Jump to content

Recommended Posts

За пореден път се обеждавам колко болни мозъци може да има

Не Ви ли бе срам да изпишете тези хули по мой адрес?

Добре че бе един мой приятел бе да ми каже изобщо,че има такава тема!

Аз съм бил накарал Пепи да пише тези неща....ХАХАХАХАХА Болни мозъци!

Коко забрави за мен повече!Никога не ми се обаждай повече!

Как не ви бе срам да кажете,че съм лъгал хората,че съм им разбивал главите,че не съм се отнасял с уважение....

Искам един човек да дойде и да ми каже "ти ме излъга,продаде ми нещо по-скъпо от колкото е в магазина"

Ако беше така драги ми мои,щях ли вече 4 години да се задържа тук и да имам толкова много ДОВОЛНИ клиенти и ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ?

На всеки един мой клиент съм предложил винаги възможно най-качествената стока която може да има.Е наистина,може да се е случило някога нещо да не е било както трябва,имал съм случай когато дори и за моя сметка съм заменял части....

Само не разбрах какво искаш да кажеш за марки като АТЕ и Билщайн?Марки които са на най-виско качество в световен мащаб,но явно ти нямаш достъп до тях и това автоматично ги превръща във врагове така ли?

Дълго мислих дали изобщо да пиша тук, но нямаше как да се въздържа да не отговоря на цялата тази помия колято се излия за мен от 2-3 комплесирани и болни мозъци.И за разлика от вас мишоци такива, мен не ме е страх да назовавам имена, а не се обръщам с Господин Н,Господин Р и господин К

Бъдете щасливи!

Адрес на коментара
Дълго мислих дали изобщо да пиша тук, но нямаше как да се въздържа да не отговоря на цялата тази помия колято се излия за мен от 2-3 комплесирани и болни мозъци.И за разлика от вас мишоци такива, мен не ме е страх да назовавам имена, а не се обръщам с Господин Н,Господин Р и господин К

Бъдете щасливи!

Благодаря, аз отдавна съм щастлив!!

Имам два въпроса към теб:

Първият е - кажи ми парите, които му взе на лудия пророк за тея дискове на АТЕ? :hilezh:

Вторият е - колко струва един въздушен филтър на Шампион за Ауди 2.0 Е 115 ? В магазина... Че познавам един, който ти го беше платил на 21 лева

Освен това, аз директно си те назовах, приятелю, с пълното ти име... до сега не ме е било срам да посоча с пръст никого, едва ли от теб ще се притесня!

Мисля да изчакам да ми отговориш и да не пиша повече, че просто е безмислено да правим от още една тема балон... :hilezh:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара

Отговарям ти защото имаш въпрос, иначе аз по тази тема кавото имам да казвам съм го казал!

Дисковете на Пепи струват 126лв/бр предните, но не ми е ясно какво те интересува теб колко струват!Аз на него съм му казал колко струват и съм му направил добра търговска отстъпка!

Въздушния филър на Шампион не ме интересува колко струва,просто защото аз продавам Хенгст!

Адрес на коментара
Дълго мислих дали изобщо да пиша тук

Не е и трябвало, мацко... Супер безпредметно е да се комуникира с разбирачи на това ниво. Единственото, което ще постигнеш, е да си загубиш времето и да си образуваш нерви :hilezh: Мисля, не е нужно да ти го казвам, но имаш безрезервната ми подкрепа, както и на куп други ХОРА от форума!

Адрес на коментара
Отговарям ти защото имаш въпрос, иначе аз по тази тема кавото имам да казвам съм го казал!

Дисковете на Пепи струват 126лв/бр предните, но не ми е ясно какво те интересува теб колко струват!Аз на него съм му казал колко струват и съм му направил добра търговска отстъпка!

Въздушния филър на Шампион не ме интересува колко струва,просто защото аз продавам Хенгст!

Не бе, понеже той обяви цена от 135 лева за бройка, за това питам толкова настойчиво.

