Jump to content

много добър сервиз


Recommended Posts

ПРОИЗХОДА НА ЧАСТИТЕ ИМ С КОИТО РАБОТЯТ,ЧЕ ТЕРИТОРИЯТА НА СЕРВИЗА МИ СЕ НАПЪЛНИ СЪС СМЕНЕНИ ОТ МОЙ КОЛЕГИ " ОРИГИНАЛНИ ЧАСТИ " ПО АВТОМОБИЛИТЕ НА КОЛЕГИТЕ ОТ ФОРУМА

Викаш сме прости и тъпи и само на ментаци налитаме. И сме си прости селяндури. :flipoff:

И да те попитам за колко взимаш вискосъединител BEHR за АВС мотор на Ауди, че леко си се поолял. А съм сигурен, че е бил "китайче".

И дали таксуваш литър чешмяна вода, като оригинален антифриз??? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не ве пич, даже наши общи познати твърдят, че си точен.

Нищо лично.

Само питам защо ремъка там, в авто 1 е 25 лева, а при теб е 37 ? Щото не си вносител, вярно.

Да наистина ремъци Gates не внасям и ги взимам от Ауто плюс, както и други продукти.Не може да се внася всичко

Ето прикачвам ти снимка от ценовата им листа за да видиш колко струва там..

Аз съм му го дал на него за 30лв

post-1240-1272607497.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ви хора рядко прости същества сте.По принцип има адски много сервизи които да си правите колите,МОЛЯ НЕ ПОСЕЩАВАЙТЕ СЕРВИЗА.!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ви хора рядко прости същества сте.По принцип има адски много сервизи които да си правите колите,МОЛЯ НЕ ПОСЕЩАВАЙТЕ СЕРВИЗА.!!!

Спокойно де.........няма нужда да ни се молиш...............едва ли някой се е залЕтел да идва при теб :respekt:

П.С.Но все пак.........като се замисля,един ден като ми се свърши водата в казанчето за чистачките............бих дошла да ми налеете "орЕгенална вОда от чешмата" стига да не ми земете и за това 700лв :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся си сервиз в София, където мога да закарам кола (Ауди), която искам да купя за пълна диагностика.

Случайно попаднах на тази "битка" тук и установих, че от форум за потребители сте го превърнали във форум на търговци.

Все пак моля за помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на тази "битка" тук и установих, че от форум за потребители сте го превърнали във форум на търговци.

+1

Уви,когато става въпрос за пари,ударите под кръста са неизбежни... :hilezh:

Иначе и аз все още си търся"моя"сервиз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся си сервиз в София, където мога да закарам кола (Ауди), която искам да купя за пълна диагностика.

Случайно попаднах на тази "битка" тук и установих, че от форум за потребители сте го превърнали във форум на търговци.

Колега аз не съм търговец.....в случая съм потребител от форума,който изказва мнение от личен опит след посещението ми във въпросния сервиз!!

Чувала съм добри отзиви за колеги от форума,като диагностици а именно Мишо от Горубляне или Жоро от Суходол,координатите им ги има във форума.

Редактирано от vasilenna_7577
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ви хора рядко прости същества сте.По принцип има адски много сервизи които да си правите колите,МОЛЯ НЕ ПОСЕЩАВАЙТЕ СЕРВИЗА.!!!

Ебаси паляка <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро "суходолския" "аудито" вече не е в суходол.И като почне да те омайва "приятелию виж сега..." и още такива епитети. След множество негови подвизи срещу моята кола и още коли на мои приятели няма да стъпим повече там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо е най-добрия колеги :gut: Всички съм ги обиколил за едни вибрацийки след смяната на ремъците от Вентомана(със златните части от 1150лв и то афтърмаркет :bia: ) и мога твърдо да кажа,че Мишо каквото пипне няма мърдане,а и търси проблема ,а не "дай да сменим това пък ще видим".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смея се с глас, после аз съм правил циркове :hilezh::blink::hilezh:

Дружно да си вземем по едно Поло и спираме с ремонтите и сервизите :bia:

Съжалявам за разправиите ти колежке.. Аз съм забелязала че в сервизите като видят сама жена с кола и и одират кожата докато те гледат мазно и лакомо ;)

Вие колежке пък откъде изпълзяхте?

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смея се с глас, после аз съм правил циркове B):hilezh:B)

Дружно да си вземем по едно Поло и спираме с ремонтите и сервизите B)

За тебе цирк...........за други драма :lol:

Даже Полото може да е едно.......оборотно клубно :lol:

Вие колежке пък откъде изпълзяхте?

Колежката е френдка........мани не я поливай :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам ви хора рядко прости същества сте.По принцип има адски много сервизи които да си правите колите,МОЛЯ НЕ ПОСЕЩАВАЙТЕ СЕРВИЗА.!!!

Кажи за калника бе леке?

Бяло петно ли се появи в мозъка ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТО ДОЙДЕ ПРИ МЕН УГОВОРКАТА БЕШЕ АКО МОЖЕ САМО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕЩА И АКО МОЖЕ И БЕЗ ПАРИ
Е те тва хвани ми го обясни,че немоа да разбера,кое точно ми смени и то за без пари!?Аз 700 лв. платих за какво и ти какво ми смени без пари?

Aз също зададох въпрос на който не ми беше отговорено,а държа да чуя отговора!!!

Но не ни се отговаря,защото ние сме прости същества и му е под нивото явно да ни обяснява.Единственото,което не му е под нивото е да ни вземе парите за некой ултра як ремонт :hilezh:

П.С.Ради ти не си ли чувал,че увалването на калници е екстра по някои сервизи и ти го правят безплатно,само защото си си закарал колата при тях..............даже и в сервизната книжка ти го вписват.......влиза в графата "Подобрена визия".........ма ние нали сме прости и питаме ли питаме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чета и не мога да повярвам,че един ремонт на рейка може да струва такава неземна сума 700лв :D ,сигурно са правили и основен ремонт на мотора. :D

Чисто нова рейка с накрайниците на ЗФ с доставката излиза около 1200лв

Не познавам лично никой в сервиза,а и не искам да обиждам никой,но като чета тук посочените цени за работа и се разтрепервам.

200лв за работа /смяна на предница на ауди Б4/,като майстор и с читаво оборудване работата е не повече от 2ч.

На моята 100-ца сменявах всичко гумено по предницата,включително и тампоните на моста,лагери на макферсона и носачите .Всичко стана на канал/разбирачи ми казаха ,че без подемник не ставало/ и цялата операция беше за 2.30ч,без да използвам пневматични инструменти и ми струва само 20лв за реглаж и моите усилия.Вече над 20000км,няма хлоп-троп.

Цените в София са направо безбожни.

Никога не бих платил горепосочените цени в темата за тази работа.

Съжалявам за колежката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Не ве пич, даже наши общи познати твърдят, че си точен.

Нищо лично.

Само питам защо ремъка там, в авто 1 е 25 лева, а при теб е 37 ? Щото не си вносител, вярно.

Сори за въпроса.

Колегата ,thesaint11 е точен и още как.От него си пазарувам и ще продължавам да го правя.Любезно и възпитано момче.Дали ми е взел повече за нещо което може да се намери с 2,3,5 лв. по евтино не е важно, важно е отношението а тои определено има добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...