Jump to content

Recommended Posts

Абе да питам.

Какво тука разбирате под "пазарна цена"?

Защото когато предложих акумулатор за 300лв в една тема и скочи целия форум получих първото си предупреждение в живота тук.

НЯМАМ ЛИ ПРАВО ДА ПРОДАВАМ АКУМУЛАТОР ЗА 300 ЛЕВА?

И какво ви дреме за колко го продавам?

Въобще много батки тука да дават тон в живота.

РЕКЛАМА:

Продавам акумулатори с 200% надценка над цените на КОКО 100 С4.

Доставка на място. Безплатна диагностика на колата. Безплатна смяна и регулировка на ел.системата.

ДОЖИВОТНА (в рамките на жиота на собственика) гаранция на акумулатора. С безплатна подмяна на произволно място в точка на страната при обаждане по всяко време.

СКЪПО ЛИ Е?

Абре ДЕЦА, одете си гледате английския... :hilezh:

Адрес на коментара
В смисъл подаряваш части?

Все още не! :hilezh:

Понятието прекупвач е характерно за селскостопанския сектор, където продукта се препродава през няколко лица или фирми.

Адрес на коментара
Все още не! :hilezh:

Понятието прекупвач е характерно за селскостопанския сектор, където продукта се препродава през няколко лица или фирми.

:bia: Не знаех, че касае само селскостопанския сектор.

Адрес на коментара
Е те тук вече няма как да не се съглася с теб :hilezh:

Между другото, време е да махнеш социалното си послание "Бан за г-н Тенев". След кратка, но драматична ЛС кореспонденция, свърших тази работа :wall:

Ура тоя беше некъв мега тъп и депресиран ,надявам се е било банан поне за 3 години :)

Адрес на коментара

В интерес на истината замесването на името на Димо и нададките към него в предишната тема бе доста сериозна изненада и за мен.

Мога смело да заявя, че по-коректен и отзивчив търговец в Интернет лично аз не съм срещал. А пазарувам в мрежата повече от редовно.

Не вярвам и някой, който е пазарувал от Димо да може да го обвини за каквото и да било и да се повлия негативно от изписаното тук по негов адрес. Нормално е части на различни марки, да са на различни цени. Клиентът преценява какво точно иска и какво е склонен да плати за него.

:hilezh: Димо.

Адрес на коментара
Ае ма, шси трая обещавам, ше зеем пуканки и за теб. :hilezh:

Хахах, говорил съм с дилъра на пуканки, имало отстъпки за мен, понеже съм бил организирал прожекции за половината форум... ма оная... другата, не ... оная дето ме мразела, оная дето ме обичала... Дълга история. :hilezh:

Бе бате, все едно да работиш в АЕЦ а и да доставяш урана примерно, ма да го взимаш от братушките легално, ма от време на време не баш...

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара

Бе бате, все едно да работиш в АЕЦ а и да доставяш урана примерно, ма да го взимаш от братушките легално, ма от време на време не баш...

Интересно това какво беше.Беше почти заличено но леко се виждаше.Хем е изтрито,хем не е.

Май рано съм се включил в сериала.

Адрес на коментара

Помолих да прекратим ненужния спор. :hilezh:

Дал съм обяснения и мисля съм доста ясен!

Ако все пак някой продължава да ми "точи брадва" ще има и адекватен отговор. ;)

Просто спора беше спонтанно предизвикан от един кретен, който вече е БАННАТ и искам да се приключи. :)

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...