Jump to content

Ключодържатели с логото на АКБ


duvi

Recommended Posts

  • Отговори 561
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм от провинцията,и немога да посещавам тези сбирки.Значи излиза че няма как да получа ключодържател? Ако има начин,бих взел 2,както писах и по-рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържател винаги има как да се получи, но става по-скъпо, защото трябва да се плаща и куриера. Ако това не ти пречи, казваш на някой и той ти ги праща по куриер. Проблеми няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от провинцията,и немога да посещавам тези сбирки.Значи излиза че няма как да получа ключодържател? Ако има начин,бих взел 2,както писах и по-рано.

Ангажирам се да ви ги донеса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 3 броя (за сега, но не по-малко)

Щом се разнасят - тогава кажи в кой град да ги чакам - Велинград, Благоевград или Дупница :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от провинцията,и немога да посещавам тези сбирки.Значи излиза че няма как да получа ключодържател? Ако има начин,бих взел 2,както писах и по-рано.

Преди седмица и нещо ходих до Троян... може пак да се организира нещо... зависи от едно женско слабоумие (да не се убиждат дамите), така че не обещавам, но може и да фръкна дотам пак. Ще свиркам ако стане. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам желание за 2бр...но как ще стане получаването им не е ясно.

Според мен трябва да се платят предварително защото може да се получи някой желаещ да не се добере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич кажи първо как ше стане доставянето и давай да заръчам и аз някой друг ключодържател :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 2 броя за Троян,колежката Карина ще разнася,то се е видяло

Да , за Троян казах , ангажирам се специално. Мога да донеса и за колегите от Ловеч и вие да си им ги раздадете по срещите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...