Jump to content

Как оценявате Цветчо  

115 гласа

  1. 1. ???????? ????????? ?? ??

    • ?? ???????? ?!
      59
    • ??????? ?, ??????? ? ?? ?!
      27
    • ?? ? ????????!
      29


Recommended Posts

казваш което не се купува с пари се купува с много пари?

Викам, че който плаща той поръчва музиката. Ти що не станеш един модератор тебе да те пцуват и по няколко часа на ден да отделяш да следиш за обиди, псувни и т.н.?

За да илюстрирам какво имам предвид: "На харизан кон зъбите му не се броят" :blackey: Който има проблем с модерацията, да си направи негов си форум и там да модерира :blackey:

Адрес на коментара
  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря ви за подкрепата! Приятно съм изненадан от позицията на някои от вас. Оценявам го :blackey: Като ми остане малко време за губене /най-вероятно още утре :blackey: /, ще напиша аз как виждам нещата! :hilezh:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Като ми остане малко време за губене /най-вероятно още утре :blackey: /, ще напиша аз как виждам нещата! :blackey:

Не се прави ве, па си се направил на СВИНЯ снощи и ся не дик клавиатурата, ПРОВАЛЯК!!! :D:D:D

Адрес на коментара

лично аз съм нямал "спречквания" с Васко ..или с когото да е от екипа ...прекалено малко го познавам за да кажа що за човек е извън форума ..но като цяло искам да кажа доста е търпелив (и не само той) ...на всичките глупости къде се пишат...по форума ...псувните...и описването на половите органи ..смея да кажа че даже е прекалено милостив....ако бях на неговото място ...един полов орган ..и цяла година неплатен отпуск ...една псувня ...пак дълга отпуска ...така че престанете да рИветИ....

единственото което не ми харесва е, че една група хора могат да псуват и да пишат каквото си искат ...а за други неможе ..но това си е преценка на комадващите

това е мое мнение ..и не го налагам за меродавно...

Адрес на коментара
единственото което не ми харесва е, че една група хора могат да псуват и да пишат каквото си искат ...а за други неможе ..но това си е преценка на комадващите

това е мое мнение ..и не го налагам за меродавно...

Нямаш представа колко си прав колега, това е истината, и зарди това се стига до тези спорове.

Аз мисля че, всички модератори са либерални, но някой от тях се мислят за много умни и изпростяват с новодошлите.

Не съм си имал работа с колегата tsvet40, но наблюденията ми са, че е точен пич :P

Адрес на коментара

За малкото време от което съм потребител в този форум ми се е налагало няколко пъти да потърся съответния модератор за помощ,и ми е помогнал.Това е достатъчно за мен.А факта че подобна тема е оставена да съществува,само показва колко са либерални хората грижещи се за форума.

Адрес на коментара

Аман от драми. А ако имахме някакви педантични модератори, които следяха Правилата до последната буква, не знам кво щяхте да правите. Сигурно щеше да има вълна от масови самоубийства на баннати усери. Тук баннатите хора се броят на пръсти въпреки масовите глупости, простотии и офф-топици, които безразборно се драскат по всички теми. И пак се намират хора, дето да мрънкат... :rolleyes: И Васко не безгрешен, ама ако почне да си върши работата безупречно (и той, и останалите), наш'те редици ще пооредеят доста.

Адрес на коментара

Не разбрахте ли, че точно в това е проблема -

не се закачат мнения с псувни и глупости,

а тенденциозно се трият мнения на хора, влезли в спор с въпросния мод :hilezh:

П.С. И да Ивчо - аз бих предпочел педантичен модератор, който трие "масовите глупости, простотии и офф-топици",

а не някой който използва положението си, за да налага мнение

Редактирано от Viper
Адрес на коментара
БЕ не,

ако питате мен,

Пини имаше нужда от почивка.

И без това в този форум е пълно с простотия.

А ако питате мен, "Пини" дори не е с бан. Поне аз не съм го наказвал!

Адрес на коментара

Ето и обещаното мое мнение по въпроса с модерирането и форумния живот.

Първото, което искам да кажа е, че съм приятно шокирам от подкрепата, която получих в тази тема. Модераторската работа е много неблагодарна и това е ясно на някои хора. За съжаление, както във всяко друго общество, хората няма как да мислят по един и същ начин. Всеки един човек реагира по различен начин в една и съща ситуация. Смея да кажа също така, че едни и същи хора реагират различно в една и съща ситуация. Защото реакцията ти зависи от много неща, но най-вече от моментното ти психическо състояние. Няма да е лъжа и ако кажа, че човек има и определени симпатии към някои хора, както и неприязън към други. ВСЕКИ човек е така. За съжаление машината не може да се настрои да модерира автоматично. Това се прави от хора. Имайте предвид, че тези хора в голямата част от времето са на работа. Мен ме питат - защо не си изтрил еди какво си, а си изтрил другото? Ми защото в няколкото минути, за които съм влязъл във форума, аз чета тези теми, които за мен са интересни. Съответно като видя нещо не на място в тях - оправям го. Няма как да прочета всяка една тема във форума, а и не искам да го правя. Затова си има още куп модератори, друг е въпросът те колко активни са и когато са активни, какво и защо правят.

