Jump to content

С какви зимни гуми ще сте?


Martin_Lozanov

Recommended Posts

сега си купих ауди а6 2.5 тди с какви гуми да го карам зимата имам предвид размера нещо се притеснявам да му сложа 205/55/16 а такива му били давали някакави съвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Vredestein Snowtrac 2 до сега на 3 коли с такива си карам,

проблеми съм нямал да чукам на глава :loldev:

и аз съм с такива...доста добра гума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с такива...доста добра гума :loldev:

а бензинСтанцията ти къде е , защото виждам едно такова като твоето на една до нас :) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега си купих ауди а6 2.5 тди с какви гуми да го карам зимата имам предвид размера нещо се притеснявам да му сложа 205/55/16 а такива му били давали някакави съвети

А кво точно те притеснява, аз не разбрах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки вика мойте са страшни. И е нормално. Много рядко съм чул някой да се оплаква от НОВА зимна гума, каквато и да е тя.

аз например не съм доволен от Гиславед....преди 3-4 години имах такива зимни гуми на ауди 100 (не куатро) ....на сняг горе долу се държаха, обаче стопи ли се малко или валне ли дъжд положението става трагично.....просто нямаше спиране.

фен съм на Утлрагрип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще слагам KUMHO 205/55/16.Дълго се чудех дали да си взема едни стоманени джанти за зимата,но имам доста други плащания и немога навсякъде да огрея,така че ще си карам с оригиналните джанти.А относно KUMHO,доста добри са.Мин.зима на единия ни жип сложихме такива и сме много доволни.Yokohama също са страхотни.Имам приятел,които държи сервиз,гумаджийница и т.н. и на всичките му коли е с KUMHO през зимата.А относно по-евтини,LASSA правят доста сполучливи гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата кола беше с Gislaved Nordfrost 3 и аз съм със същите впечатления като колегата redalex страхотна зимна гума но трябва да има зима защото на мокро се усеща че изпуска пътя в завой и не е толкова добра при тръгване и спиране. Тази зима ще съм с Ultragrip 7. Чул съм добри неща за Goodyear и на това разчитам защото гумите са на 2 сезона, взех ги заедно с джантите от колега от форума и тази година ще ги карам пък ще видим, нека стане по-студено и ще докладвам как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

купих си каляската с чисто нови летни Гудридж и четири Алпина в багажника с приличен/много приличен :hilezh: /грайфер

...но нещо се заиграва задницата , като вална сняг тези дни :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и тази зима ще заложа на Малоя Креста 195/65/15,миналата зима едно закъсване нямам с тях-много съм доволен!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Сава Ескимо С3: - на мокро много добри, - на сняг много добри, - на асвалт много добри, ако имах повече пари щях да си взема Ултра грип 7+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови Debica Frigo 2 - прдни и Gislaved nord frost на 2 сезона - задни размер 195/65/15 и чесно казано съм еднакво доволен и от двете гуми вече тествах Дебицата два пъти и се държат много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови Debica Frigo 2 - прдни и Gislaved nord frost на 2 сезона - задни размер 195/65/15 и чесно казано съм еднакво доволен и от двете гуми вече тествах Дебицата два пъти и се държат много добре.

на Вектрата бях с Фриго 2 и забележката ми беше много слабо представяне на сняг на завой - колата се хлъзгаше... А иначе според мен разликата е в колата Аудито 2,5 ТДИ е много по-тежка предница а и колата като цяло, та наблюденията са ми че Ауди се държи много по-добре във всякакви условия защото е по-тежка. Иначе за Фригото такъв зор съм им давал на асфалт (студен). На вода също не се държат добре. САВА ЕСКИМО С3 е много по-добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Вектрата бях с Фриго 2 и забележката ми беше много слабо представяне на сняг на завой - колата се хлъзгаше... А иначе според мен разликата е в колата Аудито 2,5 ТДИ е много по-тежка предница а и колата като цяло, та наблюденията са ми че Ауди се държи много по-добре във всякакви условия защото е по-тежка. Иначе за Фригото такъв зор съм им давал на асфалт (студен). На вода също не се държат добре. САВА ЕСКИМО С3 е много по-добра.

На мокро приплизват, но на сняг са добри преди съм карал Гиславед и се държаха подобно на тези, но на мокро са по стабилни,от Дебиката тя се пързаля малко и ме дразни ама не е чак толкова зле.

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...