Интересува ме... понеже явно съм взел ментета на АТЕ - 98 лева бр. малкия размер.

Не за друго...

Адрес на коментара
Мисля, не е нужно да ти го казвам, но имаш безрезервната ми подкрепа, както и на куп други ХОРА от форума!

Благодаря ти!

Знам,че е така и факта,че вече 3-ма колеги ми се обадиха да ме поздравят за това което съм написал ме кара да се чувствам още по-добре!

За мен тази тема е приключена и повече няма да пиша тук за да не правим поредната съпунка, в която аз нямах желание да бъда намесван!Който иска да си пише тук и да си лекува бедната душичка

Адрес на коментара

Димо, не трябваше да пускаш тази тема!

Забележката ми към теб е само една - вносителят на АТЕ за България работи на някакви бомбастични цени за определени артикули и е редно да предупреждаваш хората за това, както аз предупреждавам за някои непремерени цени на MOOG.

Nico ми пъръчва накладки за ML и му ги взимам за 110 лв на Pagid, а Манимпекс обявява в онлайн каталога си 280 лв. Дори и да ми направиш 35 % отстъпка цената е 182 лв. Нали се сещаш за кво иде реч.

Знам, че си коректен с хората и са доволни, на господинът Тенев с глупостите си здравата те изложи и съжалявам за това.

Ако все пак си ми обиден извянявай, но не се чувствам виновен.

От фирмата, където работиш сме взимали "на пожар" някои неща, но през друг твой колега. Беше за колата на съдружника ми.

Също така искам да ти направя забележка, че ти предложи датите за събирането на хотел "Здравец", но не успя да дойдеш. Някак си не красиво това от твоя страна.

Лека и приятна вечер Димо. :hilezh:

p.s. Забравих за Билщайна - нещо има оплаквания от него, но не те обвинявам в нищо. Дефекти дават и други известни марки, но не чак толкова. Аз също нямам какво да пиша тук и темата е изчерпана за мен. :hilezh:

И исках да ти кажа, че добросъвестно препращам колеги към теб поне 1-2 пъти месечно.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Батя до ся не сме имали пререкания, дай и за в бъдеще да нямаме, с примери за цени нема изкачам рЕзко, щот трее набутвам и други хора задочно в"диалога" и ше стане мазаляк. А такива драми не ме кефят. Както и да е. Да си останеме както до сега, просто не си обръщаме внимание взаимно? :bia:
Супер безпредметно е да се комуникира с разбирачи на това ниво.
Кхкхкхкхххххххх, батя само уеко да вметна, че ти твойта мега модна кошница, си я ремонтираш точно при "разбирачите от тва ниво" :lol: Сервизи нЕма да конкретизирам, ма некси май пак се поизхвърли в типичен твой стил. ;) Ся там, юридическата част прави се на вещ, но точно тази материя автомобили и авточасти, недей мноЛ съ изметваш щот става леко комично. :bia::bia: Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Кхкхкхкхххххххх, батя само уеко да вметна, че ти твойта мега модна кошница, си я ремонтираш точно при "разбирачите от тва ниво" ;)

Батя, само да вметна, че аз моята кошница не съм я ремонтирал изобщо ;) Ти си тоя с вечните ремонти, ма това щото ти е много бърза класиката /а.к.а. последната истинска кола/ :)

Това първо. Второ няма ;) ;)

Дори да ми се наложи да я ремонтирам, можеш да си убеден, че няма да е при човек, който ти познаваш. Или поне не го познаваш от форума :)

Не че всичко това има нещо общо с темата и качествата на г-н Д :bia:;)

Адрес на коментара
Батя, само да вметна, че аз моята кошница не съм я ремонтирал изобщо :rotcol: Ти си тоя с вечните ремонти, ма това щото ти е много бърза класиката /а.к.а. последната истинска кола/ :)

