Jump to content

ВЪРВЕТЕ при FENS_. Той е най-добрия бояджия!


lyubobg

Recommended Posts

че ще му ходя на гости е сигурно аз му поствам принтскриин а тоя ми вика че било лъжа на фотошоп съм го бил направил

Както винаги Фенса говори "истината", а ти друга работа нямаш ли си, че си цъкаш на фотошопа? :hilezh:

Майтапа настрана, ма гледам верно ще му ходите на визитация...то за такива хора.... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

някой ще даде ли снимки на сервиза, защото имам кофти усещането че една кола на познат е минала точно оттам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвай кога да му я караме аз съм съгласен

Ти кой беше бе,господин дупе,не го познавам тоя може и да е некадьрен,ама вие какво искате за толкова пари бе мизерници смешни-"тунинг маняци" били.Вие може утре и колекционери на диаманти да станете и да викате-леле тоя ни е продал фалшиви диаманти за по 10 лв.Горките ми хакерчета смешни,да ви ожали човек колко сте прости.извинявайте,ама сами си го правите,а после ревете.Колко спестихте? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кой беше бе,господин дупе,не го познавам тоя може и да е некадьрен,ама вие какво искате за толкова пари бе мизерници смешни-"тунинг маняци" били.Вие може утре и колекционери на диаманти да станете и да викате-леле тоя ни е продал фалшиви диаманти за по 10 лв.Горките ми хакерчета смешни,да ви ожали човек колко сте прости.извинявайте,ама сами си го правите,а после ревете.Колко спестихте? :lol:

Що не дойдеш да ми го кажеш лично а ?

Щото аз при него лично ще отида и то не за друго а защото ме обвинява в лъжа !!!

Колко пари изкарвам кво точно ти влезе в работата на тебе ръцете като са ти завряни някъде отзад аз ли съм ти виновен

Некъде да съм пльоснал обява че съм тунинг маняк ? Хоби ми е за кеф го правя

Капиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не дойдеш да ми го кажеш лично а ?

С теб съм!

Коментари по теми -LUD TIP

Хора, какви са тези които се подвизават по форума??? Тоя няма едно мнение, без да е обидил някого.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, какви са тези които се подвизават по форума??? Тоя няма едно мнение, без да е обидил някого.

Е как бе ти не разбра ли работи в заводите на AUDI в Германия :lol:

ама във всичките не само в един :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С теб съм!

Коментари по теми -LUD TIP

Хора, какви са тези които се подвизават по форума??? Тоя няма едно мнение, без да е обидил някого.

Е па той си е написал човеко. ЛУД ТИП, най-вече ТЪП ТИП ма тва е друга тема, ся и мен ше ме подкара и фъна ше е на макс. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па чух че тоя сумиста е некъв лапещар.

Нема и 40 кила с мокри дрехи.

Хилав...

СМЕЕЕЕхххх. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся и мен ше ме подкара и фъна ше е на макс. :)

Тебе аз ще те подкарам ама утре :lol:;);)

Нема и 40 кила с мокри дрехи.Хилав...

47 кила съм ;)

и може да съм хилав ама съм жилка :lol:

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тебе аз ще те подкарам ама утре :lol::);)

Нещо свалки ли ми обаждаш бебьо? ;)

47 кила съм ;)

и може да съм хилав ама съм жилка ;)

Дребен, гърчав, акнясъл, плах тиин, кажи си всичко, не спестявай. :lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фъна ше е на макс. :lol:

Те ебЪ, тамън мислех да си лягам и то взе че се появи хранилка :lol:

ПП: Кво направихте днес с нинджата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дребен, гърчав, акнясъл, плах тиин, кажи си всичко, не спестявай. :lol:;)

Разкрит съм о боже :)

ами сега :lol:

отивам да се самоубия с ритуално изпиване на литър нитро-метан ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се скататавай!

Батковците ще те намерят навсякъде.

Откри се най накрая.

Знаех си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоа фенса как ше ни гняви тука сичките усещам... :lol: ...ми да земеме да му се звиняваме и да се маиняме докат още можем. :lol: Па и с лудия не е зле така да постъпим...

А па оняа...сумист ли е, балетист ли да не се прави, щот съм го виждал - слаб и болнав пубер с големи мераци. Ако му дое на гости фенсчето има да се крие в канала... :)

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol: Виждал съм го, явно дълго време е бил на определена диета...Така че може и да има нужда от морална подкрепа..Все пак с такива клонинги,работещи в по няколко завода шега не бива... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само ще помоля - не злоупотребявайте със слаботелесните.

