Jump to content

СПЯЩ МАЛОУМНИК МИ РАЗМАЗА АУДИТО


sstambo

Recommended Posts

Здравейте незнам какво да правя "осакатиха "ме без кола немога ,вчера един спящ малоумник ме удари отзад ДВА пьти задницата ми е помляна засегнат е и задния мост от удара ударих и колегата пред мен слава богу нищо му няма а аз се разминах с пукната броня,на оня застраховката е в БУЛ ИНС но от там чувам само лоши отзиви непокриват щети те и бавят плащанията ,сега чакам да доидат да я отценят,а само преди седмица дадох 600лв за ремонт ,понеже се беше разтропала а щях да ходя на море с нея.Какво да правя?Колата ми е АУДИ 80,1.8S,1987г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каско нямаш ли? Ако имаш - твоите застрахователи ще се разправят с неговите, а не ти.

Иначе дано да платят повечко.

Ако е супер гадно размазано и се води тоталка - даваш я в морга и взимаш друга кола, няма начин.

Ако е само багажника вкаран навътре - мисля че се орпавя - на Иво Динков така му бяха направили Б3-ката авант, но Коце я оправи перфектно и после не можеше да познаеш че е била удряна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каско нямаш ли? Ако имаш - твоите застрахователи ще се разправят с неговите, а не ти.

Иначе дано да платят повечко.

Ако е супер гадно размазано и се води тоталка - даваш я в морга и взимаш друга кола, няма начин.

Ако е само багажника вкаран навътре - мисля че се орпавя - на Иво Динков така му бяха направили Б3-ката авант, но Коце я оправи перфектно и после не можеше да познаеш че е била удряна

:hilezh:

Подкрепям, важното е, че си жив и здрав.

Ако не може да се оправи, взмаш друга и гледаш напред :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Върна се и те повтори ли,да не е пропуснал нещо?!?!?!

Не колега ,след първия удар паникьосал се и продалжил да дава газ та два пати ме удари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен така един ме удари два пъти на Руски Паметник, първия път щото си мислел че е с предимство, после се опита да бяга и ме зажули :lol: добре че бях с една дърта баничарка и ми беше се тая ....!

Редактирано от nufrii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каско нямаш ли? Ако имаш - твоите застрахователи ще се разправят с неговите, а не ти.

Иначе дано да платят повечко.

Ако е супер гадно размазано и се води тоталка - даваш я в морга и взимаш друга кола, няма начин.

Ако е само багажника вкаран навътре - мисля че се орпавя - на Иво Динков така му бяха направили Б3-ката авант, но Коце я оправи перфектно и после не можеше да познаеш че е била удряна

Коце от Враждебна ли бе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само с гражданска кам булстрад а тои имаше пьлно каско кьм БУЛ ИНС

Пълното му каско къде е теб не те интересува, виж къде му е гражданската и ако е пак в Бул инс, се обърни към колежката Karina!

Дано се оправят нещата, не съжалявай, тъкмо това ще ти е повод да си вземеш нещо по-така. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се кахъри - ламарини се оправят, забравих да ти кажа. Просто е много досадно, но за щастие нищо фатално не е станало. От опит го казвам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая държава се изтребваме като хлебарки и няма да спре ако самите хора не им дойде акъла. На 27.06, т.е. преди два дни, през деня в 4 след обяд на бул."Драган Цанков" един идиот се заби със зверска скорост в задницата на колата ми, тя даже не е и моя, а аз съответно в предната кола. Имаше задръстване и бяхме спрели. Тоя малоумник даже не натисна и спирачка, а се набираше от 100м зад мен като го видях в огледалото. Беше пиян и избяга, а ние с таксито пред мен си останахме нанизани, като багажника ми беше влязъл вътре. Все още не може да се установи точния извършител, тъй като не можах да видя номера преди да избяга. Свидетели го записаха, но не целия.

Oбръщам се с молба ако някой работи в сервиз и срещне по-долу описаното AUDI или случайно го види, да ми пише на ICQ: 68655194 или Skype: joresss и email: g.stoyanov@yahoo.com, тъй като ми писна всеки да си стои безнаказан за дивотиите. На всеки може да се случи, но все пак трябва да си понесе последиците, както аз, така и другите. А да си пиян и да се опитваш да убиеш хората... Колата беше AUDI А4 мисля, тъмно сив металик, 2000год според изпадалите му пластмасотии, с потрошенa броня и решетка отпред и най-вероятно разбит радиатор, тъй като имаше изтекло антифриз на земята, а аз имам теглич отзад, който го спря поне малко. Докато се режеше да избяга, отпред нещо стържеше и дрънчеше. Явно ще отиде някъде на майстор да го ремонтират. Номера е CA2620 или СА2220. На задницата ми и еба майката. Мъжът беше около 45-50год. някъде. Ако го видите моля съобщете ми на посочените координати местоположението му или запишете точния и цял номер за да го дам в КАТ за уточняване на случая. Предната кола и аз ще си кърпим раните през това време. Разбира се ще се отблагодаря ако можете да ми помогнете!

Редактирано от jores
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...