Jump to content

Схема за подгрев на седалките за А4


KPACEH

Recommended Posts

Поздравления добре се е получило. <_<

Това с ключа при теб става ли? Аз просто днес го открих и за това ми е интересно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

samo nerazbrah zna4i i az gi imam sa6tite kabeli na moito audi a4 b5 1997 oba4e neznam dali im amqsto za buksa i da li sa varzani i kate da zamerq apak otnostno tova za klu4a i az go imam tova e komfort paket aam ae po qko alarmata da ti gi diga

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудих,как може да съм с кожен салон и напълно ел. седалки а да са без подгрев,и като погледнах имам една празна букса,но нямам кабели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Колеги, а от къде да взема ток за подгрева и от къде за подсветката на бутоните, само това не ми стана ясно? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

attachicon.gif90J71343.jpg attachicon.gif90J71342.jpg attachicon.gif90J71341.jpg

Съжалявам за VGAто ама дигиталното апартче нещо неще да снима.

Новата екстра която открих, за която бих препоръчал всички да пробват е:

Спуснете си стъклата до долу, полсе излезте и заключете колата с ключа, като или натиснете копчето на ключа или заключите със самият ключ, НО ако е с копчето просто го задражте въпреки че колата се е заключила, а ако е с ключа проста завъртете и задтъжте.

Нещото което би трябвало да се случи е стъклата да се вдигнат автоматично!

Това е всичко което намерих днес, от което съм много ама много доволен. А ако има нещо , както не веднъж казах- насреща съм!!!

Значи просто имаш комфорт модул, който вероятно не е закачен за алармата. При мен като заключа колата с алармата стъклата се вдигат без да задържам каквото и да е копче. Или просто трябва настройка на алармата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли си мисля, че вече ти отговорих на този въпрос в другата тема. А няма как да не си видял защото си писал след мен. Май ще трябва да влизам в специален режим на обяснение?

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ххахаха видях видях, просто съм питал, преди да видя, че си отговорил в другата тема. Всичко е ясно, но сега е друг проблема, двигателя ми роди малки кончета :D така, че колата умря и май друго ще се ремонтира преди да почна седалките :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам на шофьорската седалка и аз имам буксата за подгрев , даже си седи включена само е срязан кабела , тък като я взех от друго ауди , ще погледна на пасажерската дали има , и ако има може и аз да се вкарам в тая сага.

 

но въпросът е как да разбера дали аудито ми има тая екстра като нямам фабрична книжка към него. ??? 

Редактирано от thekiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... на шофьорската седалка и аз имам буксата за подгрев , ...

 

Сигурен ли си, че е за подгрев?

Да не е за Airbag и след някой ден да търсиш седалка?

Я сложи едно кадро на буксата, да и видим цветовете на кабелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за помоща за датчика за температурата. Сигурен съм че е за подгрев , защото тази за възглавницата е включена. Като купих колата нямаше възглавницата в седалката и купих нова шофьорска седалка , закачих буксите и нулирахме с един колега от форума през софтуера. Грешката air bag  изчезна , но днес ровейки се по колата докато свързвах датчика за температурата видях че има букса и за подгрев , само че кабела е срязан. вероятно при демонтажа на седалката. 

 

огледах пасажерската , но не видях тя да има тази екстра :( а само с една такава седалка не си заслужава да си играя май.  

 

дай един скайп колега. на лично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Здравейте, 

малко е стара темата, но да я повдигна малко.

На А4 С5 '99 г. има кожен салон, има си бутоните и подгрева, но явно реотаните са скъсани - топли само страниците на седалки, но под дупето и гърба не топли.

Някаква идея как да сменя реотаните или да ги свържа отново?

 

Това е седалката:

QxKsdjI.png?1

 

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реотаните се намират между две ивици плат залепени помежду си.

А цялата тая работа е залепена върху дунапрена на седалката.

 

Реотаните ( заедно с плата ) са за съответния модел седалка.

 

Представлява нещо подобно:

 

8d0963555m_8d0963555m_2.jpg


Ааааа и струва едни малки 90-тина ЕВРО. ( само това на снимката )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А4-ката все още не е моя, но преговарям за нея и надявам се скоро да е при мен.

Но забелязах, че реотаните на шофьорската седалка не работят всичките + един датчик на парктроника + може да излезне още нещо.

Иска ми се да работи всичко изрядно и ще се опитам да възстановя всичко.

Ще потърся и седалка от някоя морга, особенно ако е от десен волан, с работещи реотани.

 

Все пак ако някой знае "кит реотани" из нет-а - моля публикувайте линк. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте от скоро съм със седалки с подгрев имам и бутони и сега започва главоблъсканицата. Някой може ли да помогне с обяснение кой кабел къде да свържа за да ползвам тази екстра? Благодаря Ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
На 1/3/2009 at 23:46, KPACEH написа:

Здравей те търсих навсякъде ама, нещо не намирам такива схеми единственото което намирам в техническите ръководства е че има подгрев на седалката и как да разкача буксата, ама каква схемата от къде взема ток, та от там през потенциометъра , та до седалката немога да намеря. Моля ви Помогнете да намеря такива схеми. Благодаря ви предварително. Забравих да спомена , става въпрос за А4, Б5. Благодаря предварително. Ако има значение с рикаро салон съм.

Пак благодаря!!!

 

Колега можеш ли да ми кажеш точно от къде взе тока за да го направя и на моята 

 

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...