Jump to content

Ключодържатели


kinjal

Recommended Posts

Поръчвам 50бр и пращам на всеки който пожелае!Пак казвам-щеше да е по-добре поне за София някой да ги вземе от момчето което ги прави...

Редактирано от kinjal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми казали (че от снимката не си личи много добре) - плочката с гущерчето дъгообразна (извита) ли е ?

Също така - от неръждаема стомана ли е ?

Иначе мнението ми относно последните две снимки (за разликата в шрифтовете) - мога определено да кажа че горния вариант е по-добър, макар че стените м/у "частите на буквите" са изтънени и човек би се страхувал за качественото изрязване или дълготрайността им... считам че е по-елегантен !

Лично съм се занмавал с лазерно рязане (около година, година и половина) и винаги съм бил "ЗА" ---> ЕСТЕТСКОТО ОПОЛЗОТВОРЯВАНЕ на тоя тип машини :arrow:

Нелепо е да се използват само и единствено за рязане на ламарини за бита и техниката... требе и КРАСОТА :hilezh:

С уважение

П.Тенев

П.П. След отговора на поставения по-горе въпрос, ще мога да кажа - купувам или не (1-2 бройки)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. След отговора на поставения по-горе въпрос, ще мога да кажа - купувам или не (1-2 бройки)

:arrow:

Редактирано от viessman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пиши когато са готови да ти дам име и адрес да ми ги пратиш до Пловдив , запазвам си 3 бройки. Естественно разходите и всичко останало ще си го поема аз .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са ключодържателите. Nikieva ще се обади да ги поръча нашите наведнъж. За мен искам 2 бр., че и на жената и хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми казали (че от снимката не си личи много добре) - плочката с гущерчето дъгообразна (извита) ли е ?

Също така - от неръждаема стомана ли е ?

Иначе мнението ми относно последните две снимки (за разликата в шрифтовете) - мога определено да кажа че горния вариант е по-добър, макар че стените м/у "частите на буквите" са изтънени и човек би се страхувал за качественото изрязване или дълготрайността им... считам че е по-елегантен !

Лично съм се занмавал с лазерно рязане (около година, година и половина) и винаги съм бил "ЗА" ---> ЕСТЕТСКОТО ОПОЛЗОТВОРЯВАНЕ на тоя тип машини :hilezh:

Нелепо е да се използват само и единствено за рязане на ламарини за бита и техниката... требе и КРАСОТА :flehan:

С уважение

П.Тенев

П.П. След отговора на поставения по-горе въпрос, ще мога да кажа - купувам или не (1-2 бройки)

Плоска е колега,мисля че е неръждаема стомана.Всъщност материала е като на клубните ключодържатели,тази вечер ще ги поръчам и още щом са готови ще започне разпращането

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за Плевен станаха 5 броя,ще пиша на лично да се уточним за пратката.

Адаш, аз по нагоре писах (поръчах) 2 бр(1 за мен и 1 за теб), предполагам обаче си ме включил в тези 5 бр, така че поръчката в този пост отпада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвам 50бр и пращам на всеки който пожелае!Пак казвам-щеше да е по-добре поне за София някой да ги вземе от момчето което ги прави...

Кажи къде се намира момчето дето ги прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, аз по нагоре писах (поръчах) 2 бр(1 за мен и 1 за теб), предполагам обаче си ме включил в тези 5 бр, така че поръчката в този пост отпада.

Спокойно колега. И повече да сте поръчали, аз ще ги взема. Те и без това синковците ще ме реетират при първа възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ключодържател си го получих и определено ми харесва много!Идеята ми беше да си поръчам такъв защото просто исках ТОВА.Пуснах го във форума,предположих че ще се хареса и на останалите фенове и собственици на куатро.Аз не съм "майстора" или "продавача"на тези ключодържатели,още по-малко съм търговец или техен дистрибутор(имам си съвсем други грижи).От това да снабдя и останалите с такива само мога да загубя от времето си и нищо повече.И понеже се стигна до кавга и в тази тема с типичната ни само на нас българщина,моля модераторите да я затворят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...