаги :) Вижте аз предлагам поне за обавите да се предприеме нещо генерално...Темите, разисквани по 100+ пъти сигурно ще продължават да се появяват, щото повечето потребители са в силен стрес, нещо кат се спихне :blink: Предлагам обаче, да се трият моментално всички обяви постнати "на мегдано". Потребителя ще има възможност да си я постне където трябва ако има желание да пробва отново...Незнам кое е по-лесно, да се мести или да се трие, но тва с препратките от главен нанекъде си е голема боза :hilezh:

Адрес на коментара
Абе за гащи парЕ може да няма, ма за ГСм-че ще се намерят винаги :blink: Вижте аз предлагам поне за обавите да се предприеме нещо генерално...Темите, разисквани по 100+ пъти сигурно ще продължават да се появяват, щото повечето потребители са в силен стрес, нещо кат се спихне :) Предлагам обаче, да се трият моментално всички обяви постнати "на мегдано". Потребителя ще има възможност да си я постне където трябва ако има желание да пробва отново...Незнам кое е по-лесно, да се мести или да се трие, но тва с препратките от главен нанекъде си е голема боза :hilezh:

Още обсъждаме и сме стигнали до никъде :blink:

Адрес на коментара
Я, чакай те питам тогава, ако при регистрацията получиш писмо от сорта на:

"Вашата регистрация ще бъде активирана в срок от 24 - часа за обработка на заявката. През това време можете да се запознаете с темите(търсачката) във форума." - как ще приложиш цитираната разпоредба? :unsure:

Това хич не е лошо, стига да го реализират софтуеърно.

А аз първо търсих теми и чак след това реших, че си заслужава да се регна :respekt:

Адрес на коментара

Тъй като в момента следя редовно купувам/продавам заради моята обява забелязвам няколко дразнещи неща :

1.Обявите за коли се губят сред тези за всякакви други неща - чорапи, компютри, дрехи и т.н. :D Не може ли раздела да се раздели на 3 - примерно : 1.Автомобили - само за коли и нищо друго; 2.Авточасти и аксесоари и 3.Всичко останало.Де да знам, мисля си, че за всички ще е по-удобно.

2.Може би като следствие на точка 1 има хора, които си ъпват темите през половин час, което мен лично адски ме дразни, предполагам им е ясно, че кола не се продава за 3 часа, ама те си ъпват здраво.......Аз гледам по максимум 2 пъти на ден да си дигам моята, или ако падне под 4-та страница.Та мисълта ми е, че ако се реализира точка 1, няма да се налага ъпване повече от 2-3 пъти на седмица.А в Офроуд форума темите за продажба на редовните и сериозни участници дори са пиннати отгоре и по този начин поддържаните и хубави коли от фенове се отличават от хора регнали се във форума само за да продадат някоя "отлична,облужена,нов внос и т.н." бангия.

3.От части като следствие на точка 2 идва 3 - в темите на някои от тези регнали се преди седмица - две, само, за да продадат нещо се появяват мнения на техни "приятели", регнати малко след тях, които упорито започват да ги убеждават да не си продават красавицата, щото е много поддържана, че който я земе тая кола ще наебе дявола в летежна фаза и те така ;) Което е тъпо и смешно, ама хората си вярват.......

Такива разсъждения някакви ми се въртят в главата, та реших да ги споделя, ще е добре ако им се обърне внимание...... :D

Адрес на коментара

Във връзка с въпросите по темата се разходих в подобни сайтове и ми направи впечатление, че при влизане ПЪРВО излиза прозорец с ГОЛЕМИ букви с прозорец за ТЪРСЕНЕ.

Под него или над него с малки букви е входа към разделите на форума. Това донякъде насочва първо към търсене, а след това към пускане на нова тема.

Адрес на коментара
Даже днес май е бум-а на дебилни обяви за продажба - не е истина просто! :hilezh:

Наистина трябва да се вземат някакви мерки.......

Е те тука съм напълно съгласен с теб :nixweiss:

Адрес на коментара
За ТЕМИ говорим, не за постове :) Да уточня просто, ако не си разбрал :).......Ааааа, да...И тва червеното, виж си го оправи :hilezh::)

Коле'а, тъй като е видно, че имаш проблем с асимилирането на голямо количество информация ще се пробвам да обясня ПАК на ПРОСТ език като се самоцитирам, и много се извинявам, ама не успях да го оправя това червеното. :) Не ги разбирам тия компУтри и това е.

Най-малкото което е, и моя първи пост си беше тема - бях си купил тъкмо колата и имах нужда от помощ.

Моят първи пост беше всъщност ЦЯЛА ТЕМА. Три дни търсих с търсачката, нямаше нищо, и се регистрирах и питах. Ако не можех да пиша, щях да си затрия акаунта тук или да го забравя и никога повече да не пиша.

Адрес на коментара
Коле'а, тъй като е видно, че имаш проблем с асимилирането на голямо количество информация ще се пробвам да обясня ПАК на ПРОСТ език като се самоцитирам, и много се извинявам, ама не успях да го оправя това червеното. :hilezh: Не ги разбирам тия компУтри и това е.

Нещо се опитваш да ме провокираш или грешно те разбирам :)

Адрес на коментара

Просто ме мързи да поствам примери тук, най-активните модератори предполагам виждат кво се случва в последните дни из Главен и Продава/Купува...Наистина се зариваме с дивотии :hilezh: Ограничение някакво трябва :hilezh: Само се опасявам, че ако не може да се направи софтуерно, за мод-овете ще е непосилно да се занимават с подобни "сърцераздирателни" теми :bia:

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...