Jump to content

бели коломертажи


Recommended Posts

Има ги навсякъде вече-до 220 обаче  Което обаче мене не ме устрийва....до 260 съм  

По тунинг магазините...

прав си Яворе много се дразня че няма :shock::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас знам ан една автомивка продават за ауди80 бели километражи ,до 200 разграфени...уж немски ама неме кефят как са напрайни...немски са :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема не е в намирането на самияте километражи, а в монтирането им! Чувам, че много трудно се свалят стрелките на оборотомера и на километража, а не дай си Боже да счупиш или изкривиш осичката им- направо ново табло.... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема не е в намирането на самияте километражи, а в монтирането им! Чувам, че много трудно се свалят стрелките на оборотомера и на километража, а не дай си Боже да счупиш или изкривиш осичката им- направо ново табло....

абе ти ми ги намери аз ще си ги сложа Проблема е че няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има една фирма дето прави километражи (бели) за мотори- значи принципът е следния- сваля се километража, сканира се, после се принтва в какъвто цвят искаш и се монтира.

Пича с мотора иска да му направят от мили в климетри да показва. Ще говоря с него и ще постна адреса- мисля че ще свършат работа и във вашите случаи до 260 км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един много хитър начин за сваляне на стрелките, който прочетох тук някъде. Значи ползват се две вилици, като стрелката се подхваща от двете страни и се натиска съвсем равномерно :wink: Дано да ви е полезно. Аз пък си търся черни плаки с безцветни цифри защото ако знаете какво става като сложиш бели диоди вместо крушки просто не е истина, а стрелките са си червени, само че от диодите светят ярко червено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,мойта кола е до 240,ако сложа 220,какво ще стане,като над 200 не вдигам?

Ще пълниш километража :wink:

Няма лошо :wink: ,мисълта ми беше,че би трябвало да отчита точно,нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

добре и в крайна сметка май няма никаде :bia: а ако някой може да намери самите километражи като картинки в интернет и да сложи тук линка а ние ве4е 6е си ги принтираме и направим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един много хитър начин за сваляне на стрелките, който прочетох тук някъде. Значи ползват се две вилици, като стрелката се подхваща от двете страни и се натиска съвсем равномерно :bia: Дано да ви е полезно. Аз пък си търся черни плаки с безцветни цифри защото ако знаете какво става като сложиш бели диоди вместо крушки просто не е истина, а стрелките са си червени, само че от диодите светят ярко червено

А виждал ли си такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един много хитър начин за сваляне на стрелките, който прочетох тук някъде. Значи ползват се две вилици, като стрелката се подхваща от двете страни и се натиска съвсем равномерно :zustimm: Дано да ви е полезно. Аз пък си търся черни плаки с безцветни цифри защото ако знаете какво става като сложиш бели диоди вместо крушки просто не е истина, а стрелките са си червени, само че от диодите светят ярко червено

Абсолютно съм съгласен с теб по въпроса с диодите, остава значи само да се поръча циферблатите от материала който търсиш, оригиналните са залепени в/у червената подсветка и не може да се премахне и когато светлината от диода мине през нея се получава пълна боза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това го разгледайте, цените не са много дебели, но не знам с доставката как стоят нещата. Вече нали уж сме европейци да пробваме да поръчаме да видиме дали или...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае стандартното червеното е много по яко.На мойта мноо си ме кефи червено кармазъ ,се едно сам в подводница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това ли говорим? 16.80 евра. :zustimm: Изненадващи цени някак си.

E па бате за тая смръдлива плака с подсветка колко да искат, това че тука разни алчници искат за такива плаки по 100 лева е друг въпрос, а сайта си е напълно реален, мойте рингове са от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори брадъре, ама в сайта, за плаки барабар с електролуминисцентното фолио - дето не знам защо всички го наричат плазма - и там искат 55 евра ... 16 и кусур май само е за плака + подсветващи крушки.

Иначе... Евала за сайтчето. Като гледам как съм се борил, като прасе с тиква, а те нещата си ги има измислени. Яко. Супер линче. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E па бате за тая смръдлива плака с подсветка колко да искат, това че тука разни алчници искат за такива плаки по 100 лева е друг въпрос, а сайта си е напълно реален, мойте рингове са от него.

епа, бате аз за тази вмирисана "плака" на "Квантитек" и едно евро няма да дам! аа... онея алчници, за които разправяш ... некви Xtuners ..май се казваха! Та тези същите ... имало потенциал в тях от 01.01.07, да правят нещата по-добри от оригилните ауди циферблати, ...там.. със или без подсветки ..кой както иска ..... че даже и на пари можело да се обзаложиш с тях, ако ти стиска!

Иначе ... тези от линка немците, не са лоши момчета, но е по-добре да правят любов, а не циферблати! така ще има повече млади момчета, които да купуват от нас , а не от китайската пумия (пооуумия), която се купува за 9$ и се продава за 55 евро ( това е неоспорим факт).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...