Jump to content

Въпрос относно б4...


Ganev87

Recommended Posts

А бе хора какъв разход на гориво правите с Б4-ките?Само пишете и какво карате 2.0куб. или какъвто ви е модела,защото съм решил да купувам б4-ка и ми беше интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, здравей и добре дошъл във форума!!!

изпозвай търсачката, дай на разширени, дай само този раздел на форума и напиши думата разход и ще видиш поне 10 теми в които се дискутира точно това ...

разхода нали знаеш, че при всяка кола е "според зависи" - 1.това колко ти е "тежък" кракът; 2.климатици, парно ... ; 3. но не на последно място в какво състояние е колата!!!има ли нещо да се прави по нея, да се сменя, да се доизкусорява, защото силно казано "перфектна" кола няма, а и в наща татковина е трудно ... да се постигне такова явление :rolleyes:

все пак ето моя разход :

Ауди Б4 2000/90 - градско - 11-12 (климатик,зимата парно), 7-8-9-10 извън града, зависи от това как карам, попринцип не съм състезател, но и понякога се отпускам ... за смесено не мога да кажа, не съм се старал да засичам точно, но предполагам около 10 ...

упсех, виж търсачката !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора какъв разход на гориво правите с Б4-ките?Само пишете и какво карате 2.0куб. или какъвто ви е модела,защото съм решил да купувам б4-ка и ми беше интересно.

Недей купува - много горят. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тука вече се скарам ми се струва :bia:

колега...колата е супер,здраво и мисля че на фона на здравината разхода няма да ти прави впечатление!

ако пък искаш купи си един убаф Фиат и после да та е яд!!!ше ти арчи малко,ама на чаркалъци нема да му насмогнеш!!!ти решаваш! успех :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б42000,16в,АЦЕ-14-15газ.Бензин към 12-13.Това в София.На дълго 10-11газ,бензин не съм засичал.Абе взимаи,2-3лв.на 100км къде неотишли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно не разбрах - как караш А4 и те интересува разхода на Б4? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е Б4 АБК мотор 2.0Е 115 к.с на дълго ми гори 8 газ градско 11 с климатик без го докарва до 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извънградско 9; градско 12-14 в зависимост от задръстванията винаги с включен климатроник. 2л ABK двигател 115 к.с. АГУ II поколение със стъпково моторче и управляваща го електроника следяща сигнала от ламбда сондата и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята сая градско не съм я засичал,щото е много относително,особено ако висиш по кръстовища и т.н.

Извънградско ми е падала на 7.5 без клима,на абсолютно спокойно каране 110-120,но ми е горила и по 11 на 100,зависи от натискането.

Апропо разхода на газ като литри не е ли по-голям от този който би дала колата на бензин,и ако е така на колегите с газ дето са писали,на бензин извънградско колите им по 6 на 100 ли горят? :hilezh:

Редактирано от INFERNO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето АБК гори градско 17-19 газ с 225/45/17 и яко стъпка на 1 и 2 сигурно мойе и по малко да гори но нямам нерви да я пробвам,а изван града 120-160 ми гори 10/100 голяма разлика но е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да оспамя малко темата, понеже съм с б3 карбуратор :rolleyes:

Но на дълъг път - 7 газ,

градско 10-11 при среднонатоварено движение (Бургас).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...