Jump to content

НАЙ-ПОСЛЕ И МОЯТ ДЕН ДОЙДЕ


MAPTO7007

Recommended Posts

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито колега,много безаварийни километра ти желая,със здраве и кеф да си я караш.Добър избор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Мерси а дано всичко да е както си трябва само незнам с тия дупки как ше се оправя амъъъ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука в тая пуста Дупница се скапаха всички пътища улички и т.н аз не че карам бързо и т.н внимавам ама и все пак разни безобразни философи само ме плашат тука пффффф...

Имам и едно питане някой колега беше сложил някъква тръбичка /маслена магистрала/ с по широк отвор или незнам къкво беше има ли смисъл да слагам текова нещо или да си купя нова стандартна за модела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,много безаварийни километра ти желая,със здраве и кеф да си я караш. :bia:

П.П. Все си мислех че ще взимаш Акцизната А4-ка на Радослав 71 :arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!!

За първи път виждам такава наточена А4-ка.

Мога да ти дам отговор за обслужването най-добре ако ми пишеш номер на рамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

нямаше да я взема колега levis първо защото няма quattro

второ щото неговата е спецялна S-linе и е с един куп бонуси на много изгодна цена.

и тъка нататъка ... тази дето взех ми е достатъчна че и в повече ако ме питаш Кожения салон не ми трябва,Ел.седалките също ама ето на ... по нататъка мисля да търся Рекаро салон-а с Алкантар където е той максимално ме кефи.

п.п Ради ако влезнеш в темата ми и прочетеш: Аудито ти радва и съм сигурен в нещата и бонусите които даваш към него ... само незнам защо си го причиняваш с тая цена и после наистина се чудиш защо няма интерес.

Аз може би извадих късмет с тая кола незнам.

Пожелавам ти за сетен път успех дано продадеш своето.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батя по-добре си направи твоя алкантара,че ако търсиш друг нема да е на тънка цена ако е читав и е много много рядък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ще му мислим като му дойде времето сега за сега с тоя ще е ... бих прикачил снимка на това дето искам ама рано е още и тъка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Все си мислех че ще взимаш Акцизната А4-ка на Радослав 71 :arrow:

За тази А4-ка те бъзнах Много я UP-ваше :arrow:

Относно новата ти придобивка,Макар че съм Анти-фен на А4 :bia::bia: ,камо ли седан,твоята много ме радва. :) Да ти е честита още веднъж ;)

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

хаха мерси ... аз ми се иска РС4 от същата серия Б5 ама на тоя етап няма пък и съм младичък още времето е пред мене не е късно някога да я взема нещо като мянашка мечта ми е хъхъ :arrow: :arrow: :bia:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос колега! Толкова добре оборудвана и ефектно изглеждаща Б5-ца отдавна не бях виждал! Евалла! :flipoff: Само да те слуша и да ти пази здравето и живота! Наздраве! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега daks за добрите пожелания и да ти се връщат многократно на теб и всички останали ...

Вярно не е 180-коня ама бат Стефчо се надявам след време да се погрижи да стане точно като заводските 180-к.с с неговите чипчета .... и тъка за сега ще се радвам и на 150к.с който са ми напълно напълно достатъчни.

Мерси за пореден път на всички ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита и от мен градски.Мн е готина направо хваща окото(ще те видя с нея все някаде няма да ми обегнеш :lol: ). Дя я караш с кеф и само да я обслужваш. :nixweiss::bia:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз тебе съм те виждал някъде ама немога се сетя къде хаха ... ама оставало в тоя голям град да не се и видим хххх :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Супер попадение! Само готини моменти и милиони безаварийни километри ти пожелавам! :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто,първо най искрени поздравления от мен и пожелания за безавариино каране,колата ти е страхотна и на много добра цена си я взел.Влизам тук защото колега на име Жоро ми е написъл в темата да погледна колата ти.Никога не съм предполагал,че ще купуваш моята кола,съвсем ясно каза,че търсиш куатро а моята не е с него.Предлагам да напишеш,като свършиш с обслужването и регистрацията,къде е отишла цената,ще е интересно за колегите.Ако приемаш съвети,задължително смени при обслужването тръбичката за мазане на турбото(метална е с армиран маркуч в двата края,тя и това че се запушва,убива турбините на тези коли),гумирания маркуч в краищата започва да се разлага и прави тапа,другите неща по обслужването са ясни.Да не пропусна една съществена разлика между нашите коли моята е доста по ЕВТИНА.Честито,още веднъж и да я караш с здраве. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега daks за добрите пожелания и да ти се връщат многократно на теб и всички останали ...

Вярно не е 180-коня ама бат Стефчо се надявам след време да се погрижи да стане точно като заводските 180-к.с с неговите чипчета .... и тъка за сега ще се радвам и на 150к.с който са ми напълно напълно достатъчни.

Мерси за пореден път на всички ...

Колега, да ти е честита и само радости с нея! А колкото до Стефчо, вярвай ми ще я направи още по-желана и обичана :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега Ради ... обслужване ще и бъде направено със сигурност и цени ще бъдат написани ...

Благодаря на всички за добрите пожелания ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...