Jump to content

Каква бричка с право на данъчен кредит да си купя


Recommended Posts

Здравейте реших да си взема някаква служебна каляска, но не мога да си харесам лошото е че трябва или джипка (ван) или баничарка. Мисля да е чисто нова или на 1-2 години. Причината е че всички разходи по колата ще ми се признават като на части и подобни консумативи и ддс-то се приспада. Какво мислите за touran 2.тди последният модел ?

Какво ми препоръчват колеги:

1 Туарег

2. .Туран

3. Шаран

4. Рекстън

5. Каптива

6. Zafira

7 CRV

8 X trail

9. Antara

Японските като интериор никак не ми допадат външно не са лоши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай някакъв ориентировъчен лимит на средствата, които би могъл да заделиш и малко повече информация с какво се занимаваш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай някакъв ориентировъчен лимит на средствата, които би могъл да заделиш и малко повече информация с какво се занимаваш ?
Лимит желателно е да се включим до 100к.Колкото по евтино толкова по добре колата не е добра инвестиция. Общо взето ще се товари но с не много тежки работи предимно кашони.
Колега имам една 1+1 за продан ако те интересува на 2 години и половина е ??? Става въпрос за Ситроен С2
Колега колата ако е 1+1 ще е баничарка тъй като в Ц2 освен за мен няма да има място за друго:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Високо проходим, луксозен и достатъчно място да товариш Tуарега е топ отговора ма малко трудно ще намериш 6+1.

Рекстън-ще отвисиш в сервиза.

Каптивата-прекалено опоскано и евтино направено.

Зафира,Шаран или Туран стават но са си миниванове-въпрос на вкус.

Хондата и Антарата също стават но са доста по малки от туарега и са отскоро на пазара-може да имаш ядове с бебешките болести.

Нисана е доста скъп за това което предлага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лимит желателно е да се включим до 100к.Колкото по евтино толкова по добре колата не е добра инвестиция. Общо взето ще се товари но с не много тежки работи предимно кашони.Колега колата ако е 1+1 ще е баничарка тъй като в Ц2 освен за мен няма да има място за друго:)

Зависи с какво ще я товариш и колко? Но ти си знаеш просто предлагам, защото видях че търсиш. :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал ли си цена за Тойота - LAND CRUISER

или Тойота Verso

Мой познат си взе преди години Mazda6, като я беше поръчал с 6+1 места и си ползва данъчния кредит.

Зафитата също не е за пренебрегване :)

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не версото!!!! жена ми има такава и е пълен мъртвец на 20К смениха скоростна кутия ....оказа се че масово страдат от "бебешки болести"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туарег!

само не версото!!!! жена ми има такава и е пълен мъртвец на 20К смениха скоростна кутия ....оказа се че масово страдат от "бебешки болести"

Дизел или Бензин и коя година е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паджеро на фулмакс ектри е 95К и се ползва даначен кредит ..все пак е 6+1 и си е истински джип...и повярвай ми ....оправдава се докрай ...без компромис е (личен опит)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Нов Туарег най - добре.

2. Нещо, което си струва 2-3 годишно Volvo XC90 - сервизираните може да видиш тук.

2. Land Cruisera нещо са надули цените, предното поколение беше 70к с ДДС.

4. От време на време се возя на CR-V 2006, бензинка, добре вози ама вътре дървено, ама дървено........ не видях нито 2006, нито 2007 да има данъчен кредит.

5. Ново и евтино пИжо 4007(CITROEN C-Crosser), за него нищо конкретно не мога да кажа, ама повече ми харесва от дърводелската Каптива :flehan:

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паджеро на фулмакс ектри е 95К и се ползва даначен кредит ..все пак е 6+1 и си е истински джип...и повярвай ми ....оправдава се докрай ...без компромис е (личен опит)

Новото паджеро е със същия дизелов двигател като старото (димек от преди 7 години)

И на външен вид си е по-грозно..

Единствено вътре е далеч по-уютно и по-тихо.

Имаме едно Паджеро 6+1 2000г.

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=details

Ако имаш интерес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж го това Тиган ли е Тигуан ли е, ако има право на ДК е добро, нов модел е, евтин е - сравнително, а и като по-нов модел като тръгнеш да го продаваш ще има по-прилична цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж го това Тиган ли е Тигуан ли е, ако има право на ДК е добро, нов модел е, евтин е - сравнително, а и като по-нов модел като тръгнеш да го продаваш ще има по-прилична цена!

Тигуана май няма право на ДК. Но като гледам цената му по добре по големият му брат.

Изборът ми клони към Туарег и Туран . Туарега е доста тежък и за това не ми харесва колата ще се кара доста и разхода не за пренебрегване. Турана е доста по евтин доста по лек и доста по икономичен вярно, че визията му е доста по зле. Какво мислите за 2.0tdi 170к.с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бонбонче е турана, туарега няма да се кара доста защото няма да имаш тази възможност, тъй като механиците в Юнитрейд ще си го човъркат постоянно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за туарана

Имам приятел със счисто нов служебен такъв, като разбрах че е с 1.4 не можах да повярвам :) гледах стерео като се качих мислех че е 2.0

оказа се че е с компресор и турбина и върви мноо прилично даже ми се струва по-добре от 2-та дизел разхода 13-14 градско автомат

Колата изглежда доста удобна за градско и носи достатъчно много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dacia Logan! Не е хубава, ама ако е за работа, не знам да има по добро на паара. Евтина и здрава. За 1г на пазара няма дефекти! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а мислил ли си за нещо от типа на ситроен C4 picasso, форд S-max.....в семейството имаме c4 picasso и съм очарован

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...