Jump to content

Още една А6-ца в Клуба


sunshai

Recommended Posts

Здравейте колеги :hilezh: д а се похваля вече и аз съм собственик на Ауди А6 1.8Т 98ма година.Колата е с дясен волан ,миналата седмица я купих от Англия и съм много доволен,предишния собственик я е държал в перфектно състояние :hilezh: .Другия месец в началото започвам обръщане на волана.Търсих из форума тема за обръщане на волан ,но не намерих нищо .Ако някой от вас се сеща за подобна тема нека да даде линк да я разгледам ;)

Имам доста въпроси но сега няма да ви тормозя и ще ви пусна снимки :hilezh:

07052009j.jpg

07052009001j.jpg

07052009002.jpg

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако обръщането има нещо общо с това на А4/В5, филма е много голям....

Колега модификацийте на Ауди са ми малко тъмни :hilezh: и не се сещам за какво Ауди говориш(предполагам А4).Утре чакам да ми докарат всички части накуп за обръщането на волана,то е ясно че ще е голям филм :hilezh: но съм го решил твърдо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди се бях навил да си търся С5 1.9 защото там е фраш даже има много с 131 к.с., но добре че се отказах защото играта наистина е голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Дано слуша, много бяга и малко харчи! Дано не те изтормози обръщането на волана. Успех! :blackey:
:rolleyes: Ъ-ъ-ъ частите, дето остават след обръщането кво ги праят:-табло,кормилна рейка,ел.инсталация,тръбопроводи,декоративен капак върху мотора,стъкла на фарове,кормилни щанги,гредата отпред с номера......че не мога се сетя :blackey: Редактирано от комбито
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ел. инсталацията се удължава по принцип, декоративния капак е същия на двигателя.

Как е същия на а6 С4 например заради сервото е орязан доста в задния десен край при дясната дирекция.....

Редактирано от комбито
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност филма ще е як :rolleyes: но се зареждам с търпение и нерви и другия понеделник живот и здраве скачам с двата крака.Днес чакам да докарат частите за обръщането,мисля по време на обръщането да нащракам доста снимки и да направя тема !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можа да събереш пари за нормална кола :P:flehan:

Колега тази ненормална ли :P ...да не би да си мислиш че съм я взел подарък ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid: Ъ-ъ-ъ частите, дето остават след обръщането кво ги праят:-табло,кормилна рейка,ел.инсталация,тръбопроводи,декоративен капак върху мотора,стъкла на фарове,кормилни щанги,гредата отпред с номера......че не мога се сетя :lol:

На мен в КАТ ми казаха че трябва гредата с номера винаги да я карам в багажника за сверка

:hilezh:

Колега честито за колата , но що не пробваш да свикнеш на дес . волан

Не е толкова трудно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен в КАТ ми казаха че трябва гредата с номера винаги да я карам в багажника за сверка

:hilezh:

Колега честито за колата , но що не пробваш да свикнеш на дес . волан

Не е толкова трудно

Айде спести моля те тъпите предложение,за да нема пострадали по улиците.Евала на пича,че се е решил на тази стъпка с цел неговата безопастност и на другите :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Евала на пича,че се е решил на тази стъпка с цел неговата безопастност и на другите :hilezh:

А още по-голямо евала, щЕхме да му правим на пича, ако си беше зел нормална кола, с цел неговата безопастност и на другите. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А още по-голямо евала, щЕхме да му правим на пича, ако си беше зел нормална кола, с цел неговата безопастност и на другите. :)

Колега прочети темата от начало :hilezh: колата следващия понеделник е в бокса за обръщане на волана!!!Както казах ще приложа снимков материал по време на обръщането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Сменя се така наречения щит отпреде с номера на рамата. Не се залавяй на това.

Сменя се само предния панел зад педалите,номера на рамата е на съвсем друга ламарина и няма нищо общо :lol: .Вече съм в процес на обръщане на волана,живот и здраве като свърша процедурата ще пусна 2-3 снимки :flehan: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дано никой да не утрепеш.

:):bia: Колега прочете ли че му обръщам волана...или така просто изпъкваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...