Jump to content

Снимки


Killerbee

Recommended Posts

КУКЛА!!! Джантите са просто класика, супер елегантни, пасват перфектно на дизайна на колата!!! Евала за вкуса.

А колкото до стралката на бензина, ето как изглеждам аз на колонката за зареждане >>>>> :hilezh: Моята стрелка съм я виждал само 1 път в живота ми до там <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9825 е това нали ? .. кач пара ? .. търся си 9827 .. от тояга ли го взе?

9828rb на 4 месеца с кутия книжка ... 280лв - доволен съм - не свири като клариона в голф-а ама за оригиналната музика е супер - тез дни ще допълним ниския диапазон с една сървин вега <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да <_<

разкрит си Тедоооо .. какво ще си помислят BMW ентусиастите за теб сега с това Audi .. тома неверни .. само замазваш очите с тия барутници в подписа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите са фондметал нали? дани имаш късмет с тях. аз не съм доволен от тая марка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а уе killerbee ти от русе ли си ?аз имам реституирани имоти в русе и ще идвам много 4есто щото ще им правя ремонт та ако те мерна някаде из града ще те спра да се запознаем,като колеги от форума!и щом си фен на а4ките вярвам 4е ще има кво да ти покажа,което да ти е интересно ок? :stupid: а и да обмениме опит аааааа и наи важното да ме светнеш къде са барове туи онуи :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за красавицата! Определено няма и грам излишен детайл по нея :biggthumpup:

Оффтопик: предните халогени откраднати ли са или просто са добре маскирани зад решетките, понеже видях, че имаш бутон за тях, а иначе липсват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за красавицата! Определено няма и грам излишен детайл по нея :)

Оффтопик: предните халогени откраднати ли са или просто са добре маскирани зад решетките, понеже видях, че имаш бутон за тях, а иначе липсват?

:) много правилно си забелязал колега но само фейслифта на А4 след края на 99 има халогени в броните... другите като тази на Килърби са с разчупен рефлектор и халогените са вградени във фаровете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)  много правилно си забелязал колега но само фейслифта на А4 след края на 99 има халогени в броните... другите като тази на Килърби са с разчупен рефлектор и халогените са вградени във фаровете  :)

:) Благодарско за информацията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее бате виж джантите как отварят колата,нали така,да си ти честити :) Много ми харсват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...