Ми аз лично я видях в сервиз. :lol: Даже иам снимки на маняшки изрисуваните ти плюс и минус на климатроника с ПИРОН! Та уеко некой май го хванахме в лъжа. ;):lol: Нема значение тва не го дискутираме в тази тема. Второ прави разлика, между ремонт и ъпгрейд, ако са ти сложни тези понятия и разликата между тях щи ги разясня. :(

Това първо. Второ няма

Дори да ми се наложи да я ремонтирам, можеш да си убеден, че няма да е при човек, който ти познаваш. Или поне не го познаваш от форума :)

И аз мойта мисля, да я пратя на Далбек да я попрегледа, ма кога ще е не знам. :lol: Дотогава я правя при наличните от "онова ниво" :rotcol:

Не че всичко това има нещо общо с темата и качествата на г-н Д

Бе тва с нивата имаше много общо, но както и преди писах, от такива теми смисъла е нулев. :(

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
И аз мойта мисля, да я пратя на Далбек да я попрегледа, ма кога ще е не знам. :lol:

Миналата седмица говорих с него и каза да не му се вясваш воабще, запалил си го с пари......

Адрес на коментара
Даже иам снимки на маняшки изрисуваните ти плюс и минус на климатроника с ПИРОН!

Чест ти прави, че знаеш кое и, най-вероятно, какво е климатроник :hilezh:

Иначе, по другите въпроси, мога да ти обясня какво и къде си видял, както и защо си го видял там и каква е била причината и резултатът от престоя на колата ми там, но няма да го направя по най-малко 2 причини:

Първа, и основна, ГРАМ не ме интересува точно твоето мнение. Това по всеки един въпрос, еле пък по отношение на мен или коша ми. Това съм убеден, че ти е ясно :rotcol:

И втора, класически попадаш в групата, на която няма смисъл да й се обяснява, за която споменах по-горе. Та отдавна съм се отказал да се опитвам :rotcol:

Дай да се насочим към Димо и ако някой има да казва нещо по въпроса да го казва. Ако ли не, темата е изчерпана, и значи може да се заключва. :stupid:

Адрес на коментара

Кокич, и всички, които в другата тема косвено или пряко засегнаха Димо ,

Димо е правото си да се защити, след като беше намесен в темата.

Човекът :hilezh: не е излъгал никой за нищо (или поне аз не знам) - нито за цени, нито за части ... всички, които сме купували части от Димо, от самото начало сме знаели за каква марка става дума и на каква цена ...относно качеството на частите - Кокич, не ги произвежда Димо тия части, че да казва кое как е ... а и дори тук във форума за повечето "ТОП" марки сме виждали всякакви противоречиви мнения.

Относно цените - доколкото знам Димо не е собственик на магазина, така, че ценовата политика, едва ли я определя той , пък и живеем в пазарна икономика - ако те устройва цената - купуваш, ако ли не - търсиш другаде, няма място за коментари в тази посока...

Относно забележката Коко100:

Забележката ми към теб е само една - вносителят на АТЕ за България работи на някакви бомбастични цени за определени артикули и е редно да предупреждаваш хората за това ...

Кокич , ти, аз, или кой плаща заплатата на Димо?-и следователно той чии интереси да защитава ???

Това да се сравняват цени на различни производители и търговци за един и същ вид стока си е работа на клиента - не на търговеца .

Неговата роля е да ти достави това, което искаш и на цена, на която си се съгласил ... Ако мислиш , че е скъпо - не се съгласявай, братче, ходи и купувай по-тънкажно ... Всеки сам решава. Димо не е стъпал на никой на врата , за да купува от него

Адрес на коментара

Тъй като Ради спомена и въпросния въздушен филтър, закупен от мен, съм длъжен да уточня, че Марката не беше Шампион, защото във мойте таблици с ремонти, цени и консумативи която си водя, не съм записал, вероятно е "Хенгст" т.к. беше непозната за мен, закупих на цена 15лв(която предполагам е след направена ми отстъпка)

Димо много вероятно да си спомни, че съм пазарувал и за др. коли от него, на приятели, но за това не си водя статистика(бензинов филтър за Рено Еспас 2.2 бензин по спомени беше 19лв с отстъпка) а за някой части съм се обаждал аз, но съм пращал друг да вземе.

