Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

форума вече е на новия сървър, надяваме се да няма повече забавяне на работата с форума. Да си го ползваме с кеф и здраве.

Настроен е, поне това, за което сме се сетили. Ако забележите някакви проблеми пишете.

Audi Club Bulgaria Team

;)

P.S. Още не е кирилизиран .. знам, ще го направя ;)

Адрес на коментара
  • Отговори 105
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,

форума вече е на новия сървър, надяваме се да няма повече забавяне на работата с форума. Да си го ползваме с кеф и здраве.

Има проблеми с изпращането на лс.

Праща по едно на 10 минути, както отбеляза Пепи от Марс, без да изписва причина за грешката. Т.е. червеното каре е празно.

Освен това в профил като цъкна, ми показва, че не съм пускал теми. Празно е. Това едва ли е съществен проблем на този етап, предполагам е дреболия за отстраняване.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Има проблеми с изпращането на лс.

Праща по едно на 10 минути, както отбеляза Пепи от Марс, без да изписва причина за грешката. Т.е. червеното каре е празно.

Освен това в профил като цъкна, ми показва, че не съм пускал теми. Празно е. Това едва ли е съществен проблем на този етап, предполагам е дреболия за отстраняване.

Няма проблем при мен поне .. праща от профил, от шорткът ..

това за темите, незнам още

Адрес на коментара
Няма проблем при мен поне .. праща от профил, от шорткът ..

Току - що пак пробвах - това изписва при повторен опит в рамките на 10 на минути за пращане на лс. Да пробва и някой друг, освен? :flipoff:

> Грешка

Съжалявамe, но е станала грешка. Ако е възникнала въпреки коректно ползване на функциите на форума и обяснението по-долу не я оправдава, моля свържете се с администратор за повече информация.

Евентуална причина:

Данните са запазени!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Току - що пак пробвах - това изписва при повторен опит в рамките на 10 на минути за пращане на лс. Да пробва и някой друг, освен? :flipoff:

Работи, от този потребител. Проблема ще да е при теб

TEST RaDi_b4 Today, 15:29 - Readed

Редактирано от HITMAN1
Адрес на коментара
При опит да се търси през гугъл, линковете, които излизат не работят. Не знам каква е причината, но ако може да се направи нещо няма да е зле.

да, ново е URL-to http://audibg.com/forum, до няколко дена ще се осъзнаят

Адрес на коментара

Наистина не ми изпращаше съобщения иска 10 мин между две съобщения. На мен ми прилича на някаква антиспам защита, но както в моя случай имам нужда да проведа цялата си кореспонденция на л.с. е неприятно. Така че молбата ми е наистина да видите дали това не е някаква такава антиспам опция или конкретно към мен да е нсочена поради нещо?

Адрес на коментара

PM Flood Control

Enter the number of minutes users must wait between sending PMs. Enter 0 to disable flood control entirely.

тази настройка е с стойност 1 минута (както си беше)

Адрес на коментара

Проблема със скина и неговата промяна ще има ли?

От черен към син при преминаване в един под форум в друг.

П.С и забелязвам едно много дразнещо нещо.

Логофф-ва ме когато си иска през няколко секунди до към няколко минути.

Това се появи от близо седмица и е адско просто всеки път да се логвам.

Дори докато пиша мнение ме реже и трябва да копирам мнението да се логна да намеря темата и да го пейстна.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Проблема със скина и неговата промяна ще има ли?

От черен към син при преминаване в един под форум в друг.

П.С и забелязвам едно много дразнещо нещо.

Логофф-ва ме когато си иска през няколко секунди до към няколко минути.

Това се появи от близо седмица и е адско просто всеки път да се логвам.

Дори докато пиша мнение ме реже и трябва да копирам мнението да се логна да намеря темата и да го пейстна.

имаше сложен дефолт скин на някой подфоруми - махнах го - сега не ми сменя скин-а като избера про

може това да е бил проблема за логоф-ването, провери

Адрес на коментара

Да, някъде около минута е интервала за писане на ново съобщение, но преди това го нямаше.

За първи път от повече от година ми проработи автоматичното логване. :hilezh:

Адрес на коментара
Да, някъде около минута е интервала за писане на ново съобщение, но преди това го нямаше.

За първи път от повече от година ми проработи автоматичното логване. :hilezh:

това е защита от спам с лични съобщения

1 минута ми се струва нормално, ако трябва ще го махна

Адрес на коментара
1 минута ми се струва нормално, ако трябва ще го махна

Ако смяташ за необходимо задръж!

Знаеш, че Ви вярвам безрезервно на теб Станич и Хитмана! :flipoff:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...