Jump to content

Коя Застрахователна компания избирате и защо?


makaveli403_7

Recommended Posts

миналата година бях към GENERALI.Имах щета от удар на паркинг без дасъм там и виновен, изплатиха ми я но за тази година ми поискаха по-висока тарифа за това че съм рисков шофьор и се махнах сега съм към Витоша.трябва да ходя и при тях другата седмица че ония ден на дъжда влязох в една дупка и сега две от гумите са със балони но нямам фактура за тях и един приятел ми каза че маи няма да получа нищо но ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди бях в Бул Инс, след ПТП с нови калник, фар, броня, мигач, халоген и други за ремонт и 526лв джоба вече съм Лев Инс. Дано не разбирам и там как плащат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от години ползвам Бул инс за различни коли.

винаги са ми плащали или ремонтирали щетите безпроблемно....но и аз съм от недоволните клиенти на сервиз Тандер (оня горе в Бояна, зад бул инс).

Доволен съм и от ДЗИ- плащат добре без излишни простотии.

скоро за щастие не съм имал проблем и се надявам да продължи да е така.

ПП. след 2 месеца ми изтича каското в Бул Инс и ще го преместя в ДЗИ (най-вече заради по-добрата цена, която ми дават от там).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента Евроинс и Български Имоти.

Бяхме на ЛевИнс преди това (преди да се запозная и с daks), но Бургаския клон явно доста различно процедират от Софийския и миналото лято поднових в Евроинс.

Доволен съм засега плащат на 100% щетите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента Евроинс и Български Имоти.

Бяхме на ЛевИнс преди това (преди да се запозная и с daks), но Бургаския клон явно доста различно процедират от Софийския и миналото лято поднових в Евроинс.

Доволен съм засега плащат на 100% щетите.

Аз пък имам приятел, който е завличан от колокран и си е вкарвал колата у драките и са му платили щетите на 100% в Лев Инс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам приятел, който е завличан от колокран и си е вкарвал колата у драките и са му платили щетите на 100% в Лев Инс.

Дефинирай "колокран" моля :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кран с кололо ;)
Надявам се :bia: Не искам да си мисля, че колегата има предвид кУлокран :hilezh: Ще да е била некоя летяща кола ако е била завлечена от кулокран :hilezh: А има вероятност и приятеля да е популярен като "БАТМАН" :hilezh: Тогава сичко вече ще е ясно ;)
Кололо с кран :hilezh:
И последно се уточни какво точно мислиш, че е :hilezh: Вероятно не е без значение :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2002г. се застраховам в Булинс. Дават ми много добра отстъпка, като редовен клиент. Ремонтират ми колите, като се наложи. Досега не съм имал оплаквания. Дано и занапред да бъде така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се :bia: Не искам да си мисля, че колегата има предвид кУлокран ;) Ще да е била некоя летяща кола ако е била завлечена от кулокран :hilezh: А има вероятност и приятеля да е популярен като "БАТМАН" :bia: Тогава сичко вече ще е ясно :) И последно се уточни какво точно мислиш, че е :hilezh: Вероятно не е без значение :hilezh:

Прехвърлям дебели речници и трудове,но следвайки нишката на сюжета мисля че автора е имал предвид "колОло с кран".Това разкрива дълбоката душевност и неприкрита простота на детските блянове,а именно така желаното колОло с кран,което така и не е получил като подарък за рожденният си ден.В част втора(непубликувана все още) знаменитият автор ни разкрива точно за какъв кран става въпрос и точно когато шеметното развитие на сюжета ни отвежда до разтърсващото разкритие че това е подемен кран,гениалността на писателя още един път ни сварва неподготвени,като ни разкрива тайната на един най-обикновен кран от чешма вързан за рамката на колОлото по незнайни,но дълбоко-психологически причини.Едно произведение,което ще ви държи в напрежение до края и ще ви накара да се замислите за смисъла на живота...да речем,или поне за това колко глупав трябва да съм да плещя глупости в 00:14 ч. и да рискувам да наруша крехкия баланс в природата с още едни 33% предупреждение!

Редактирано от Misho13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече трета година Каско и Гражданска в ДЗИ, поради факта че агента с който работя е много точен. Досега два пъти съм завеждал щети и двата пъти съм правил ремонтите с възлагателно писмо в доверени техни сервизи. Доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дженерали незнам как са в страната, но в Бургас са супер малоумници само наблъскани... Като взех колата не знаех, че каското се прехвърля в срок от една седмица, затова го пресрочих с около седмица отгоре. Като отидох в дженерали, тамошната "колежка" ми издаде добавък и ме увери, че нищо не ми пречи, че съм закъснял и т.н. След седмица ми се обаждат от дженерали и ми съобщават, че каското ми е анулирано, защото съм пресрочил едната седмица след прехвърлянето...ходих, карах се, вдигах скандали, но уви нищо не можеше да се направи, така или иначе си изгоряха 6 месеца каско, както искате го смятайте 200 лв са това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две години бях към евроинс и мисля ,че плащат добре.От около две години съм към булинс, по стечение на обстоятелствата,но за съжаление(не мое :stupid: )не мога да кажа повече,тъй като не съм имал щети.Дано са коректни ако се наложи,недай боже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Преди бях в Евроинс и съм доволен от тях плащаха си както трябва щетите без въртели ,ползвал съм и бул инс за два месеца и това им беше,няма такива тъпаци мотане въртели и то за съвсем дребни неща ,е накрая плащат ама ти скъсват нервите.Сега съм в Дженерали тъй като ми дадоха най -добри условия ,в смисъл най нисък процент и застрахователна оценка + отстъпка.Предстои ми изплащане на щета по фактура и ще ги видя как плащат и ще споделя.Доколкото съм чувал от познати си плащат ,макар и с леко забавяне.Иначе и там си има уловки,примерно като ме застраховаха ми казаха,че не трябва маркировка,но като прочетох договора си излиза,че без маркировка си изгаряш.Като цяло впечатлението ми е ,че каското трябва да е там където имаш човек ,който да ти движи работите за да ти описват коректно щетите и съответно да се плаща в срок и без мотане с разни документи дето им хрумва в движение.Засъжаление в момента нямам такъв човек и затова избора ми беше заради условията които предлагат,а дали съм прав ще стане ясно до месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тотално разочарование от ЛЕВ ИНС (след една щета и одисеята след нея след, което колата прилича на събирана от двугодишната ми щерка) сега съм към Армеец и съм доста доволен (за съжаление ми се наложи към техните услуги да пребегна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди бях в Евроинс плащаха си хората къде добре къде не чак толкова общо взето нямам кой знае какви оплаквания,

сега минах към Дженерали и смятам да направя един Facelift :wall: на тройката пък да видим кво ще платят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за Женерали ? На коя компания колите не се крадяха ?

Е не е Женерали. :bia: Лев Инс знам че миналата година за трети път спечелиха приза за най-малък процент открадваемост. След тях бяха Армеец а прехваления Бул Инс беше едва на пето място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...