Jump to content

Vorsprung - what exactly is it?


Wizi

Recommended Posts

Wizi

Като гледам бая филмчета има ама дърпам с 10кб.....кога ли ще ги видя :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1000 коня! Това е прекалено много според мен за редови/V-образен агрегат.

Най-бързата машина на земя е с 2 реактивни двигателя Ролс Ройс съответно с по 1100 коня. Но реактивни двигателя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво още веднъж' date=' WIZI...Обаче не разбрах някой намерил ли е рекламата със ски шанцата?!!! И ако да - къде е???[/quote']

Някой беше пуснал един линк с много клипчета вкл. и това' date=' ама не мога да намеря темата... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ДАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Ми аз започнах да ги тегля и да ги качвам в дата.бг , ама нещо умря работата, дори не мога да улезна. А линка беше нещо от сорта

www.acbg.data.bgfilmi

www.acbg.data.bgfilmi2

иначе и аз не мога да намеря старата тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързата машина на земя е с 2 реактивни двигателя Ролс Ройс съответно с по 1100 коня. Но реактивни двигателя!

Нещо си се объркал, колега. Въпросната машина се казва Thrust SSC и се задвижва от два реактивни двигателя на Ролс-Ройс от изтребител F-4 Фантом. Само че мощността им е 100,000 к.с. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво още веднъж' date=' WIZI...Обаче не разбрах някой намерил ли е рекламата със ски шанцата?!!! И ако да - къде е???[/quote']

Някой беше пуснал един линк с много клипчета вкл. и това' date=' ама не мога да намеря темата... :D:D:D:wink::D:cry::cry:

ДАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Ми аз започнах да ги тегля и да ги качвам в дата.бг , ама нещо умря работата, дори не мога да улезна. А линка беше нещо от сорта

www.acbg.data.bgfilmi

www.acbg.data.bgfilmi2

иначе и аз не мога да намеря старата тема...

Там са и има доста филмчета като гледам.Ше има доста за сваляне.Даже и това мисля че го има. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше разгледал предната страница по-обстойно нямаше да мислиш, ами щеше да си сигурен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше разгледал предната страница по-обстойно нямаше да мислиш' date=' ами щеше да си сигурен :D[/quote']

:oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗГАЗВАЩО .. НАПРАВО КЪРТИ МИВКИ

:D:D:D баф мааму :wink::D:cry:

нема такова жувотно Vorsprung у речника :cry::)

Колега значи -преднина , на първа линия , най отпред и.тн.т.

Иначедивиза в превод е :Преднина(на чело) чрез технология

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да бъда извинен за тъпият въпрос, но свалих доста филмчета от въпросният сайт, но тези с разширения .mov не тръгват. НА компа ми са инсталирани уж всички плеъри и кодеци - ама нещат да ги четат тез файлчета...Още веднъж - извинявайте но ме е яд, че не мога да ги гледам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да бъда извинен за тъпият въпрос' date=' но свалих доста филмчета от въпросният сайт, но тези с разширения .mov не тръгват. НА компа ми са инсталирани уж всички плеъри и кодеци - ама нещат да ги четат тез файлчета...Още веднъж - извинявайте но ме е яд, че не мога да ги гледам :D[/quote']

Нищо на срещата на клуба ще ти го донеса записано на телефона ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти QuickTime от www.apple.com

То хубаво, ама всичко се плаща там... иди на data.bg, пусни търсачката и пиши quicktime... каквото излезе с разширение rar ти върши работа - разархивираш и инсталираш и си готов...

Успех!

P.S. Дръпнете си рекламата на А8 с мацката по бельо - номер едно е просто... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗГАЗВАЩО .. НАПРАВО КЪРТИ МИВКИ

:D:D:cry: баф мааму :D:D:D

нема такова жувотно Vorsprung у речника :D:wink:

Колега значи -преднина ' date=' на първа линия , най отпред и.тн.т.

Иначедивиза в превод е :Преднина(на чело) чрез технология[/quote']

Некой ми е кинал тая страница от речнико :? :D:D

Danke für die Übersetzung :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти QuickTime от www.apple.com

То хубаво' date=' ама всичко се плаща там... иди на data.bg, пусни търсачката и пиши quicktime... каквото излезе с разширение rar ти върши работа - разархивираш и инсталираш и си готов...

Успех!

P.S. Дръпнете си рекламата на А8 с мацката по бельо - номер едно е просто... :D[/quote']

Къде е таз реклама? Дай линк..

:wink: А Quicktime-a e free

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви умения и рефлекси са нужни, за да караш каквато и да било кола в коридор от двете страни на който има гъста тълпа от хора. Това за мен беше най-впечатляващото в цялото филмче. Гледах го над 10 пъти и не спира да ме кефи! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1000 коня! Това е прекалено много според мен за редови/V-образен агрегат.

Най-бързата машина на земя е с 2 реактивни двигателя Ролс Ройс съответно с по 1100 коня. Но реактивни двигателя!

1000 коня са нещо особенно във света на Екстремниа Тюнинг. 1000 коня обаче от мотор със литраж под 3-ка - изцяло моторни и които ИЗДЪРЖАТ НА ЦЯЛО СЪСТЕЗАНИЕ си е вече сериозно постижение.

Евала за филмчето ,само дето както всичко УбаУ е прекалено кратко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е таз реклама? Дай линк..

:D А Quicktime-a e free

Верно' date=' че Quicktime-a e free... ама аз като влязох на apple.com първото нещо дето видях беше някакав ъпдейт за нещо си за 29 долара. Викам си: "Гле'й пък тия"...

А за линка - ей тука:

http://nordicaudi.com/index.php?url=media/..._index.htm&var=

и после филмчето с описание: "Modell med underkläder eller en A8 - tjaa?", каквото и да означава това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Нямам думи. Подготвих се за нещо здраво и надрусах усилвателите вкъщи до дупка. Гледах клипа ио всичко се тресеше. Много яко. :hilezh::stupid::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...