След като излязох от магазина отидах до съседния до него да си купя въже за теглене и разни други дреболии, и там м/у другото попитах и за филтъра където ми казаха цена от 8лв. - марка не знам...

Тава са само факти!!!

Преди около 7 дни отново си купих такъв филтър(марка пак не знам) от магазин Опел на ул."Търново"3-5(недалеч от магазина на колегата) на същата цена от 8лв.

Никой не искам да обидя, нито да обвинявам, аз лично не съм за 7-8лв., не вярвам да ме направят по богат.

Адрес на коментара
Дай да се насочим към Димо и ако някой има да казва нещо по въпроса да го казва. Ако ли не, темата е изчерпана, и значи може да се заключва. :hilezh:

2 пъти вече писах, тоя сорт теми са некви мега тъпи. :stupid:

Адрес на коментара

С риск да засегна КОКО-100 ще го попитам,ти какъв се явяваш като предлагач на части.

-Вносител

-Дилър

-Препродавач.

Това го питам с цел да си изясня ролята ти в продажбите.Продаваж гуми,резервни части и т.н.А в същност какво работиш де факто.При покупка м/ду теб и Димо или Швепса винаги бих избрал втория и знаеш ли защо.Защото ясно знам че Димо продава части а не ги прекупва,независимо на каква цена.Качеството винаги е на цена,който гони евтиното винаги съжалява.

С Димо не съм имал взимане даване освен на маса и нямам лошо мнение за него за разлика за некои други...

Адрес на коментара
2 пъти вече писах, тоя сорт теми са некви мега тъпи. :D

Е те тук вече няма как да не се съглася с теб :)

Между другото, време е да махнеш социалното си послание "Бан за г-н Тенев". След кратка, но драматична ЛС кореспонденция, свърших тази работа :steinigung:

Адрес на коментара
... време е да махнеш социалното си послание "Бан за г-н Тенев". След кратка, но драматична ЛС кореспонденция, свърших тази работа ...

Е те тука изкара и една бира и от мен :):D:steinigung:

Адрес на коментара

стига ве, верно ли го свалихте Вучков от екран баси ...

а колкото до г-н Д - неговата тема в Продава е към 89 стр, пълно с въпроси и съвсем коректни отговори, ясно видими от всички, относно марки, цени и квото се сетите. Никакви потайности на ЛС и бла-бла ... За по-коректен начин на работа аз не се сещам.

Адрес на коментара
С риск да засегна КОКО-100 ще го попитам,ти какъв се явяваш като предлагач на части.

-Вносител

-Дилър

-Препродавач.

Това го питам с цел да си изясня ролята ти в продажбите.Продаваж гуми,резервни части и т.н.А в същност какво работиш де факто.При покупка м/ду теб и Димо или Швепса винаги бих избрал втория и знаеш ли защо.Защото ясно знам че Димо продава части а не ги прекупва,независимо на каква цена.Качеството винаги е на цена,който гони евтиното винаги съжалява.

С Димо не съм имал взимане даване освен на маса и нямам лошо мнение за него за разлика за некои други...

Любо, въобще не съм длъжен да обяснявам какъв съм и всичко тръгна почти на майтап с едни гуми Малоя за Явор-Magnus, който за съжаление не влиза във форума. Понеже негласно ме обявяваш за прекупвач ти казвам, че не съм такъв. :)

Основният ми източник на доходи е от съвсем различен бизнес. Не е проблем да се "капсуловам" и да работя само с познати, но това мисля няма да е от полза.

Работя на лични, както ми е направена забележка по определени съображения. И до момента не съм се намесвал в 89 страничната тема на Димо, няма да го направя и ще продължавам да му пращам хора при необходимост.

Пак подчертавам, че темата не беше нужна, а виновника за нея не е писал грам тук.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...