Jump to content

при 120 на 5 колко обороти ви е колата за б4 90 коня


sandura73

Recommended Posts

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колко км/ч може да развие този 90 коньов двигател?

177 по каталог с автом.ск. кутия 174 , имам познат който ми каза че с тоя мотор е правил 200 ама дали километража лъже или той незнам аз на моя до 170 съм го натискал :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък искарахте тия 90коня баси и бегачката я слезте на земята не е лошо да се мечтае ама чак такива желания да имате дет пишите :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБТ мотор, кутията не я знам какви букви има, но при 120км/ч оборота е 2800. На права отсечка 10 км. (без наклони) повече от 180 нещя да вдигне педала бе до долу :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако говорим само за бензинки, аз нямам думата, но мога да кажа за мойта B4 TDI, 1Z мотор, 3500 оборота = 160км/ч; 4000 оборота = 180км/ч, 90 коня мотор без чипове само с турбо, карал сам го с 210км/ч, на мазната магистралка преди Бургас, среден разход 7.5 като под 160 рядко падам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък искарахте тия 90коня баси и бегачката я слезте на земята не е лошо да се мечтае ама чак такива желания да имате дет пишите :rolleyes:

Кое точно имаш впредвид, че тоя който ми е казал че е правил 200 ме е лъгал или аз че съм вдигнал 170?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7/100 при 140-150 км/ч

На газ? :rolleyes:

Тоя шестак да не работи на три цилиндъра? :hilezh:

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе просто има много лажливи километражи на тия коли той може и 200 ама реалност колко са незнаете ако нямате Джипиес а ако имате и ще се учудите колко сте дигнали реално поне не знам дали на всички лъжат така че проверете :rolleyes::hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5та 3000об 115-200км

4200об 160км

5000об 180

5200об 200 и това е максимума, че ни хвана страх :hilezh:

на АДА с скорости от Б3 на бензин на магистрала

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица на магистралата Пловдив-София и обратно 185км./ч. на газ. Имах чувството, че половин час ги вдигах. Оборотомера на 100 км. е на 2000 об., на 160 е на 4000 об. на 180 него не го погледнах че трябваше да се намаля ама бая си ръмжеше мАторя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора не забравяте ли малко цолажа на гумичките а ? и аз с ДЗ направих 195 на газ на мазното преди Бургас и можеше още да ви кажа.Плюс това в момента е спъната.НО съм с 14" джанти.На една б4-ка с 15" като и покаже 180 ,тва се разнява някъде на моите 195.Иначе скоростите наистина са мн къси мамка им:

120-3100 и натам не гледам щото ми става жал.Ако и сложа едни по дълги имам чувството че ще вдигна 300.Все пак е 112 мулета :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора не забравяте ли малко цолажа на гумичките а ? и аз с ДЗ направих 195 на газ на мазното преди Бургас и можеше още да ви кажа.Плюс това в момента е спъната.НО съм с 14" джанти.На една б4-ка с 15" като и покаже 180 ,тва се разнява някъде на моите 195.Иначе скоростите наистина са мн къси мамка им:

120-3100 и натам не гледам щото ми става жал.Ако и сложа едни по дълги имам чувството че ще вдигна 300.Все пак е 112 мулета :)

Kакви си ги писал бе човек :hilezh::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...