Jump to content

100 години Ауди


vivanova

Recommended Posts

Колеги,

Мисля, че е редно да отбележим и ние с гръм и трясък 100-годишнината на Ауди! :rolleyes:

Предлагам в тази тема да споделяме и отбелязваме интересна информация за събитието, както и материали, снимки и други подробности, които ни вълнуват.

Ето и малко инфо:

1. http://www.essex-audi.co.uk/blog/audi-news...event-calendar/

2. http://microsites.audi.com/100years-online...html?locale=eng

Поздрави на всички от мен ;)

Редактирано от vivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Брей! Даже и награди дават.... Естествено са го направили много секано щото ти задават 3 въпроса и трябва да отговориш правилно и на 3-те за да ти дадат някоя-друга точка. Ама пък за без пари толкоз :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво му се радвате толкова, все едно на някой от Ауди му пука за вас :respekt: По случай рождения ден на марката да вземат да пуснат поне сериозни намаления или някакви други изключителни преференции спрямо нас потребителите. Баси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има игра с въпроси, възползвай се :)

Въпросите от втората седмица излязоха, поне за регистрираните от миналата седмица :hilezh:

Ако някой иска да трупа точки, пък не му се рискува с отговорите, може да ми пише на лично...ще ги следя всяка седмица :hilezh:

2009 - The year of Audi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Week 7:

1. B (What is Frank Martin's company car in the film "Transporter 3" - Audi R8 / Audi A8 / Audi Q7)

2. A (When was the first Audi TT launched on the market - 1998 / 2001 / 2003)

3. A (When was the first Audi A4 built - 1994 / 1998 / 1999)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен - не. Иначе ще убият желанието на хората да следят "играта" и да участват, стимулирайки всички да си регистрират по още един акаунт последната седмица преди края и да дадат само верни отговори. Не са и писали че това е изискване (само верни отговори) за да имаш шанс да спечелиш. Просто си участваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе еба си излагацията е този сайт - зверски бъгав, включително и скрийн сейвъра който е на разположение за теглене. Поне при мен на вистата гърми постоянно. А сайта се опуква постоянно независимо от браузера - ИЕ или ФФ

Дано тези дето пишат софтуера за колите да са по добри... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Дано тези дето пишат софтуера за колите да са по добри... :hilezh:

Отиваш на "Цариградско шосе" 40-ти номер (след кръговото) и питаш в Джонсън Контролс колко бъгаФ го пишат софтуера за авомобилната индустрия :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...