Jump to content

Коя от двете А6-ци да взема?


Коя от двете А6-ци да взема?  

233 гласа

  1. 1. ????? 2004 ????? ????? 2005

    • ?6 3.0TDI Quattro 2004
      77
    • A6 3.0TDI Quattro Avant 2005
      156


Recommended Posts

Леле как седиш и пишеш тука бе човече - върви се вози :) . Направо ми иде да скокна до София да ме повозиш :stupid:

Оше веднъж - СТРАХОТЕН КОЛЕДЕН ПОДАРЪК ! ;)

Няма да рискувам, че с тоя номер дразни. Ще си я регистрирам на 29-30 (ако успея) и я почвам. Трябва и някакви гуми да и намеря, ама незнам какви.

Искам всесезонни, но 18 цола нещо няма, другия вариант е втора употреба зимни 18 или няправо комплект 16ски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 483
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Леле абсолютна болница е колата! Значи им харесало на тези с мерцедесите викаш :stupid: Ако споделиш и как е като усещане мотора, особено магистрално, коато имаш време да го опънеш, ще си златен... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из auto.ru:

Максимальная скорость 243 км/ч

Время разгона (0-100 км/ч) 7.3 c

Расход топлива в городе 11.8 л/100км

Расход топлива на шоссе 6.3 л/100км

Расход топлива Смешанный цикл 8.3 л/100км

:stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее, колата е страхотна. :)

Тъмно синьото е любимият ми цвят, много яко стои. :stupid:

Още един път честито! :lol:

Започнах да ти завиждам. ;) Дано и при мен да се получат нещата за едно А6. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се замислям дали маздата не беше по-добия избор :stupid:

По въпроса с блуутута :

Включваш го на gsm-а и чакаш да се свърже с колата автоматично.

Въвеждаш код,мисля,че беше 1234 и си в играта.

Със здраве да я караш!!!!

П.С.Нови зимни и летни 18ки мен ако питаш,и забравяш три години за проблема.

П.С.2.Не си прави експерименти да ти докарват колата на самоход следващия път,особено зимата!!!

Аз вече пострадах веднъж от неграмотен шофьор,който обърна колата на таван,добре,че беше евтина.

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Verter, Влади, не се познаваме ама се радвам че си последвал съвета ми!!! :)

Е нямам думи, този модел с 3.0 ТДИ ми е фаворит, надявам се да мога да се метна и аз на такава кола като свърша със строежите и другите по-значими бюджетни ями дето са ми на главата в момента...

Радвам се че остана в клуба, но се надявам че с моя съвет не съм те подвел, желая ти милиони безаварийни километри и много радости да ти носи ;)

Ето сега казах на баща ми че си предпочел А6 пред чисто нова мазда, и той каза че за мазда не би дал толкова пари :flipoff:

А пък на човека са му ясни нещата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че остана в клуба, но се надявам че с моя съвет не съм те подвел, желая ти милиони безаварийни километри и много радости да ти носи :flipoff:

Е-е-е как ще си го подвел,той точно заради теб си я купи тая кола!Каза ми на Л.С, че след като ти прочел съвета и веднага звъннал да откаже маздата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flipoff:

Благодаря много за пожеланията!

На свой ред ви желая най вече здраве, а след това тъпкано да ви се върнее. :flipoff:

Аудито много ми харесва, просто надхвърля всичките ми представи и очаквания.

На първо четене не виждах голяма разлика спрямо старото ми, но сега вече истински се чувства. Има винаги голяма разлика между нещо, което просто пробваш, возят те, гледаш и това вече да е твоя кола. Много от моментите не се усещат веднага, просто защото идват много и на куп и няма как да ги оцениш. Отделиш ли им индивидуално време и започваш да усещаш невероятен кеф от всичко.

Мога само да кажа едно Евала на хората от ауди.

Той и Тони го каза " Абе Ауди и това е!"

От двигателя съм очарован, още немога напълно да го усетя, но е много мощен.

Звука е брутален!

Ето още няколко "лоши" снимки

009567036.jpg

А това е голяма красота вечер "светлинен LED пакет". Осветява неоново опорите на вратите, педалите и пода на всяко място. Може да се регулира контраста. Няма как да останеш равнодушен при такива моменти.

009567033.jpg

Приятно изкарване на празниците и нека мечтите ви се сбъднат, пожелайте си нещо довечера!

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен избор бате Влади.Евала и много да те радва :bia:

Мазната сега ще я отказваш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазната сега ще я отказваш ли?

мислех да я взема, ама аудито убра пайжините по гаража и не остана място :bia:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна е колега. С здраве и радост да си я караш. Като съдя по лепенките на стъклата, май и ти през форумния застраховчик си минал. Дано нямаш и негативна нужда от него. Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...