Jump to content

50лв. глоба за мръсен автомобил


netizen

Recommended Posts

по нашите пътища е толкова мръсно че като измия колата и след ден и половина при каране в софия колата е толкова мръсна че няма накъде.

и дефакто на два дена трябва да я мия. след като по телевизичта казаха че глобата е 10лв за мръсен автомобил то това е колкото автомивката.

подобре да се скатаваш и да се надяваш да не те спат, по евтино е отколото през ден да ходиш на мивка.

а и ако я мия толкова често то след година няма да има и грам боя по нея

ебах ги остава колата да я къпя по често отколкото мен си се къпя :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В Бургас поне като измиеш колата стои измита за следващите 3-4 дни, поне ако не е валяло скоро или някой гларус не пусне "бомба" отгоре и :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен простеста трябва да е комплексен,защото наистина много сме им набрали.
Винаги има накъде повече :)
В Бургас поне като измиеш колата стои измита за следващите 3-4 дни, поне ако не е валяло скоро или някой гларус не пусне "бомба" отгоре и :D
Дончев, в София точно 2 часа...ако завали дъжд...нямам думи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, на мен лично нещата в България ми вървят добре и професионално, и лично, имам си и хобита, и добри приятели, въобще доста фактори ме правят щастлив тук, ама всеки път като се сблъскам с някаква характерна за държавицата ни простотия, като обсъжданата тук наредба, сериозно се замислям дали да не взема да емигрирам към някоя нормална държава докато още имам време. :) Ако има протест - там съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце и да наложат глоба на общината пак ти и аз ще я платим чрез данаците си. Виж ако за такива нарушения режат от фиша на виновния бюрократ да видиш колко бързо работата в общината няма да е толкова привлекателна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще протичат вече диалозите м/у шофьори и КAT-аджий:

Път. Край пътя кола. До колата катаджия, а през прозореца – глава на шофьор.

КАТАДЖИЯ: Добър ден. Петров, пътен полицай.

ШОФЬОР: Приятно ми е: Иванов, обикновен педераст.

К: Колата Ви е мръсна.

Ш: Ам’чи ти? Ти да не си много убав?!

Продължава...

Редактирано от Един_Луд
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що съобщиха по TV-то за бурната реакция на авто-форумите на новината за глобите за мръсни автомобили. Чули са ни значи явно. :hilezh: Не е било напразно. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем хубу са чули, ама кво от това :blink:.

Ако ще опъваме палатките пред парламента може да идвам нощни смени да давам.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи май верно не разбираш за какво става въпрос. БЕЗКОНТРОЛНО е ключовата думичка.

по скоро вдигане изискванията за започване и изпълнение на строеж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка седмица си мия автомобила, било то дъждовен или не сезона.

За 3 лева на ОМВ се оправям идеално + редовно поддържане на интериора от прах и мръсно.

Левче за шампоан и две за изплакване със все подкалници, джанти и под броните.

След това подсушаване и газ из пътищата на София.

Та сметнато 4 седмици Х 3 лева са 12 лева една глоба е 50 лева.

За мен лично сметката е точна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по бтв-то гледахте ли репоеража ?

където рано сутринта мият колата и след точно 2 часа тя вече е в изходно положение т.е. мръсна като преди да я измият...

в заключение казват-измийте улиците и тогава ше си мием колите

показваха през кои улици миниват-прашоляк калища малища...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глобата за мръсен автомобил е 10 лева бе хора, 50 е за минаване на червено...Вчера си мих колата, след 2 часа имаше толкова прах, че с чистачките ги махах от джама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам пръскачка за лозе - уредът е за многократна употреба, компактен и щадящ семейния бюджет. Които се обади първите 10 минути получава шампоан Зелена ябълка и настърган сапун БНА.

Начин на съхранение: в багажника в изправено положение винаги пълен с вода.

Начина на употреба: при спиране от страна на контролните органи /МВР/ бързо се отваря багажника, изважда се уреда и с енергични движения се помпи до достигане на необходимото налягане на водата в него. След това се напръсква автомобила от горе надолу, до сваляне на всичката полепнала мръсотия по колата. По преценка на контролния орган се използва шампуан или сапун с цел постигане на достатъчен блясък и гланц на боята на автомобила.

Ефект от използване на уреда: Спестява по 10 лева при всяко спиране от страна на МВР

Начална цена на уреда - 50 лв/бр

За количества отстъпки.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мия колата пред нас,защото имам дворче и гараж и докато пребера маркуч,гъби,четки и върху колата вече има супер много прах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква стана тя... поредната супер глупост. Представям си следната ситуация: По големите булеварди ще има бариери... Спират те, оглеждат те и те пускат да си продължаваш ако отговаряш на "изискванията"! Как по друг начин ще изловят "нарушителите"... Последствията - по 10 лв в джобчето за всяка спряна кола. Направо ще подавам документи за милицията.

П.П. Съгласен съм с колегата, ако направят безплатни обществени автомивки - тогава ще имат право да глобяват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мия колата пред нас,защото имам дворче и гараж и докато пребера маркуч,гъби,четки и върху колата вече има супер много прах.

A кладенец имаш ли? В противен случай е незаконно това, което правиш - забранено е да си миеш колата с вода от водопровода :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A кладенец имаш ли? В противен случай е незаконно това, което правиш - забранено е да си миеш колата с вода от водопровода :nixweiss:

Значи пак съм извън закона :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...