Jump to content

Огледала на Б4


NITRO1

Recommended Posts

Пичове я кажете дали на Б4-та се сгъват огледалата, че нещо се мъчих моите да ги прибера ама неможе или това е опция само за някои Б4-ки има ли значение годината на производство,мотора и дали са с нагреватели защото моите са с нагревател?Ако някой знае да казва.Мерси предварително :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и като ги завъртиш се откриват отдолу болтовете за свалянето на огледалата,ако можеш ги замаскирай с нещо да не се виждат да не изкушаваш крадците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси много ще пробвам с надигане :2gunsfiring_v1:

Tоку що пробвах не става вдигах мърдах не ще явно е само като екстра за няклой Б4-ки или моята нещо не е наред с тия огледала :hilezh:

Редактирано от NITRO1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върти смело,не е лесно,изглежда все едно ще се счупят,и на всички е така,дори на Б3

Ами утре няа светло ще пробвам мерси за мнението колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен много зор беше.

Напръсках малко с ВД40 и сега се прибират с лекота.

Колега какъв е този препарат ВД40?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първата железария ще ти кажат.

Не е голяма екстра да се прибират лесно,ектра е да не се прибират въобще :hilezh: за това и ми ги лепнаха!!!Някои ги лепят за да може крадеца да не стигне до 2та болта,че 100 кинта е едното огледало.Аз запълних главите на болтовете с епоксидна смола:не бих го преживял пак да останат сираци!Още не съм се наканил да ги капна и с канаколит.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как смело еми ако му са нитовани или направени да не се огъват и после ще ги пребере мн хубаво кат купи нови по добре до опита с спрей и ако не стане да не опитва и аз така мислех че се огъват и кво стана развижиха се свободно и не може се фиксира добре :dance:

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията колеги, отказах се да ги сгъвам, би трябвало да става много лесно но и пари за нови не ми се дават, мислех че процедурата ще е доста по-лесна.Просто ме е страх да ги напъвам.Благодаря на всички отзовали се по въпроса ми :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта да са направени да немогат да се сгъват според мен е нулев,пак ти казвам - трудно е,изглежда все едно ще ги счупиш.Но ти си знаеш най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С добре премерен шут се прибират чудесно :wall:

и аз така ги сгъвам иначе не влиза в гаража :D давай смело и безотговорно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен келешите само стъклата ми откраднаха на огледалата. Наложи се да си купя извънредно от кварталния магазин и сега нямам подгряване мам..а им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен келешите само стъклата ми откраднаха на огледалата. Наложи се да си купя извънредно от кварталния магазин и сега нямам подгряване мам..а им.

ако си с подгряващи огледала откъде се пускат нагревателите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си с подгряващи огледала откъде се пускат нагревателите

Като пуснеш подгрева за задното стъкло.Ама това е само за тези които са с ел. огледала.Мисля че така беше.

Редактирано от paci_4444
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам на моята кола дали се изключва автоматично подгрева ама като го пусна след няколко минути слагам ръка на страничните и на допир са топли,а навън е студено.

Аз знам че е при тези на който се изключка автоматично подгряването :2gunsfiring_v1:
А как да разбера дали се изключва автоматично подгряването.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да разбера дали се изключва автоматично подгряването.

Триъгълничето на копченцето за погрев спира да свети :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Триъгълничето на копченцето за погрев спира да свети :2gunsfiring_v1:

Например след колко време става това,защото аз подгрева го ползвам само да изчисти стъклото и го спирам понеже парното вече духа топло и не позволява на стъклата да се запотят.

Питам защото ако подгрева при мен не е с автоматично изключване,да не би ако го забравя да изгори нещо.

Редактирано от paci_4444
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...