Jump to content

Пак за носачите на А4 Б5


didoya

Recommended Posts

Колеги, някой може ли да деде линк или някакви напътствия как да поръчам от E-bay комплекта носачи на ATP ???... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 624
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, някой може ли да деде линк или някакви напътствия как да поръчам от E-bay комплекта носачи на ATP ???... :)

Имаш ли кредитна карта и регистрация в PayPal? Ако да - елементарно е. ще ти обясним как.

Иначе вече 1500 км изминах с новите носачи - засега няма подозрителни шумове, предницата е все така стегната. Другата седмица ще измина още около 1000 км и след това ще им направя детайлен оглед на канал и ще пиша как е състоянието им - в смисъл - има ли поддали тампони (че това го дават като слаба част на по-евтините комплекти).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли кредитна карта и регистрация в PayPal? Ако да - елементарно е. ще ти обясним как.

Иначе вече 1500 км изминах с новите носачи - засега няма подозрителни шумове, предницата е все така стегната. Другата седмица ще измина още около 1000 км и след това ще им направя детайлен оглед на канал и ще пиша как е състоянието им - в смисъл - има ли поддали тампони (че това го дават като слаба част на по-евтините комплекти).

Тампоните няма какво да те кахърят, те се продават отделно и се сменят. Шарнирите са проблема, засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещаш ли да ти се върти малко по трудно волана с новите носачи?

Мда, маааалко по-тежък е волана, ама то е нормално, все пак всички шарнирни връзки са стегнати. Старите носачи се бяха разхлопали яко:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз усещам волана по-тежък след смяна с ибейски носачи и вече 8000 км след смяната продължавам да смятам, че е по-стегнат от преди.

Какво ще кажат колегите след смяна със "маркови" носачи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са АТР, понеже купувах и други части, взех това което пакетно ми дойде най-евтино с доставката (взех си и бензинов и филтър-купе, тампони заден мост, задни накладки, комплект носачи - цена с доставка до врата 221 евро) . Бяха в кашонче само с номера. Марка не пише на тях.

АТР марка-производител ли е или се води фирмата, която ги продава?

post-17718-1252999099.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с носачи на Муфталчо.

И при мен волана е по тежък.

Имам около 1500 км.

Май е малко по лек от колкото в началото, ама със сигурност е по тежък от преди смяната.

Ясно ми е че едното колело се върти около 4 шарнира. Сигурно е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АТР марка-производител ли е или се води фирмата, която ги продава?

Само ги продава. Иначе твоите изглеждат 1:1 с тези на ATP. Май в едно мазе ги правят всички ebay-ски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли кредитна карта и регистрация в PayPal? Ако да - елементарно е. ще ти обясним как.

Към момента нямам, но ще гледам много скоро да се сдобия. Интересуваше ме просто някакъв линк ако може да дадете, за да разгледам нещата които предлагат и цените, защото е много вероятно да правя по-голяма поръчка (+ други части). Та... ако е възможно без регистрация на този етап...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от метал, не съм чул да ги правят, но "пластмасите"на Б4-та ми ги направиха от гетинакс (според мен е вечен материал, а и досега няма други изгледи).

Къде ти ги правиха ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересуваше ме просто някакъв линк ако може да дадете, за да разгледам нещата които предлагат и цените, защото е много вероятно да правя по-голяма поръчка (+ други части). Та... ако е възможно без регистрация на този етап...

Ето ти линк към моите носачи: ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги имам един въпрос,днеска за съжаление установих,че имам за смяна два носача от дясно.Утре трябва да ги купувам обаче майстора не ми каза как как точно се казват а аз не им знам имената те били 2 горни и 2 долни.Иначе като ги видя ще се сетя този как се казва: Долен десен преден ??

ЦЪК

Другия е като застанеш на дясната предна гума се пада десния най-горе те нали са два един до друг

.Извинявам се много обаче не ги разбирам и ме е страх да не купя нещо което не трябва.Знам,че мога да кажа на майстора да иде да си ги вземе обаче ще ми ги сменя без пари и не искам да го тормозя само :flipoff:

То верно е добре всичко да се сменя обаче как да изхвърля другите части като са бетон :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви светна една работа, моите ATP-та станаха на 20 000 км, понеже ми се счуваше нещо, на първоначалния оглед се оказа че преден долен ляв носач е със заминал накрайник(шарнир). Другото изглежда здраво. Може да е само този "дефектен", засега ще го сменя само него и ще видим какво става с останалото. Ако започнат да хлопат и другите, май ще си поръчам от някой Ауди център в Германия комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви светна една работа, моите ATP-та станаха на 20 000 км, понеже ми се счуваше нещо, на първоначалния оглед се оказа че преден долен ляв носач е със заминал накрайник(шарнир). Другото изглежда здраво. Може да е само този "дефектен", засега ще го сменя само него и ще видим какво става с останалото. Ако започнат да хлопат и другите, май ще си поръчам от някой Ауди център в Германия комплект.

Колега а колко струва там този комплект че още ме боли глава от цената в Порше БГ :P

И сигурно всички ще сме благодарни на линкче :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.de/QUERLENKER-SATZ-AUDI-A4...%3D11%26ps%3D63

Моите са такива. Можеш да пробваш и с

http://cgi.ebay.de/QUERLENKER-SATZ-AUDI-A4...%3D11%26ps%3D63

каква викаш беше цената в Порше?

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че само един заминал и то за 20 000 км и то на по-тежкото А6 и то със 17-ки джанти е доооста прилично:P 300 лева с доставката са все пак....ако се направи комбина се слиза и надолу в цената - за какво говорим. То само един "читав" иначе струва толкова.

При мен Моог и ТРВ за 30 000 км станаха леш.....за да ти убия желанието да наливаш в "читави".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.de/QUERLENKER-SATZ-AUDI-A4...%3D11%26ps%3D63

Моите са такива. Можеш да пробваш и с

http://cgi.ebay.de/QUERLENKER-SATZ-AUDI-A4...%3D11%26ps%3D63

каква викаш беше цената в Порше?

180лв. май беше само горната щанга и...загубих желание да питам за останалото :P

http://cgi.ebay.de/QUERLENKER-SATZ-AUDI-A4...%3D11%26ps%3D63

Моите са такива. Можеш да пробваш и с

http://cgi.ebay.de/QUERLENKER-SATZ-AUDI-A4...%3D11%26ps%3D63

каква викаш беше цената в Порше?

Сега погледнах,мислех че говорим за оригинални???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Оригинални" за 300 лв, 12 носача.....

Ако караме Дачии е Фъзможно

Колегата от форума който купува оригиналните части с отстъпка може да свърши работа,но пак ще е доста над 1000 комплекта :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте! Имам един въпрос... Нормално ли е след смяна на всички носачи колата (А4 Б5) да се "вирне"? Предницата се повдигна с няколко сантиметра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...