Jump to content

Нова или стара кола


Recommended Posts

Посъветвайте ме A3 ,Golf ,Ibiza ,Алфа 147 всичките 1.9 Тди 2002-2003 година. Или Нова Фиеста 1.25.

Кое бихте избрали .Кола над 130 хил километра (,щото не им вярвам на тези в мобилето и по- автокъщите ,че са на по 70 80 90 100 хил. за 13 15 хил лева) или нова кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих избрал фиестата. Щом става дума за малка всекидневна и сравнително евтина кола, предпочитам да е нова, вместо да се нашивам със 10 годишни коли... Все пак и гаранцията не е за подценяване :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах възможност бих се напънал за фокуса http://www.clubford.org/portal/content/view/344/1/

Преди 2 дена някъде гледах брошура на форд - Fiesta Finale Grande 2008 18990 с ДДС или 299лв на месец

Ford Focus Trend Plus 24920 лв с ДДС или 399 лв на месец. Кофтито е че е с малкия мотор.

С новите си модели форд определено вдигна качеството на материалите си и обърна голямо внимание на дизайна (включително и интериора). На всичкото отгоре е и по-евтин от аналогичен голф.

Инъче относно А3 vs нова фиеста..... Ако е само за градско ползване - фиеста, инъче Аузи А3. А и с А3-ката 125+ коня няма да усетиш липса на мощност.....

Редактирано от DJ_Vasko_C
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има страхотна разпродажба на Опел Вектра по особена причина. 2 г. гаранция и 12 г. гаранция срещу ръжда.

Моторите са 2.2 бензин 147 к.с. (има и автоматици) или 1.9 дизел 150 к.с.(само ръчни).

Чудото ще трае още 15-20 дни. Най-евтиното вече е изкупено, но са останали най-наточените екземпляри.

При интерес ми се обади да те насоча. Тел. са в подписа ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото не знам коя беше новата фиеста или новата корса, но мисля, че беше най-новата фиеста направо ми взема акъла откъм дизайн. Страшна ми се стори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има страхотна разпродажба на Опел Вектра по особена причина. 2 г. гаранция и 12 г. гаранция срещу ръжда.

Моторите са 2.2 бензин 147 к.с. (има и автоматици) или 1.9 дизел 150 к.с.(само ръчни).

Чудото ще трае още 15-20 дни. Най-евтиното вече е изкупено, но са останали най-наточените екземпляри.

При интерес ми се обади да те насоча. Тел. са в подписа ми.

Коко за чисто нови ли става въпрос или 2-ра употреба? Ще споделиш ли приблизителни цени на които ги продават ако не е проблем (може и ЛС) :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вместо да се нашивам със 10 годишни коли... Все пак и гаранцията не е за подценяване :flipoff:

Колите са 5 годишни. Гаранцията е трик, ако си карал нова кола, знаеш, че най-често си плащаш, при това доста солено.

Аз също бих избрал Фиестата, защото са симпатични и имат добро пътно поведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко за чисто нови ли става въпрос или 2-ра употреба? Ще споделиш ли приблизителни цени на които ги продават ако не е проблем (може и ЛС) :flipoff:

Абсолютно чисто нови! Единствената подробност е, че автомобилите са произведени и на склад така, че избираш вече налична кола и не можеш да искаш туй-онуй. Цената ти я пускам на лично.

Има даже с адаптивен ксенон, кожа и още много глезотийки. :hilezh:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има страхотна разпродажба на Опел Вектра по особена причина. 2 г. гаранция и 12 г. гаранция срещу ръжда.

Моторите са 2.2 бензин 147 к.с. (има и автоматици) или 1.9 дизел 150 к.с.(само ръчни).

Чудото ще трае още 15-20 дни. Най-евтиното вече е изкупено, но са останали най-наточените екземпляри.

При интерес ми се обади да те насоча. Тел. са в подписа ми.

[/quote

Кокич, причината наистина е доста особена.Тия не може да са такива идиоти. :flipoff:

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, причината наистина е доста особена.Тия не може да са такива идиоти. :flipoff:

Провалена държавна поръчка в държава, която ми е много скъпа и където се подвизава знаменит наш колега с аватар и форумен прякор на вид голяма котка. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има страхотна разпродажба на Опел Вектра по особена причина. 2 г. гаранция и 12 г. гаранция срещу ръжда.

Моторите са 2.2 бензин 147 к.с. (има и автоматици) или 1.9 дизел 150 к.с.(само ръчни).

Чудото ще трае още 15-20 дни. Най-евтиното вече е изкупено, но са останали най-наточените екземпляри.

При интерес ми се обади да те насоча. Тел. са в подписа ми.

Кокич, причината наистина е доста особена.Тия не може да са такива идиоти. :flipoff:

според мен причината е новата инсигния :hilezh:

Аз определено съм за новата кола. По-хубаво от нея няма, освен служебната де :flehan:

А и новата Фиеста много ме заплени с дизайна си а и с възможностите си: http://videos.streetfire.net/video/Top-Gea...esta_204097.htm :hilezh:

Редактирано от usx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми беше мечта да се яхна на Ауди А3 2001-2003 1.9 ТДИ 131Магарета.

Но преди нова година не успях да намеря нищо което да ми хареса.

2м обикаляне и таман да отлетиа за една от Горубляне за 14800к приятел ме заведе на тестдрайв в КИА

Останах приятно изенадан. И сега се радвам на чисто нов автомобил КИА pro_ceed 1.6 126 магарета бензин.

Гаранцията е 7г на мотор, скоростна кутия и приводите към тях, всичко останало 5г.

Само е кофти, че не мога да си сложа ксенон. Вместо да дам почти 15 000, аз дадах половината

20% от лизинга. А се радвам и на доста екстрички. И седнах на седалката, аз и пруднах за сефте и само бензин и слагам

Пресметни си приходите и разходите, осмисли си бъдещето и ако можеш да си позволиш един приемлив лизинг-

действай. Няма по-голям кеф да знаеш че никой преди теб не ти карал колицата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм много против фордове(всякакви), ама ей сега изгледах от тоя линк за фиестата и мен ме заплени. Особено частта - Is it green :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип съм много против новите и евтини псевдо автомобили. ( Карам служебна дачия :hilezh: )

Но при твоята дилема бих избрал форда без да се замисля. В ценивия клас до към 30к по-добре новото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая фиеста на 2та година по нашите пътишта е заминала .. всичко и се разтраква .. Друго си е здравата и доказана немска кола ( стига де е здрава и добре поддържана) :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-хубаво от новата кола няма - НО САМО АКО ТЯ Е КЛАСЕН АВТОМОБИЛ, тия кошари Форд, Опел, Хюндай, Киа и недоразуменията на автомобилостроенето Санг Йонг и т.н. изобщо няма смисъл да се пробваш!

Вадиш едни 12 500 - 15 000лв. и си горд собственик на Ауди А3 или Голф 4 5вр. 131кс помпа дюза и знаеш, че имаш кола, единствения по-сериозен ремонт, който ще направиш рано или късно е смяната на демфер в комплект със съединителя, но цените в Порше на тези консумативи вече са такива, че не си заслужава да го мислиш, ако нямаш 500-600лв. за съединител, по-добре си купи Б3-ка...

Относно момента с новото ще те попитам следното:

Преди 7-8-9 години излезе един джип Деу Мусо, беше пълно с такива по улиците, помниш ли го този хит? А скоро някъде да си виждал такава самоделка...?

Тези коли които нови са по 20 и кусур хиляди лева ги чака същата съдба - скрап без време!

П.П. Промоцията на Вехтра е заради излизането на Инсиня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...