Jump to content

Предложение за създаване на вътрешна трудова борса.


Recommended Posts

Отдавна си мисля, че ще е полезна за всички ни една такава инициатива. В условия на криза мисля, че не е зле да знаем между нас си кой от какво се нуждае - кой какви работници/работодатели търси. Има го по други форуми, защо не и при нас???

Има си плюсове и за едните и за другите - коректността е превъзхождаща между нас и предполагам ще е в плюс да се познават предлагащите/търсещите. Всеки си пази името тук и това би било някаква гаранция. В тия неща има много измами, но тук надявам се няма да има. Какво мислите по въпроса??? :hilezh:

П.П. Ако се приеме, темата би трябвало да се пинне си мисля.

Адрес на коментара
  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това е страхотна идея и полезна.За пинване е задължително,админите ще го направят.Но как ще се формулира,тоест като обикновена тема ли?Понеже ще се почне едно лудо писане,трябва да е нещо подобно на раздели или нещо такова,нз.Ако знаеш подобни сайтове дай линк да ги разгледаме.Да придобием представа.

Адрес на коментара
Всеки си пази името тук и това би било някаква гаранция.
Няма гаранция Тони,аз например не градя име тук и със сигурност има и други като мен.
Адрес на коментара

Нямах предвид градене на име с комерсиални цели или правене на светец. Едва ли би искал да ти викат "оня измамника" или "лъжливия боклук". Все пак тука се познаваме (поне по-старите и по-активните) и не рискуваме с лекота доверието си. <_<

Адрес на коментара
аз познавам един от форума дето почна работа при друг от форума .Беше за кратко и сега не си говорят :)

има и други примери където не е така :hilezh:

Адрес на коментара

Май трябва един нов форум "Трудова борса" за целта. Ако има достатъчно теми де. До тогава ще е в извън темата....

Принципно и аз от доста време имам идея да си търся търговски представител за продажба на складов софт от форума, ама още се двоумя дали да пускам тема.

Адрес на коментара
Колко даваш? :bia:

Пакетче семки, бонбони "Карамела му", усмивка и ежемесечна благодарност. :steinigung::steinigung:

Идеята е добра, но у нашия форум просто няма как да изкара повече от един ден. Хранилките са сигурни.

Ами то за тва си има санкции баце, темата може да се обяви за сериозна и забранена за храна и кой му се ляля ше си отнася квот треа. :rotcol:

Адрес на коментара

Никак не е лоша идеята.Ако има хора, предлагащи работа що да не пуснат обяви, поне ще се отговори веднага. Аз от известно време търся да сменя работата и пускам CV-то в различни обяви от джобса, но даже и не звънят... какъв е тоя сайт и какви са тия работодатели не знам... :hilezh:

Адрес на коментара

Не знам как ще прокопса подобна тема като наскоро пуснах подобна че търся работа с заплащане над 2500 евро и темата ИЗЧЕЗНА. Явно модовете завидяха на темата и я изтриха. :steinigung:

Може би не е отговаряла на раздела "куче влачи рейс...". Явно трябваше да я пусна в Купува / Продава. Или мизата беше ниска.

Добре. Търся работа за над 3500 Евро на месец. :bia:

Адрес на коментара
Явно модовете завидяха на темата и я изтриха

Възможно е, след като са оценили часовия диапазон на темите ти съчетан с тяхното съдържание, да са преценили, че ти трябва специалист, какъвто в този форум няма...или поне няма такъв, писал в Какво работите :steinigung:

Адрес на коментара
Възможно е, след като са оценили часовия диапазон ...

Разбира се г-н бъдещ РАБОТОДАТЕЛ модовете, които са на заплата не могат да оценят възможността човек да пише във Форума след работно време когато си почива. Все пак не всички сме на нормирано работно време. Нали всеки работи на пазарен принцип?

Съжалявам че много от хората на заплата, съдейки по себе си решават за другите че по това късно време са употребили значително количество алкохол както самите тях. :bia:

Дали не е крайно време да се забрани работата на модератори които прекаляват с алкохола?

От друга страна нали не е забранено писането във Форума след употреба на алкохол или други опияняващи средства?

-----

Балгодаря на бъдещият ми работодател който си е загубил времето да разгледа част от моя профил! :bia:

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Аз от известно време търся да сменя работата и пускам CV-то в различни обяви от джобса, но даже и не звънят... какъв е тоя сайт и какви са тия работодатели не знам... :)

И аз наблюдавам същата тенденция! А определено съм имал попадения, на чийто профил отговарям на 100%! :) Вероятно позициите са "заети" още преди да се пусне обявата!

Адрес на коментара

Ако обявата е пусната днес, ти кандидатстваш, те си проверяват mail-а след 2-3 дена, преглеждат първите 50-100 човека/ ако въобще стигнат до тази бройка/ и от тях, ако си харесат някой, го вземат.

След като сте квалифицирани и работата е добра, отивате в офиса и си давате CV-то. Не гарантира успех, но няма да разчитате на заспал служител да ви намери в пощенската си кутия.

Адрес на коментара
И аз наблюдавам същата тенденция! А определено съм имал попадения, на чийто профил отговарям на 100%! :) Вероятно позициите са "заети" още преди да се пусне обявата!

Точно така...заети са!Общо взето не намериш ли работа чрез познат /и то неслучаен/ не може да се надяваш на добро заплащане и уважение ...

Адрес на коментара
Точно така...заети са!Общо взето не намериш ли работа чрез познат /и то неслучаен/ не може да се надяваш на добро заплащане и уважение ...

Защо ли имам наблюдения, че доброто заплащане и уважението се постигат с труд и държание, а не с протекции?

Адрес на коментара
Защо ли имам наблюдения, че доброто заплащане и уважението се постигат с труд и държание, а не с протекции?

Не казвам, че като имаш познат ще се въртиш като муха без глава....тогава даже работиш по-отговорно, защото по някаква причина са ти дали шанс и са ти гласували доверие!

А има и момент в който и на челна стойка да стоиш и по 25 часа да работиш........пак няма кой да те цени и уважава....и това зависи от манталитета и интелекта на шефа.....

Редактирано от ЛОШКА
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...