С написаното до тук искам да кажа, че всеки може да сбърка. Включително на мен ми се е случвало след няколко часа да се чудя защо така съм реагирал в определена ситуация. В такъв случай обаче реакцията на "засегнатия" потребител би трябвало да е едно ЛС с питане защо така се е получило. Вместо това почва едно хранене, едно псуване, едни заплахи, което просто няма как да доведе до нещо добро.

За конкретната ситуация обаче, която стана повод за тази тема, не считам, че съм сбъркал в преценката си. Има някои граници, които не могат да се прекрачват. Въпреки няколкото предупреждения shavo продължи да ме обижда /или поне да се опитва, доста отдавна такива неща не успяват да ме обидят/. Имайте предвид, че аз съм потребител № 7 в този форум, регистриран няколко часа след пускането му, и преди това съм писал и аз незнам колко време във форума на АКБ в clubs.dir.bg. Това не го пиша, за да се изтъквам, а по-скоро за да подчертая, че имам известен опит в този тип общуване. Свикнал съм на какво ли не. Отдавна съм с ясното съзнание, че няма как всички да те обичат - както във форума, така и в живота. Не е и нужно. Казвал съм го не един път - за мен е важно мнението на една шепа хора. Част от тях са изразили подкрепата си и в тази тема, за което искрено им благодаря!

Най-непонятно ми звучат твърденията, че съм използвал "служебното си положение", за да разчиствам лични сметки :blink: Това е мелко казано несериозно. Има поне 10 човека, които съм можел и искал да махна от форума. Повод винаги може да се намери. НИКОГА не съм си позволявал, за цялото време, през което съм модератор /а то не е малко/, да злоупотребявам с правата си. Пак казвам, всеки човек подсъзнателно би кредитирал тези, които са му симпатични и дори счита за приятели, от това никой не може да избяга.

Интересно е и не е лошо да се помисли върху един въпрос. Как се получава така, че проблеми с модерирането имат само шепа хора? Как се получава така аз като отворя темата и видя кой е писал веднага да знам къде ще е проблемът и той наистина да е там? Как се получава, че 95 % от активно пишещите тук нито един път не са получавали ЛС с молба да променят нещо в начина си на общуване? Те някакви смотани хора ли са? Или супер интелигентни, че да успеят да се впишат в нашето мини общество?

Това е от мен засега. извинявам се, че мислите ми текат малко хаотично. По-късно може пак да се включа :blink:

Адрес на коментара

Нямам мнение по темата, но гласувах в анкетата, само за да видя резултатите. Прави ми впечатление, че хората, които подкрепят начина на модериране са писали по темата, а тези които са против, са предпочели да останат анонимни , понеже резултатите в анкетата са едва 47/53 в полза на откровено положителните оценки .

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара

Е нали за това са приятелите, бе! :bia:

:(

Интересно е и не е лошо да се помисли върху един въпрос. Как се получава така, че проблеми с модерирането имат само шепа хора? Как се получава така аз като отворя темата и видя кой е писал веднага да знам къде ще е проблемът и той наистина да е там? Как се получава, че 95 % от активно пишещите тук нито един път не са получавали ЛС с молба да променят нещо в начина си на общуване? Те някакви смотани хора ли са? Или супер интелигентни, че да успеят да се впишат в нашето мини общество?

Това е от мен засега. извинявам се, че мислите ми текат малко хаотично. По-късно може пак да се включа :respekt:

Напра'о ми издърпа думите от езика...

Адрес на коментара

Цялата истина е ,че във форума се злоупотребява с триенето на мнения .

Наистина се трият неудобни мнения (БЕЗ ОБИДИ ВЪТРЕ) ,просто неудобни , на много много пъти съм забелязвал това .

Бих искал много да напиша още ,ама не виждам смисъл ,незнам кое ще се изтрие .

Добре знам "правилата " на форума , отнасящи се само за групичка хора , за другите няма правила ................

А и никъде не съм чел ,че от ЛС може да се наложи предупреждение 67 процента .

Пука ми ,триите и това мое мнение ако искате .

Адрес на коментара
....

Заплахата по отношение на модератор се награждава с БАН, без значение за начина, по който е отправена.

Така, че няма какво да се жалиш и да очакваш нещо по-различно. Пак са се отнесли снизходително, вероятно са те съжалили.

Адрес на коментара

Аз го подкрепям, щото съм от "кръга/обръча" от приятели! Единствено имам забележка към пустото пиене! Много жалко, че не близва това момче! Идилията щеше да е пълна! :birthday:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...