Jump to content

Чисто нова или малко карана кола?


Нова или почти-нова кола?  

250 гласа

  1. 1. ????????? ?????????.

    • ????, ?????? ?? ? ???????? ?? ??? ???? ? ? ????????? ????????? ?? ???.
      80
    • ????? ????, ??? ???? ? ????? ??-???????.
      173


Recommended Posts

... В резултат на продължителни и задълбочени анализи и сравнения, стигнах до извода, че май наистина трябва да заложа на аванта (вслушвайки се в съвета на преобладаващата част от форума) ...

Нека и занапред разумът все така да побеждава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 463
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бах го. Ти все едно ше зимаш служебна Шевролет Лачети, а не премиум за купчина пари, та ем коНби, ем и тоя скуКен цвят ... :hilezh:

Вземи тая дет е 16К надоле. По-прилича на хубава и скъпа кола. Само тоз червен салон звучи странно и трудно за представяне, но може би е хубаво на живо ...

А тази отстъпка от 10%, ако я имаш и при поръчка, а не само ако вземеш некоя от наличните - задължително трябва да си поръчаш и натъкмиш ... :hilezh:

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си евтинката черна перличка и си свиркай... Закакво ти е това комби ? Какво ще возиш отзад ? Въдици ? Дивеч ? Трупове ? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера и аз съм в такава дилема. Възможностите са А4 2.0 TDI, бяла с някоя друга екстра 65000, без лизингът, срещу същата, но с две екстри повече, на 14 000 км. и 14% отстъпка. Втората им е била служебна и обикновено дават 10% за такива.

Кой дявол ме кара да ходя на тест-драйв? Разумната граница за мен е около тази цена, което означава, че трябва да е без quattro, което пък автоматично отлагаше покупката на ново Ауди. Оферти като тази, за пет месечна, малко карана кола с 10% дискаунт са наистина изкушаващи и май няма да издържа на дяволчето в главата ми. Сега започвам да гледам за други подобно оферти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закакво ти е това комби ? Какво ще возиш отзад ? Въдици ? Дивеч ? Трупове ? :D
Комбито винаги дава повече възможности: като те изгонят отвкъщи посред нощ и няма къде да спиш..... :D , като си с ново гадже и наблизо няма хотел.... :wall: , като напускаш жената и трябва да си изнесеш любимия матрак... и т.н. А извън майтапа, като ти се пръкне наследник и почнеш да го водиш насам-натам място за колички, креватчета, проходилки и т.н. откъде да немериш в седана? ;)
От вчера и аз съм в такава дилема. Възможностите са А4 2.0 TDI, бяла с някоя друга екстра 65000, без лизингът, срещу същата, но с две екстри повече, на 14 000 км. и 14% отстъпка. Втората им е била служебна и обикновено дават 10% за такива.Кой дявол ме кара да ходя на тест-драйв? Разумната граница за мен е около тази цена, което означава, че трябва да е без quattro, което пък автоматично отлагаше покупката на ново Ауди. Оферти като тази, за пет месечна, малко карана кола с 10% дискаунт са наистина изкушаващи и май няма да издържа на дяволчето в главата ми. Сега започвам да гледам за други подобно оферти.
Добре дошъл в отбора! Сега се почва кошмара и за теб. Мене ми се иска да не се бях замислял за Б8-ца, че сега всичко отиде на заден план и почва да ми писва. Ако ти трябва инфо, свиркай!Ако искаш, хвърли едно око и на въпросната черна кола, за която писах! Ще те свържа.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А извън майтапа, като ти се пръкне наследник и почнеш да го водиш насам-натам място за колички, креватчета, проходилки и т.н. откъде да немериш в седана?

Един съсед имаше същата дилема и си взе VW Touran, а брат му Renault Scenic!!!

Аз съм твърдо за седан! Просто Аванта ми простее... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мене ми се иска да не се бях замислял за Б8-ца, че сега всичко отиде на заден план и почва да ми писва...

Бат Тони ти да не се отказа ве. Ако е така другият път по-добре се замисли за една S8, се си мисля че докаТ ти писне кефа ше е по-голЕм. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Тони ти да не се отказа ве. Ако е така другият път по-добре се замисли за една S8, се си мисля че докаТ ти писне кефа ше е по-голЕм. :wall:

недей с лошо

некси по внимателно го плакни

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо за седан! Просто Аванта ми простее... :blink:

I feel the same , brother :rotcol:

авант само ако ще нося буркани в щайги :)

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старото поколение Авант е нещо уникално, красиво и забележително. Не може да се сбърка. :hilezh:

Новото хич не ми харесва - просто е едно комби. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недей с лошо

некси по внимателно го плакни

:respekt:

Що да ме плакне ве, човека иска да постигна неосъществените му мечти... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз откакто сравних седан с авант на новото А4, съм твърдо за Аванта.

Вярно, че е по-красив, но е с 4000 по-скъп. Сега някой, ще каже, че 4000 не са проблем, но това си е цял S-Line пакет с невероятни спорни седалки, декорация с Piano finish black и други благинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че е по-красив, но е с 4000 по-скъп. Сега някой, ще каже, че 4000 не са проблем, но това си е цял S-Line пакет с невероятни спорни седалки, декорация с Piano finish black и други благинки.

да не издребняваме сега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че е по-красив, но е с 4000 по-скъп. Сега някой, ще каже, че 4000 не са проблем, но това си е цял S-Line пакет с невероятни спорни седалки, декорация с Piano finish black и други благинки.

Ето и един наистина запознат. :bia: Така е като сметка, но S-LINE на Б8 специално в БГ да караш си е мазохизъм. В пакета се включва и спортно окачване и возията става кошмарна. Пробвах такова и от опит ти го казвам - не си причинявай такова нещо! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че е по-красив, но е с 4000 по-скъп. Сега някой, ще каже, че 4000 не са проблем, но това си е цял S-Line пакет с невероятни спорни седалки, декорация с Piano finish black и други благинки.

Катафалката е по-скъпа даже :flipoff:

Аз и пари да ми дават няма да я взема... Поне дават ли тонирани на 100% стъкла и позлатен кръст за покрива :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катафалката е по-скъпа даже :hilezh:

Аз и пари да ми дават няма да я взема... Поне дават ли тонирани на 100% стъкла и позлатен кръст за покрива :hilezh:

Всичко дават, срещу пари. Много пари !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оферти като тази, за пет месечна, малко карана кола с 10% дискаунт са наистина изкушаващи и май няма да издържа на дяволчето в главата ми. Сега започвам да гледам за други подобно оферти.

10% са малко! В Германия дават над 20% на такава кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се края на мъките ви колеги - почти я нагласих колата. :bia:

Ето това е цвета над който се замислям (конкурира се със сребърно сивия металик):

237291.jpg

237292.jpg

237293.jpg

А това са джантите, над които нямам никакви колебания. Видях ги наживо качени на А4 и решението е взето. :hilezh:

237295.jpg

237296.jpg

237297.jpg

237298.jpg

А това пък е салона, към който съм се насочил, но все още обмислям:

237299.jpg

237300.jpg

Някой някакви мнения и съвети по идеята???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет: Сребърния металик рулз, тва мишо сиво е бафти безличното! Най-много мразя него от всички цветове.

И черните джантета :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет: Сребърния металик рулз, тва мишо сиво е бафти безличното! Най-много мразя него от всички цветове.
Що ве, тва не е точно мишо-сиво, а е малко по-тъмно от сребърното. Леко по-луксозно стои...май. :bia:
И черните джантета :hilezh:
Много ти е бирата баце. :D Няма черни джантета на хоризонта. :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...