Нека бъдем любезни.

И мили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не дойдеш да ми го кажеш лично а ?

Щото аз при него лично ще отида и то не за друго а защото ме обвинява в лъжа !!!

Колко пари изкарвам кво точно ти влезе в работата на тебе ръцете като са ти завряни някъде отзад аз ли съм ти виновен

Некъде да съм пльоснал обява че съм тунинг маняк ? Хоби ми е за кеф го правя

Капиш ?

А-а-а надъхвай се ти, ама човекО кара Бентли, което автоматично го прави модерна батка, та да не те задврати само...... :dance::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кой беше бе,господин дупе,не го познавам тоя може и да е некадьрен,ама вие какво искате за толкова пари бе мизерници смешни-"тунинг маняци" били.Вие може утре и колекционери на диаманти да станете и да викате-леле тоя ни е продал фалшиви диаманти за по 10 лв.Горките ми хакерчета смешни,да ви ожали човек колко сте прости.извинявайте,ама сами си го правите,а после ревете.Колко спестихте? :dance:

Баце - тука не се обиждаме, ако не си го разбрал ще го разбереш.

Ако не ти е ясно също 130лв на детайл не са диаманти за 100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кой беше бе,господин дупе,не го познавам тоя може и да е некадьрен,ама вие какво искате за толкова пари бе мизерници смешни-"тунинг маняци" били.Вие може утре и колекционери на диаманти да станете и да викате-леле тоя ни е продал фалшиви диаманти за по 10 лв.Горките ми хакерчета смешни,да ви ожали човек колко сте прости.извинявайте,ама сами си го правите,а после ревете.Колко спестихте? :lol:

ей, комплексарче, това дупе ако те положи и то детската, на татуировка от зрънчо ще заприличаш! :dance: и ако е в настроение, може и разходи от к/рви да спести, а на теб кеф да ти направи! на Централна гара бегай да се правиш на тЕрикат или на Лъвов мост на кифлите "при Цура"! като не знаеш за кво иде реч, кво се дървиш, бе, палячо!? и къв си ти, бе, че ще определяш кой е смешен и кой е трагичен мизерник? може и колекционери на хлебарки да станеме, а на балъчета като тебе за игуани да ги продаваме!

голем разбирач ше дойдеш, цъцъцъцъцъцъ! гений некъв! със златен медал ли завърши "РаМБО Силек" или? а кво си правиме и за кво ревеме не е твоя работа! щом искаш да ни утешиш, да ти пратиме Пейо, а? задръж си утехата, дай водката!

Редактирано от bitch1914
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа - верно бе.

Тоя първо трябва да бъде порядъчно пребит и после пуснат на Веско Мисира от село Батово - албенският гларус дето и мъже не връща. Сега сезонът е свършил, Мисира е огладнял, така че сигурно и за 50 лева ще го ушие добре - да запомни кога коли е боядисвал.

Баси, по-некъдърна работа от това не бях виждал - то все едно че с баданарката го е мацал!

Ама колега - и ти е трябвало да действш по друг начин.

След като ти е казал, че без пари няма да ти даде колата, казваш, че си забравил портфейла си вкъщи и пускаш ей тая темичка.

Интересно колко ли хора щахя да се съберат и да са в Орландовци само след 1 час.

И тогава не пари да вземе, ми щеше и да върне тия дето си ги платил за боята, че и бакшиш да остави нещастника скапан! :D:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа - верно бе.

Тоя първо трябва да бъде порядъчно пребит и после пуснат на Веско Мисира от село Батово - албенският гларус дето и мъже не връща. Сега сезонът е свършил, Мисира е огладнял, така че сигурно и за 50 лева ще го ушие добре - да запомни кога коли е боядисвал.

Баси, по-некъдърна работа от това не бях виждал - то все едно че с баданарката го е мацал!

Ама колега - и ти е трябвало да действш по друг начин.

След като ти е казал, че без пари няма да ти даде колата, казваш, че си забравил портфейла си вкъщи и пускаш ей тая темичка.

Интересно колко ли хора щахя да се съберат и да са в Орландовци само след 1 час.

И тогава не пари да вземе, ми щеше и да върне тия дето си ги платил за боята, че и бакшиш да остави нещастника скапан! :steinigung::flipoff:

Това, което в момента планирам да му причиня, е нищо в сравнение с това, което ти предлагаш.

Ще му извадя душата с памук - като за начало тази реклама - край на баламите - вампира ще остане без жертви откъдето да пие кръв.

Оттам нататак глада ще му разкаже играта.

После пък следват други процедури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...