Jump to content

Минимален брой постове за новите потребители



Recommended Posts

Малко е тегаво да гледаш 10 страници само от рода на "up up горе море" и т.н., както и че един човек пуска три различни теми с едни и същи джанти на три различни цени, първите две от които абсурдни...

Адрес на коментара
  • 7 months later...
  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абсолютно не! Малоумно е! Регистрира се некой човек, чийто автомобил е "болен", опитва да пусне тема и чете съобщение от сорта на: "Модовете си нямат други занимания, освен да се заяждат с новите потребители и поради тази причина трябва да пуснете 10-20-50-100-200 абсолютно никому ненужни коментара където намерите за добре, за да видят, че сте хм, 'благонадежден' бъдещ потребител на най-напредничавия форум на планетата и най-накрая да получите тази невероятна привилегия да пускате теми във форума." Безумие.

По-добре изпраскайте едно последно предупреждение за тези които пускат теми по 2-3 пъти или не спазват правилата на форума и готово.

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Абсолютно не! Малоумно е! Регистрира се некой човек, чийто автомобил е "болен", опитва да пусне тема и чете съобщение от сорта на: "Модовете си нямат други занимания, освен да се заяждат с новите потребители и поради тази причина трябва да пуснете 10-20-50-100-200 абсолютно никому ненужни коментара където намерите за добре, за да видят, че сте хм, 'благонадежден' бъдещ потребител на най-напредничавия форум на планетата и най-накрая да получите тази невероятна привилегия да пускате теми във форума." Безумие.

По-добре изпраскайте едно последно предупреждение за тези които пускат теми по 2-3 пъти или не спазват правилата на форума и готово.

Има опция (така мисля) да се въведе минимален брой постове за пускане на тема само в определен форум, тоест само в Купува/Продава. Така е във VW клуба, до колкото знам.

Адрес на коментара

Ма там има модератори който си гледат работата и следят за нередности и повтаращи се теми . И на всекисбуркал юзър мусе обяснява къде и как е сбъркал :respekt: А не като тук(всеки се сеща за какво говоря)

Адрес на коментара
  • 1 month later...

против

заради рестрикциите на един друг форум има едно дигитално табло и един касетофон бета от предишната ми кола, които хемне искам да изхвърля хем няма къде да им намеря нов собственик

щото трябва да има незнам-си-колко мнения преди да пусна обява, ама аз няма какво да споделям в онзи форум вече

Адрес на коментара

Добре де, какво като се пускат нови теми? :o Къде му е лошото, че не разбирам?

Хем една тема, изкопана от преди 3 години всички викат по нея, че била мумия. Ама незакопана мумия... хем не може и нова тема, щото на предните 15 страници имало вече такива теми.

Разликата е, че различните потребители, които ще се навият да пишат - няма да се повтарят, а по-вероятно е да съобщят нещо ново.

Аз си мисля, че новите юзъри, пък и доста от актуално-старите вече имат нужда да се запознаят с правилата на форума.

Не ограничаване в писането, а по-готино би било да се спретнат "листовки" с Правилника на форума и всеки новодошъл или награден с проценти първо да бъде изпитан за правилата и после да се впуска в действие.

Адрес на коментара
И аз не намирам много плюсове в предложението,

също така искам да отбележа, че търсачката не ми помага много коато търся нещо конкретно и актоално...... :f_ck_you:

Това ми е Първият пост! :angry: След няколко неуспешни опита за регистрация(???),и неуспешно търсене с търсачката(явно в моя телевизор е проблема),колко ли трябва да пост-на,че да пусна и нова тема...хмм...ми,търпение за да не досаждам с въпроси,а така ми трябва спешен отговор по някои конкретни наболяли,но...търпение!!! :(

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...
Това ми е Първият пост! :D След няколко неуспешни опита за регистрация(???),и неуспешно търсене с търсачката(явно в моя телевизор е проблема),колко ли трябва да пост-на,че да пусна и нова тема...хмм...ми,търпение за да не досаждам с въпроси,а така ми трябва спешен отговор по някои конкретни наболяли,но...търпение!!! :D

:rolleyes: Съгласна съм! Радвам се, че не са приложили това ограничение...точно от такава спешна нужда се регистрирах и направих първия си пост.

Мисля, че "престъпните" намерения спямо форума не могат да се оценяват спрямо броя на постовете...а жалкото е, че явно е трудно да се намери разумно решение на проблема... :D

П.С. Проблем с регистрацията нямах, но с търсенето на подобна тема на моята преди да я пусна, определено имах!

Поздрави!

Адрес на коментара

Горещо съветвам да изпозлвате Google за търсене из форума. В ПЪТИ по-сполучливо се работи. ЕТО ТУК колега е описал как точно става това, а аз съм сложил темата тук закачена винаги горе :)

Адрес на коментара

Wizi, ако са съгласни и админите, да я махнем таз търсачка, щото и без това за нищо не става :hilezh:

Мисля че много лесно ще се направи търсения текст да се подава на гугъла директно и така който въведе нещо в търсачката ще получи директно резултата от гоогле за audibg.com. Чиста работа :unsure:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...