Jump to content

НЕЩО някои да КАже за Ауди А5, Ауди А5


Recommended Posts

Здравеите аз съм новобранец в тоя сайт и искам някои ако има идея и знае не6то интересно което може да си направя на АУДИ-то А5 и къде благодаря Предварително ! :respekt:

post-18228-1217751741_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо предложение

Второ предложение

Трето...

Идеи бол мой човек, пари да има. И двигателя мое бутнеш, и интериора мое бутнеш, и визуален тунинг мое напрайш, кот сакаш, пари да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второ предложение

Идеи бол мой човек, пари да има. И двигателя мое бутнеш, и интериора мое бутнеш, и визуален тунинг мое напрайш, кот сакаш, пари да има.

:rolleyes::D;):bia:

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второ предложение

Идеи бол мой човек, пари да има. И двигателя мое бутнеш, и интериора мое бутнеш, и визуален тунинг мое напрайш, кот сакаш, пари да има.

Човека за Ауди питаше...опелчето не е лошо,ама няма връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек да не пръдне мама му стара

ми просто написах "audi a5 tuning" в images.google.com и копвах линкове само, не съм се заглеждал

Едит: иначе задницата на R8 адски и отива

Редактирано от ChioChips
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек да не пръдне мама му стара

Бе то да тръцнеш нема лошо, ма кат се оакаш става кофти, а на теб ти се случва често. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тос па три пъти написал ауди а5 ,бе дееба и шнорхел гаранционен,ела ти видим аудито дет го саниваш на някоя среща на форума :rolleyes: ,то и аз си мечтая за ТТ,ама карам на бащата колите ;):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене на иначе съвършеното А5 може САМО едни по големи и ефектни джантета (примерно 20-ки) да метнеш, едно ръбче на задния капак и нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тос па три пъти написал ауди а5 ,бе дееба и шнорхел гаранционен,ела ти видим аудито дет го саниваш на някоя среща на форума ,то и аз си мечтая за ТТ,ама карам на бащата колите

:hilezh: Е винаги си мисля, че повече изненади не криеш, а с всеки път се учудвам все повече и повече...

Защо си мислиш, че щом ти не караш ТТ, то и той не кара А5... Онемях... :hilezh:

Ето заради такива като теб нови фенове бягат от форума... Ако не можеш да кажеш нещо по темата - просто замълчи! Знаем, че не си от най-интелигентните, поне не го доказвай!

ПС: Колега, има тема за фирми които предлагат тунинг пакети и се свържи с тях да ти направят някоя и друга оферта.

Редактирано от bezrukov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегара daks е прав... трябват ти едни хубави джанти - 19 или 20 цола... разгледаи сайта на МТМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Е винаги си мисля, че повече изненади не криеш, а с всеки път се учудвам все повече и повече...

а добър ден ...тоя баце е като длъбок кладенец..непресъхва :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Аз никога не бих карал А5 - да дам толко много пари и да спре до мене S5 и да ми стане гадно. :rolleyes:

kolega javno ne si se kachval na 3.0TDi s 500nm vartiast moment....s edna malka promiana s elektroniklata ot ABT i s5...ti disha prahta

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mtms5gtsuperchargeda01vw2.th.jpg

Баси скулптурата красива...произведение на изкуството просто. Влюбих се :rolleyes:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...